• Markelo
    2.6k
    Mos mislit kako ce Talijani vratit Seriu A pocetkom svibnja. Lagano im produzuju karantenu a nakon svakog novog produljenja javi se ministar sporta i najavljuje povratak Serie A po zavrsetku tog novog produljenja
  • runtothehills
    385


    Najavio je da restriktivne mjere traju do 03.05 a da, hipotetski, klubovi kreću sa pripremama i treninzima u sportskim centrima od 04.05. To i je razlog što se svi stranci ovih dana vraćaju u Italiju, tako da bi ispoštovali onih 14 dana karantene.
    U skoro svim medijima se priča da bi utakmice krenule, ali opet to su sve špekulacije i zavisi kako će se sve ovo još odvijati, početkom šestog mjeseca bez publike, tako da se ova sezona “regularno” završi početkom kolovoza.
  • Eduardo
    20.4k
    Sportklub je uzeo prava prijenosa za Bjelorusiju, Tadžikistan i Nikaragvu. Još samo nedostaje Burundi da kompletiraju sve četiri lige koje se trenutno igraju.

    Jel gledao itko? Na šta to liči?
  • Dino
    2.7k
    Nisam gledal, al tadzikistanska nogometna liga zvuci vrlo zanimljivo. Ne znam kolko ovisan o nogometu covjek treba bit da gleda neke bezvezarije. Mislim ja sam osoba koja opcenito ionak prati sam Dinamo tak da mi je jos teze razumijet.
  • Crusades1986
    12.7k
    Jedino sto je koliko toliko vrijedno pracenja je Bjelorusija. Ovo ostalo je kupljeno tek toliko da se kupi jer eto jedino se to igra u svijetu pa ajmo kupit. U Bjelorusiji ima par kvalitetnih klubova i siroj javnosti poznatih pa se i ajmo rec isplati pogledat koja utakmica. Al jedino ak naletis na nju na TVu, nikako da ciljano cekas tekmu da ju pogledas
  • Navijač Dinama
    8.4k
    BjelorusijuEduardo

    A ono imaju nama koji pratimo nogomet u veloku širinu kako kladioničarski tako i ovako, znamo za Bate Borisov, neka vrsta bjeloruskog Šahtara, dakle malte ne učesnici su stalno u europskim natjecanjima,tu je i Dinamo Minsk koji se uvije bori za prvaka drž, e sad tko ima da dalje prati zna vjerovatno jos neke ekipe i poviiest i tako..
  • xavier
    12.1k
    Nemojte me krivo shvatiti, ali ne znam što bi me natjeralo gledati prijenose bjeloruske lige. Zanimaju me samo klubovi koje simpatiziram. Ne da mi se gledati LP ako mi klubovi nisu dragi...
  • Kwedi
    3.8k
    obratite pozornost na naslov:

    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nogomet-mix/hrvatska-dobiva-novog-velikog-igraca-sin-legende-vatrenih-zadivio-strucnjake-ima-19-godina-i-bolju-tehniku-od-tate-jako-mi-nalikuje-na-modrica/10217983/

    i onda prva rečenica:

    Lorenzo Pršo (19) član je druge momčadi francuskog prvoligaša Nice za koju je ove sezone upisao 12 nastupa u petoj ligi, a igrao je i prvenstvo U-18

    peta liga. peta fucking liga. s 19 godina.

    Dražen Antolić je autor
  • deda
    32.9k
    Sergej Jakirović preuzeo Maribor
  • deda
    32.9k
    Nk Čelik Zenica na izdisaju.
  • Ero
    980
    taj klub je spašavan od saveza i od ispadanja prošli godina, kakav je tu turski kriminal vladao..
  • Infinity
    16.5k
    Nije bas posljednjih godina. Tamo od 04/05 oni se vuku. Zasluzili su ispadanje vise nego Velez i Borac zajedno, a ovi su ispadali vise puta. Celik je cak sedam puta u posljednjih 15tak sezona zavrsavao na zacelju sa spasom 1-2-3 boda. Izvlacila ih je gol razlika, pa ih je izvlacio i sam Savez nakon sto su takmicarski ispali. Liga ako se skrati na deset klubova Celik ce biti redovan putnik u nizi rang, a i ovako s 12 ce ispasti jako brzo. U ligi nema vise klubova raspolozenih za raditi na njihovom opstanku, jedino Mladost. Ostatak lige bi ih s merakom pokopao da im se pruzi prilika.

    Steta svog potencijala koji posjeduju. Stadion, veliki grad i vjerojatno klub koji bi u nekim normalnim okolnostima imao bolju posjetu nego sarajevski dvojac. I ovako se znaju s vremena na vrijeme zapaliti, podsjecaju me na tovare, ali se Celik stalno bori za opstanak pa to splasne nakon par samara.
  • deda
    32.9k
    Kakva su vaša razmišljanja o kupovini Newcastle Uniteda od strane Saudijaca? Mogli bi dobiti još jedan simpatični klub koji će odjednom postati umjetan i mrzak. Samo da spomenem da je vrijednost imovine saudijskog princa veća od imovine svih vlasnika Premierligaša zajedno.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Moje mišljenje je da bi mi bilo draže da nas je taj Saudijac kupio nego da nas ova spodoba zajebava više.
  • nkdz
    887
    Moje mišljenje je da bi mi bilo draže da nas je taj Saudijac kupio nego da nas ova spodoba zajebava više.marcio amoroso

    ak se ne varam mislim da je novinar mucen i ubijen od strane podanika od ovog Saudijca, lik se naravno izvukao ali nekak nebi bio sretan još jednim kriminalcem pa makar imao love na bacanje.
    Ak je to taj isti lik, i nekak sumnjam da bi u vlastitom konzulatu ubili nekoga bez da šef zna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.