• Papastrumf
    12.5k
    Koliko se sjecam, godisnje su im bile jos jeftinije nego nase, barem navijacke.
    Jedino nisu ukljucivale europske tekme
    Neron53

    Pa kako su onda jeftinije nego nase? :smile:
    Mi smo kod kupnje godisnjih znali da ukljucuju barem 5 domacih utakmica u europskim natjecanjima. Ne mozes to uopce usporedjivati.
  • javolimtebejako
    1.5k
    Jedino nisu ukljucivale europske tekmeNeron53

    ni kup
  • Neron53
    656

    Zato sto od njih nitko ni nije ocekivao niti se nadao europi :)
  • Omake
    2.9k
    do današnje utakmice 10 očekivanih zabijenih, 15 zabili. Četiri očekivana primljena i samo jedan primljen. Siguran sam da je Belupo napravio blizu jedan xG. Tablica je samo za očekivane golove bez penala, Hajduk ima bolje xG od ovoga jer su im svirana dva penala npr.

    tt5X0Op.png
  • Nino Bule
    13.9k
    Zato sto od njih nitko ni nije ocekivao niti se nadao europiNeron53

    Kakvo to veze ima s usporedbom cjena godisnjih, ako im godisnja ne ukljucuje europske utakmice onda mora bit jeftinija, sve ostalo je apsurd
  • Neron53
    656
    Zasto bi njihova godisnja ako ne ukljucuje europske bila jeftinija od nasih?
    Sto njihove cijene imaju sa nasima da se moramo usporedjivati??
    Zasto bi nama trebalo biti zao zbog njihovih cijena?
    Tice nas se nas klub, nase godisnje, nasi igraci...
  • jedan u nizu
    8.5k
    Jednostavan zakon ponude i potraznje.
    Imali su najpuniji stadion prosle godine, uz ionako mali kapacitet, potraznja je cesto nadmasivala ponudu.
    Cijena je isla gore.
    Kockali su se i postavili previsoku cijenu i zato im je to sada fijasko. Da su digli cijene za 20% nitko nebi nista rekao, a imali bi 20% prihoda vise.
    Siguran sam da ce sljedece godine biti pametniji.

    Uz to, potraznju je stvorila situacija gdje su se borili za titulu, a manjku potraznje je pridonijelo trenutno stanje momcadi i isapadanje iz europe
  • Nino Bule
    13.9k
    Zasto bi njihova godisnja ako ne ukljucuje europske bila jeftinija od nasih?Neron53

    Zato sto gledas manji broj utakmica (i to najskupljih), vrlo jednostavno, ono sto nude svojom godisnjom je manje nego ono sto dinamo nudi pa je sasvim logicno da je i jeftinije.

    Sto njihove cijene imaju sa nasima da se moramo usporedjivati??Neron53

    Ti si taj koji je spomenuo nas u kontekstu njihovih karata i da su oni "jeftiniji" iako gledaju 6 utakmica lige prvaka manje nego mi sa svojom godisnjom, sto je ocito onda jako losa usporedba, u svakom slucaju sam sebi si postavio pitanje.
  • rioda
    4.9k
    Nogomet u Hrvatskoj, po trenutnim postavkama (kvalitete i infrastrukture), jednostavno ne smije izaći iz financijskih okvira prosječnog Hrvata/navijača.
  • Neron53
    656

    Do sutra se mozemo nadjebavati sa relativnom , apsolutnom i proporcionalnom skupocom.
    U kontekstu cijena pojedinacnih ulaznica a pogotovo u njihovom odnosu prema cijenama godisnjih...njihove su godisnje puno vise isplatljivije.
    Nadam se da se sad slazes sa mnom :)
  • Droljo
    8.2k
    Skupo je skupo i točka. Sa tim suludim cijenama izgubit će povremene i simpatizere slabijeg imovinskog stanja, penzionere itd. Nije da im je sve puno svaku tekmu pa mogu šta hoće... Po meni bez veze...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.