• scooniepenn
    3.3k

    Zato sam i napisao da čisto sumnjam da za demontažu zapadne tribine i rušenje malo betona kao nosive konstrukcije koja tamo postoji, rušenje 10 redova betona na istoku te rušenje kružne biciklističke staze treba provoditi natječaj. Samim time, svi ti radovi mogu se odraditi dok se rješava odabir izvođača pa da sve i dalje ide u skladu s rokovima.
  • Ali
    2.2k
    Bicikl je nadasve zdrava navika, ali nemoze biti rjesenje i pokriće nerada u sektoru javnog prijevoza i cestovne infrastrukture ovog prekrasnog grada.

    I da naravno opet se potvrdjuje teza, kad upadnes u komunalne probleme vadis iz sesura, komuniste, partizane .... i ostale gluposti.

    Probajte u jutarnjim satima doci sa istoka (dubrava) doci do poslovnog sredista u Radnickoj. ujutro 50tak minuta, popodne u suprotnom smjeru opet 50tak minuta. I umjesto strateskog promisljanja poput podizanja pruge do sesveta ili eventualno izgradnje dvije trake sa juzne strane pruge kroz kampus, izgradnja spoja ulice grada gospića i branimirove i slicno.
    Da ne spominjem da je "gradski vlak" neupotrebljiv jer HZ u banani teskoj i kasni vlak iz harmice na relaciji 45minuta preko pola sata uredno...

    I onda gmizuci u koloni ovih dana u kisnom Zagrebu brzinom od 8-9km/h imam priliku gledati "Riječ je o kapitalnom projektu uređenja biciklističkog koridora uz željezničku prugu" tocno ovako ga je TT nazvao, u osnovi se pomelo smece nakupljeno ispod pruznog nadvoznjaka i asfaltiralo par kilometara staze koja pocinje i zavrsava na raskrizjima donje svetice i heinzelova. I onda shvatim koji maksimum vladajuce garniture a imam cesto priliku u drugim glavnim gradovima europe boraviti i bas sam tuzan, cak i zavist osjecam.
    Da kapitalni projekt ccc...

    I naravno zakaj ne, uvijek ce biti clanova partije i simpatizer koji ce pljeskati i hvaliti takvu viziju razvoja grada i ako netko slucajno misli drugacije onda mu treba staviti etikete poput dotepenci, zaostali ... a svi moramo pljeskati starim rashodovanim tramovima iz DDR koji nemaju klimu...
    Romobili i bajsevi su u osnovi sjajan rekreacijski relvizit, ali u podneblju sa cca 35% kišnih dana , kada makneš cca 3 tjedna ljetnog GO to ispada i više nemogu biti prvo rjesenje za odlazak na posao. Prije svega znatno ali znatno unapredjenje javnog prijevoza a paralelno ozibljno ulaganje u nove prometnice, sada imamo krpanje i odrzavanje postojecis povrsinskih slojeva.
    AI upravljanje prometnom signalizacijom, usklađivanje novih građevinskih dozvola za visestambene jedinice sa sirinom okolnih prometnica itd... mozemo sanjati samo
  • mali M
    5.2k
    znaci ako vozis bicikl, komunist si.jedan u nizu

    Tako je, od sada ne gledamo u oči nego zasuči nogavice i pokaži listove da vidimo čiji si :rofl:

    Bože šta tu sve neću pričati... Najgore je što ovakvi pojedinci ne kuže da se prema njima onda gradi slika i Crkve i drugih stvari.. baš tužno

    @Bosskovitz

    Ma kužim ja sve za pristup i biciklima, al nebi mogao izgubiti osjećaj da kad bi na hrpi bilo 500-tinjak bicikala da nebi u tom slučaju afro-ferenščanci imali pune ruke posla :lol:
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nisam ništa pročitao, ali odličan post.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.