• marcio amoroso
    36.8k

    Za to nisam znao, iskreno. Kriminalac ne, ali normalan investitor rado, što se mene tiče.
  • nkdz
    887
    https://www.bbc.com/news/av/world-middle-east-49876067/jamal-khashoggi-mohammed-bin-salman-denies-ordering-killing-of-journalist

    novinar je pozvan u Saudijski konzulat u Turskoj, tamo je mucen (ima snimljeno), ubijen i odnesen u djelovima.
    Jel ovaj znao nemam pojma ali sve mi smrdi, tak da kaj se mene tice necu s simpatijama pratit Newcastle
  • Eduardo
    20.4k
    Mrzak mi je to klub, što zbog '97, što zbog dresova.

    Englezi će ovim tempom dobiti superligu, bez potrebe da se spajaju u nekakvu medjunarodnu ligu s ostalim 'velikanima' europskog nogometa. Strašna konkurencija je i ovako, uz nadam se što skoriji povratak Uniteda u borbu za naslov.

    Zanima me prvi pick na mjesto trenera i tko će prvi od zvijezda medju igračima potpisati.
  • nkdz
    887
    Mrzak mi je to klub, što zbog '97, što zbog dresova.Eduardo

    i meni su od uvijek odbojni bas zbog istih razloga ko i tebi, '97 i dresovi :D
    Engleska ce imati fakat brutalnu ligu
  • Infinity
    16.5k
    Meni to dodje na isto kao i Abramovicevo kupovanje Chelsea ili arapska kupovanja Citya i slicno. Potpuno nebitno koliko ima love, milijarder je koji nabavlja novu igracku.

    Newcastle mi nikad nije bio drag, mada su uvijek imali neke igrace koje sam simpatizirao. Sto se dresova tice, ne znam sta vas muci. Uvijek sam volio dresove na pruge, a crno-bijela mi je najdraza poslije zeleno-bijele. Ne volim boje Milana i Intera, ovo ostalo mi nije mrsko.
  • deda
    32.9k
    Sve jasno kao dan, više sam vam htio naglasiti vrijednost kupca.
  • xavier
    12.1k
    Uvijek sam volio dresove na pruge, a crno-bijela mi je najdraza poslije zeleno-bijele. Ne volim boje Milana i Intera, ovo ostalo mi nije mrsko.Infinity

    Ja crno bijele nisam stvarno nikad volio, a svi zeleni, to sam više puta napisao, su mi grozni. Milanov je ok, a Interov jedan od najljepših dresova koji postoje.

    Sve suprotno od tebe :rofl:
  • deda
    32.9k
    Najnovija vijest kaže da je francusko prvenstvo također otkazano. Premijer je objavio da nema nikakvih natjecanja do rujna. :scream:
  • Infinity
    16.5k
    E jbg sad :lol: Celtic i Sporting meni najljepsi dresovi. Crno bijeli mi ne sjeda Juventus, al Newcastleovi su mi uvijek lijepi bili. Pored Milana i Intera, Barcina kombinacija mi je isto uzas. Kad si malo smislim, sve kombinacije s bijelom su mi uglavnom dobre, a sve kombinacije dvije tamne boje uzasne.
  • vafenss
    234
    Mislim da za tom ligom nitko nece tugovati :lol:
  • deda
    32.9k
    Dybala pozitivan 4. put u dva mjeseca.
  • Eduardo
    20.4k
    netko ga za***ava... Ovo je nevjerojatno ako je istina.

    Najnovija vijest kaže da je francusko prvenstvo također otkazano.deda

    Siguran sam da je Neymar jedva dočekao.
  • Ero
    980
    pa više volim pogledat francusku ligu gdje ima dobre atmosfere, nego englesku ili španjolsku gdje je najglasnijih trener na čitavom stadionu.. Francuska ima dosta derbija i dosta dobrih ultra skupina, samo što psg prednjači pa je dosadna utrka za naslov kao i kod nas..
  • marcio amoroso
    36.8k

    Zanimljiv stav.
    Ja nogomet na televizoru iskreno gledam zbog nogometa, ne zbog nečijih ultrasa. Engleska liga mi je top. Španjolce pogledam derbije. Francuze možda Lyon- OM, ako i to.
  • vafenss
    234

    Ionako nebi gledo atmosferu kad bi i da se sad igra bilo pred praznim tribinama,moj komentar se vise odnosio na to da je tamo prvak rjesen, a i realno francuska liga je daleko najmanje popularna od petice i rijetko tko simpatizira ili navija za neki francuski klub pa da je redovito prati makar zbog tog,recimo da provedes anketu kod nas dal bi radije gledali Arsenal-Tottenham ili Lyon-St.Etienne mislim da bi bilo nekih 90%-10%
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.