• NitkoBitan
    17.9k
    pa je pitanje hoce li ici 100% ako im pobjeda ne bude osiguravala top24IstinaZaDinamo

    Nisu oni ekipa koja ce se mucit da ude u top24 kao sto nisu ni materijal za top8. Mislim da ce im do zadnjeg kola situacija bit jasna, nit vrit nit mimo.
  • Daliban
    1.7k
    6-7 bodova sveukupno na kraju. Sve iznad toga bi bilo pozitivno iznenađenje, sve manje bi bilo negativno.
  • Kaktus Car
    578
    Slovan se jednostavno mora dobiti i tu nema izgovora, ali Salzburg i Celtic su 50-50 tekme i trebati će odigrati bez greške da bi se tu osvojilo svih 6 bodova. Realno je da se na jednom od ta dva protivnika popikne i onda će se opet morati vaditi u zadnjoj tekmi protiv težeg protivnika. Zato je velika šteta zbog ispuštena 2 boda jučer.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ja bi se iznenadio ako na kraju ova dva boda ne budu ključna.

    Danas se osjećam još gore nego jučer...
    Zašto uvijek nama?
  • prefontaine
    591
    Jebote po stoti put gledam ovaj gol za 2:1 i svaki put mi je sve veća i veća muka. Pa nešto ovako možemo primiti samo mi.

    Nevu čak toliko i ne krivim što nije izišao kako spada koliko ga krivim što je uopće dopustio da bude korner. Na ovakvom travnjaku oni su gol mogli dat samo iz prekida, i Neva je definitivno morao pokupit loptu, a ne pustiti Torrentea da se hrve i panično na kraju u korner ispucava
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Nevu čak toliko i ne krivim što nije izišao kako spada koliko ga krivim što je uopće dopustio da bude kornerprefontaine

    Najprije nevistić koji oklijeva, zatim torrente nepotrebno baca u korner i onda opet nevistić.

    Greška na grešku, na grešku...

    Ljuti me što dinamo za zabiti mora napraviti malo remekdjelo, a onda u obrani pokloni protivniku na najjače
  • prefontaine
    591

    Upravo to. Za zabit gol mi se trebamo izjebat ko kreteni, krv pišat, složit dvije svjetske kontra, rolice, imat igrača na leđima pa slabijom nogom pogodit u suprotni kut. A onda protivniku doslovno poklonimo korner nakon kojeg poklonimo i gol, a nakon toga poklonimo i penal.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Zašto uvijek nama?db-izbjeglica

    Zato sto se vecinu vremena branimo, sto je vise lopta u nasoj polovici to je veca sansa da ce nam uci nesto makar neki "krumpir". Tako je recimo drugima u HNLu protiv nas, kada konstantno napadamo jednostavno se osjeca u zraku da ce jedna uc pa i na najpacerskiji nacin.

    Ali dosta copranja o propustenim bodovima, da nas je netko pitao prekjucer za bod potpisali bi ga odmah i jos vise vjerovali u prolaz dalje. Salzburg maznemo zbog koeficijenta, Slovan moramo jer je najslabiji a onda bi Celtic doma zivot znacio.

    Ne bih otpisao ni BVB i Milan doma da su nam te tekme kljucne za prolaz dalje. Ni prvi ni zadnji velikani koji bi pali na Maksimiru.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Zato sto se vecinu vremena branimo, sto je vise lopta u nasoj polovici to je veca sansa da ce nam uci nesto makar neki "krumpir". Tako je recimo drugima u HNLu protiv nas, kada konstantno napadamo jednostavno se osjeca u zraku da ce jedna uc pa i na najpacerskiji nacin.NitkoBitan

    Ma nije tako!
    Koji to klub u HNL-u napravi 4 penala u dvije utakmice?

    I to nisu penali gdje si spašavao živu glavu pa jbg, već najobičnija smotanost u situacijama koje bi vrlo vjerojatno bile bezopasne.

    Ne smije se zatvarati oči pred očitim, govoriti da je dobro i zavaravati se. Obrana ne funkcionira kako treba i to je nužno popraviti.
  • Jurki
    11.8k
    Ljuti me što dinamo za zabiti mora napraviti malo remekdjelo, a onda u obrani pokloni protivniku na najjačedb-izbjeglica

    Nebi ja oko ovoga delal frku.. obrana nam je katastrofa bila vođena i slagana (hvala bivsem treneru).. znaci moze igra kompletne zadnje linije biti samo bolja.. jer sam siguran ak bu Bjelica nekaj slozil.. onda je to obrana.
    Kaj smo sve ispoklanjali i Azerima, tovarima i Belupu pa cak i Rijeci.. ovo nije nist.
    Kad se obrana poslozi.. bili bumo beton otraga.
  • Kepec
    5.8k
    Žao mi je dvije vrste ljudi.

    Prvo ovih koji nisu došli na tekmu zbog kiše, a nemaju 70+ godina i nemaju problema sa zdravljem, nego eto ne da im se u 20-ima ili 30-ima imati mokru jaknu. Tu ludnicu kod prvog, a tek kod drugog gola ćete doživjeti samo na ovakvim utakmicama.

    Drugi žal ide za ovima koji su se zamotali u dekicu doma, skuhali čaj i uz žamor kiše pisali komentare o katastrofalnom penalu Maxa i kriminalnoj reakciji Nevistića. Dečki dragi, nažalost Max i Neva, a bogme i ostalih 11 koji su igrali za koje ste sigurno imali komentare na loša primanja lopte, kriva dodavanja i slično, nisu imali tu čast da budu na toplome i da na savršenoj podlozi odreagiraju na svaku loptu kako treba.

    Žao mi je i jednih i drugih jer ne razumiju neke stvari u životu, a glavne su si face u društvu kad vele da su Dinamovci. Nema veze, možda jednog dana doživite da po vama kiša nemilo pada, pive lete na sve strane, ekipa skače jedna preko drugih, a vi se držite za glavu jer ne znate jel veći šok Batijeva bomba ili to kaj vodimo Monaco 2:0.

    Tko god je nezadovoljan ovim bodom neka slobodno krene navijati za Real Madrid. Aha pardon, i oni su jučer izgubili od tam nekog Lillea. Jbg, onda vam nema pomoći. Igrajte Fifu, stavite na beginner i pobjedit ćete svaki put, a nas kretene, budale, luđake, mazohiste ili kako već želite pustite da se radujemo bjednom bodu i ovakvoj igri protiv Monaca, koji dolazi na Maksimir i na leđima nosi pobjedu protiv Barcelone, a Dinamo dolazi s primljenih 9 golova. Toliko od mene, isprike na javljanju 24 sata nakon tekme, ali trebao mi je čitav dan da pročitam ove genijalne komentare.
  • IceMan
    2.1k
    U ovom čudnom formatu, mora se priznat, sad igramo dvije utakmice vani (RB Salzburg, Slovan) pa onda dvije doma (Dortmund i Celtic).

    Celtic je zadnja utakmica ove godine u LP (10.12) i onda u prvom mjesecu pakleno, idemo u London Arsenalu pa nam dolazi zadnje kolo Milan.


    Želim samo reći da nam je sad zaista solidna prilika za berbu bodova, zadnja dva kola bude dost teže, al ne i nemoguće.
  • ShanKu
    786
    Moram komentirat samo ovo, da smo potpuno ignorirani od strane UEFE ovo kolo po društvenim mrežama (ignorirani i na utakmici samoj), ima nas samo na sveukupnoj ljestvici. Da su bar koji gol pokazali od Baturine ili Sučića, ni to... objava di su slikovito objavili rezultate, naš rezultat je na zadnjoj slici... Nadam se da im rezultatski i uspjehom vratimo za to.

    neka su im BVB navijači pripremili zasluženu koreografiju !
  • Neron53
    646
    Prije cemo otkinuti koji bod velikanima nego uzeti sva 3 svima koje smatramo losijima od nas.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Mene od ždrijeba pere osjećaj da je vrijeme da otresemo Milan kući.
    Vidim da su loše ušli u sezonu, osim pobjede u gradskom derbiju.

    Trenutno mi je bolji osjećaj za tu tekmu nego za Salzburg, ne sviđa mi se što imaju dva teška poraza zaredom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.