• Mikina lijeva kopačka
    33
    A što ako baš protiv Milana, tog siječnja 2025. godine, na navijača koji prati utakmicu sa ruba tribine Zapad dolje sleti crni gavran i počne graktati? Kakvu poruku šalje time klub svojim članovima? Strašno. Dolje Zajec i Marič grobari mog Dinama!Mathiasovi Chageri

    HAHAHAHAHA, kakav klasik si izvukao
  • Nolifer
    8.2k
    Ukazao si na nista, da je nepravedno prema clanovima koji nisu kupili kartu na vrijeme da ne mogu kupit sredinu zapada dolje, genijalna opservacija, stvarno ne znam zasto ljudi ne poslusaju tako pametne kritikeNino Bule

    Zapravo i jesam. Ako bolje razmisliš. Vidiš koliko nam fali istok, upravo radi tog problema. Možda se sad ne čini problem, jer je sve sjajno i bajno. Ali da još da je istok u funkciji, ovo nebi imao potrebu pisati. Tako da tu stajem i to je to, što se mene tiče.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Dobro je da staješ.
  • dinamozivivjecno
    2k
    ne vjerujem bas da ce puno toga ostati pogotovo za Dortmund.
  • criticus
    2.3k
    Napokon ulazimo u 21. stoljeće, polako ali sigurno. Čestitke na napretku.

    Moj komentar za poboljšanje bi bio u smjeru da se na nekoj platformi omogući članovima da razmijene kartu sa drugim članom, ili da barem promijene ime na ulaznici. Ne svima, samo članovima. Tako da mogu bez straha iskoristit članski period za prvokup uz sigurnost da ako nešto iskrsne par dana prije mogu prebaciti kartu na drugog člana.
  • VaxMerstappen
    1
    Ja ne znam, prije nije valjalo jer prekasno krene prodaja i padaju serveri, sad se pustila prodaja odmah i može se kupit u miru bez ikakve žurbe i padanja servera, i opet ne valja. Jel problem vrijeme kao pa bi kupili u zadnji čas ili?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Jel problem vrijeme kao pa bi kupili u zadnji čas ili?VaxMerstappen

    Dok ekipa polemizira otic ce karte i problema sa vremenskom prognozom i cekanjem zadnjeg trenutka vise nece bit.

    Za BVB ostao jedan sektor na sjeveru dolje, samo kazem...
  • blue heart 72
    1.7k
    možda se nisam najjasnije izrazio. Nisam mislio konkretno za ove tekme LP-a, nego općenito za sve naše tekme. Čim imaš potvrđen služben podatak (datum + satnica + cijena) kada je tekma, automatski bi od sutrašnjeg dana kao član trebao imati mogućnost kupiti ulaznicu, nebitno o protivniku i o vrsti natjecanja. Bez razlike igra li se protiv Liverpoola, Milana, Reala, Slavena, Istre, Šibenika. Za one koji nisu članovi zadnjih tjedan dana i bok
  • Papastrumf
    12.5k

    Trajat će sve dok bude bilo ulaznica, logično.
  • The Undertaker
    5.5k
    Isprike ako je već bio podatak, da li se zna koliko ulaznica za Monaco je bilo prodano, uključujući godišnjake.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ako ovakva odluka da članovi imaju pravo prvokupa samo par dana ostane na snazi, protiv Dortmunda bi mogli imati omjer 50/50 na stadionu
  • NitkoBitan
    17.9k
    Svabe ne znaju da Maksimir nema krov i da bi mogla kisa? :sweat:
  • Dani Olmić
    296
    Sad tek otvorio i procitao forum i vidim da je klub stavio sve pojedinacne na prodaju… zar su stvarno samo ZD1 i ZD10 ostali?!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.