• Droljo
    8.2k
    Žao mi je i jednih i drugih jer ne razumiju neke stvari u životu, a glavne su si face u društvu kad vele da su Dinamovci.Kepec

    Ovo je kontekst. Ima nas pola države što navijamo za dinamo. Nikaj drugo... Sve 5
  • mali M
    5.2k
    A gdje bi ti nas milijun i pol smjestio na stadion?Droljo

    Znaš šta ili budi dio riješenja ili šuti! Gdje bi nas smjestio milijun i pol, pa 750 000 na zapad, 500 000 na sjever i ostalu siću od 250 000 šibneš na jug!
    Baš ponekad imaš bedasta pitanja
  • mali M
    5.2k
    hvala, baš sam htio još to malo pregledati.. ja neznam zašto zapravo toliko ekipa pljuje Maxa, penal ko penal, napravio ih je KTC u Dinamu u Europi isto svoj broj.. Zašto bi penal protiv Bayerna bio manja šteta ili se ne uzimao za zlo nego protiv Monaca... ajde malo više sjašite sa traženjem dlake u jajetu za Maxa... Po meni je veći kiks bila plantavost Nevistića za prvi gol.. slažem se, dogodi se, al to je više odredilo utakmicu nego penal...
  • scooniepenn
    3.3k
    Ono što sam se imao priliku uvjeriti još jednom da je odluka o Petkovom faulu u napadu tragikomična. To se ne smije suditi niti u 1. Zagrebačkoj. Sramota.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    kod penala jednaku krivicu snose Bernauer i Ristovski, da Ristovski nije odgurnuo Baloguna, Bernauer bi mirno izbio loptu, ali nevezano za to, obojica su odigrali dobru utakmicu - moje mišljenje. Ali da, sramotna je količina pljuvanja po Maxu ovih dana.
  • Marc
    115
    Ekipa evo nakon skoro dva dana odmaka… ostaje žal za ta tri boda ali… mi smo držali u egalu i bili bolji sa kremom europskog nogometa… i ovo je dokaz da možemo, da kad se gine za dres kad su svi kao jedan dokaz da se može.. ponosan sam i drago mi je da su igrači ponajprije sebi pokazali da mogu jer oni su u sami sebe najviše sumnjali.. pogotovo nakon Bayerna i Slavena… psiha je zajebana stvar to smo vidjeli i prošle sezone i ove.. a sada dati sve od sebe za tri boda u Varaždinu i onda zaslužena pauza gdje se treba dalje momčad uigravat za buduće izazove…
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Dakle taj delirija kad je pao drugi gol, tak nešto nisam dugo doživio. Nakon toga navijanje i atmosfera bili su apsolutno bolesni, sve se treslo. Da ono, gledaš i ne vjeruješ, trnci te prolaze.Mali Zeus

    Jedan od jačih delirija što sam doživio nakon drugog gola, a doživio sam sve važne delirije u Maksimiru zadnjih 25 godina.

    Navijanje prije tog gola i nakon, baš trnci.
  • miro
    4.5k
    Mene je baš jako podsjetilo na ovu godinu i PAOK 2:0
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.