• Crle
    540
    Bolje da nisam ni gledao sažetke. Kako smo glupo primili golove. Baš šteta.
  • Zagi
    7.9k
    Ima netko link za snimku cijele tekme?
  • Dinamosaur
    1.5k
    1 imamo
    Salzburg, bod ko kuća
    Uzmemo Slovanu i Celticu 4
    BVB padne, 3 boda
    Miilan ko Monaco
    10 bodova.. na knap
    Arsenal brojimo samo u slucaju da kiksamo protiv bvb
  • NitkoBitan
    17.9k
    Salzburg, bod ko kućaDinamosaur

    Od Sparta primili 3 komada a Bresta 4, nisu tu znatno jace ekipe od Dinama. Mladarija Salzburga je iznimno neiskusna i losija nego prije 2 godine i jos k tome nisu u formi.

    Ici ziheraski na bod bi bilo pogubno. Mi si uz pobjedu tamo lagano otvaramo vrata raja, ne samo zbog vece sanse za prolaz dalje nego bismo ih prakticki izbacili iz utrke za direktan plasman u LP iduce sezone.

    A kad smo kod ziherastva i Salzburga mislim da nam je svima ostao u sjecanju Ante Cacic i koliko je on pogresno postavio tu tekmu.
  • Droljo
    8.2k
    glavne su si face u društvu kad vele da su Dinamovci.Kepec

    A gdje bi ti nas milijun i pol smjestio na stadion?
  • Mali Zeus
    13.5k
    A kad smo kod ziherastva i Salzburga mislim da nam je svima ostao u sjecanju Ante Cacic i koliko je on pogresno postavio tu tekmu.NitkoBitan

    Joj, da. Nadigrali su nas i na Maksimiru i tamo.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ma računica je jasna... za prolaz treba dobiti salzburg, slovan i celtic. Da se monacu uspjelo uzeti 3 boda, kupili bi si mogućnost jednog kiksa u te tri utakmice.

    Napominjem da su 2 od te 3 utakmice gostovanja, a dinamo gostujuću utakmicu u lp nije dobio od kada? Valjda ajax u amsterdamu krajem devedesetih.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Bod kod Salzburga, pobjede protiv Slovana i Celtica...to bi otvorilo mogućnost...a zamisli onda show u zadnjem kolu protiv Milana
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Bod kod Salzburga, pobjede protiv Slovana i Celtica...to bi otvorilo mogućnost...a zamisli onda show u zadnjem kolu protiv MilanaJos-Optimus

    Otvorilo bi, al nismo sigurni.

    Grozim se tih utakmica u kojima se nešto mora, imam loša iskustva sa takvim utakmicama. :lol:

    Treba dobiti ova tri realnija susreta, a onda sa milanom što bude.
  • Kia pride
    68
    po meni je Slovan puno jača ekipa od onog što piše na onom smeću trasnfemarkt koje ne treba ni gledati.

    Naprijed motivirani Tolić, mlada nada Slovačke Strelec, neki brzi Armenac na krilu, Mak pun iskustva. Weiss i Kucka u vezi brutalni igrači. Wimmer odličan iza.

    Mislim mi smo jači, ali nisu ovi Ružemberok.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    pogotovo jer smo u gostima.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jučer mi frend šalje slike, ima masnice po rukama jer kad je pao prvi sa sam se držao za njega, stisnuo ga, skakao, popeo se na rub stolice nešto. Ja reko sori ne sjećam se uopće kaj sam radio. Dakle taj delirija kad je pao drugi gol, tak nešto nisam dugo doživio. Nakon toga navijanje i atmosfera bili su apsolutno bolesni, sve se treslo. Da ono, gledaš i ne vjeruješ, trnci te prolaze.

    To je Dinamo.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja bi za početak odmah potpisal 4 boda iz dvomeča sa Salzburgom i Slovanom i to u bilo kojoj varijanti. A onda dalje imamo 3 tekme doma i Arsić vani tu još 4 i puna šaka brade
  • Kepec
    5.8k
    A gdje bi ti nas milijun i pol smjestio na stadion?Droljo

    Ne vidim baš da je milijun i pol ljudi imalo namjeru na tekmu s obzirom da je bilo nešto više od 12 000 ljudi.

    Da je krov, da su normalne tribine, bilo bi i 30 000. Iako me za tih 18 000 ne dira previše kaj nisu bili.
  • scooniepenn
    3.3k

    Gledao sam obje utakmice RBS-a, i protiv Sparte i protiv Bresta, i ono što mi je upalo u oko su dvije stvari. Prvo, nisu na razini naših zadnjih dvoboja odnosno vidljivo su kvalitativno slabiji i neiskusniji. Tada su imali nekoliko iskusnijih igrača poput Ulmera, sada je to previše zeleno i znaju baš naivni ispasti. Osim toga, zbog svog načina igranja konstantnog presinga prilično naivno ispadaju i to bismo morali iskoristiti. I Sparta i Brest su te njihove izgubljene lopte kažnjavali i mislim da tu leži velika prilika. U svakom slučaju tranzicija će biti ključna, a ako smo mogli kažnjavati Monaco koji je najmanje klasu, kalsu i pol bolja momčad, ne vidim zašto ne bismo i Salzburg i uzeti možda i ključna 3 boda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.