• NitkoBitan
    17.9k
    A sta ako pada kisa? A sta ako netko pokupi virozu? Kao mala djeca... Prodas nekom kartu ili poklonis frendu, online je prodaja, zna se kaj se moze izvest.
  • zg041
    46
    ja se čudim da mi uopće imamo ovoliko ljudi na tekmama kad sve ovo čitam
  • nemapredaje
    3.4k
    Slobodna online prodaja će trajati sve do datuma početaka utakmica?

    Jer ako neće, ne vidim logiku ove odluke, jer nema prevelike razlike između ovakve prodaje sada i prodaje paketa.
  • Paggini
    22k
    Ovaj forum svaki dan iznenadi s novom kretenskom raspravom
  • Nolifer
    8.2k
    Tebi svejedno.

    Ti ćeš svejeno doma uz pifkana pratiti.
    nemapredaje

    Ma naravno prijatelju da je svejedno, zašto nebi bilo svejedno? Imaš s tim problem ako je netko doma uz pivu i gleda tekmu ili samo trolaš da bi trolao?
  • Keyser Soze
    10.1k
    @Nolifer Jesi ti ono nakon tekme s Bodo Glimtom po forumu pisao da nisi ušao zbog sramotne organizacije ulaska da bi na kraju ispalo da ti se nije dalo gužvat i čekat pa si se samo okrenuo i otišao?
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    A što ako baš protiv Milana, tog siječnja 2025. godine, na navijača koji prati utakmicu sa ruba tribine Zapad dolje sleti crni gavran i počne graktati? Kakvu poruku šalje time klub svojim članovima? Strašno. Dolje Zajec i Marič grobari mog Dinama!
  • nemapredaje
    3.4k


    Nemam problema ak netko gleda od doma i pije pivu, ali imam problema kada isti takav onda pametuje kako bi se i na koji način trebale prodavati karte.
  • Paggini
    22k
    Jesi ti ono nakon tekme s Bodo Glimtom po forumu pisao da nisi ušao zbog sramotne organizacije ulaska da bi na kraju ispalo da ti se nije dalo gužvat i čekat pa si se samo okrenuo i otišao?Keyser Soze

    I krv svoju za plavu boju, osim ako moram čekati u gužvi 15 minuta prije tekme
  • Nolifer
    8.2k
    I krv svoju za plavu boju, osim ako moram čekati u gužvi 15 minuta prije tekmePaggini

    Kakvih 15 minuta o čem ti?

    Nemam problema ak netko gleda od doma i pije pivu, ali imam problema kada isti takav onda pametuje kako bi se i na koji način trebale prodavati karte.nemapredaje

    Kakav isti? Nitko ne pametuje, nego samo ukazujem na nešto. A odgovori su očekivani, da ne kršim pravila foruma.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ukazao si na nista, da je nepravedno prema clanovima koji nisu kupili kartu na vrijeme da ne mogu kupit sredinu zapada dolje, genijalna opservacija, stvarno ne znam zasto ljudi ne poslusaju tako pametne kritike
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ček ljudi bi trebali sad kupiti kartu, a što ako 10.12. recimo bude ledeni armageddon ili sjekire budu padale s nema, što onda!?
  • skener
    989
    Nitko ne pametuje, nego samo ukazujem na neštoNolifer

    ali na sto ukazujes?
    na to da se ne mogu kupiti ulaznice za mjesta koja su vec prodana? koji dio je tu sporan
  • blue heart 72
    1.7k
    Odlična stvar ovo što se prodaja pomaknula unaprijed. Ovakve stvari bi trebale biti NORMALNE kao i kod većine europskih klubova. Čim je poznat definitivan datum, kao i satnica staviti zaštićenu prodaju za članove (bez obzira da li online ili fan shop na stadionu) dok onda zadnjih tjedan dana staviš slobodnu prodaju za sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.