• hardek
    2.9k
    Ja ne znam do kada oni mogu toliko overachievat. Ovo na filing govorim jer nisam statistiku provjerio al imam filing da su još od prošle sezone "najsretnija" ekipa lige i u obrani i u napadu.
  • ZrnTSCHeZ
    159
    Nasi suci ili su do kosti pokvareni ili su anti-talenti svjetskih razmjeraBBB Mataa998

    Ja zbilja mislim da su oni naprosto tolko loši...jer iza svake europske tekme naših navodno najboljiih sudaca se vuku repovi radi (velikih) pogrešaka...a tamo fakat ne bi trebali imati nikakav motiv nekoga namjerno zakidati
  • Izet Hajrović
    2.2k
    već sutra oni pucaju pod pritiskom pošto imaju priliku samostalno zauzeti prvo mjesto.
  • Krizy
    44.2k
    Neki Izraelac išao na utakmicu Rijeke.

    "Ali reakcija na cijenu ulaznice protiv Šibenika jednog Izraelca:

    16€...??
    Blagajnica: 60....!!!
    16..?!?
    Blagajnica...,NE-60!!!!

    Pita dalje ima li fan shop, kao kupio bi šal.
    "Koliko je šal...,100€...?!?"

    :lol: :groan:

    Badbeat
    FB-IMG-1728157145208.jpg
  • NORTE
    11.6k

    Ma ovo kmečanje oko cijena za zapad Rujevice je već pregadljivo.

    Imaš istočnu ili sjevernu tribinu po ful pristupačnoj cijeni, ali ne ti želiš baš na natkrivenu zapadnu i čudiš se kolika je cijena za nju.
    Nećeš na istok ili sjever, ali ne daš za zapad, odjebi onda frende.

    cijenu ulaznice protiv ŠibenikaKrizy
    Evo cijena:
    pojedinacne.jpg

    To je realno novi moderan stadion sa svega 8 tisuća mjesta i normalno da su cijene nešto više nego drugdje.
  • Facke
    3.7k


    A po cemu je Rujevica full moderan stadion? Po onumu kavezu za gostujuce navijace? Taj stadion je kostal 19 miljuna eura i meni je jedan od najgorih u kojeg se tuliki novac investiral. Stadion ne lici na bas nist. Iskrene.
  • rioda
    4.9k
    To je realno novi moderan stadion sa svega 8 tisuća mjesta i normalno da su cijene nešto više nego drugdje.NORTE

    Raspon cijena od 80 do 372 eura za nečlanove za najbolju tribinu na običnoj HNL utakmici je teško ruganje ljudima. I ovih 50 - 60 je previše za istok.
  • blue heart 72
    1.7k
    Cijene na Rujevici nemaju nikakve veze sa realnošću
  • Neron53
    649
    Godisnje su im imale stvarno korektne cijene pa su svi imali prilike proci nekoliko puta jeftinije.
  • rioda
    4.9k
    Godisnje su im imale stvarno korektne cijene pa su svi imali prilike proci nekoliko puta jeftinije.Neron53

    A što je, na primjer, s onima koji se nađu u prolazu pa bi otišli na utakmicu?
  • Neron53
    649
    Nek uzmu najjeftiniju opciju, tj onu koju si vec zele ili mogu priustiti.
    Pa te slucajne prolaznike nitko ne sili da kupe najskuplju kartu.
    Koliko se sjecam, godisnje su im bile jos jeftinije nego nase, barem navijacke.
    Jedino nisu ukljucivale europske tekme
  • Nogo
    3.8k

    Ako gledamo prekršaj nad Smolčićem vidimo da drže jedan drugoga. Ovdje je čisti gol poništen. Opet kažem pusti, pa odi gledaj VAR a ne ovako napraviti lakrdiju.
  • Dino
    2.7k
    Neki Izraelac išao na utakmicu Rijeke.Krizy

    Židov se žali na cijene, baš čudno hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.