• tp1997
    496
    Ja se stvarno nadam da ovo neće biti naš novi Šahtar i koštati nas prolaska dalje.

    Vjerujem da ćemo se pod Nenom svakome suprotstaviti ravnopravno, osim možda Arsenalu vani, ali ovakve greške nikakva priprema utakmice niti skautiranje niti genijalnost trenera ne može spriječiti, katkad treba imati sreće, a ona nam je sinoć baš okrenula leđa...
  • Paggini
    22k
    Ima još 6 utakmica, ako ispadnemo, nećemo sigurno ispasti zbog jučerašnjeg penala, nego jer nismo dobili šta smo trebali dobiti - Celtic, Slovan i RBS. Ako uzmemo dvije pobjede i X iz ove tri utakmice, prolazimo dalje, još ako se koji bod s Milanom, Dortmundom i Arsenalom, puna šaka brade i vjerojatno bolji ždrijeb za razigravanje.
  • tp1997
    496
    Ne mislim da će nam 7 bodova protiv RBS/Slovan/Celtic biti dosta.

    Sa 8 bodova se ne prolazi nužno, a pogotovo ne s našom gol razlikom. Morat ćemo u tom slučaju uz tih 7 nešto otkinuti Milanu ili Dortmundu (Arsenal ipak ne vjerujem da možemo iznenaditi, pogotovo jer će u toj fazi natjecanja njima biti bitno osigurati top 8 pa će ići 200%)
  • Keyser Soze
    10.1k
    Za prolaz ti treba 9 bodova da budeš siguran, računica je jasna - pobjede protiv RBS, Slovana i Celtica nam nose prolaz dalje. Da smo jučer dobili trebale bi nam dvije pobjede umjesto tri.
  • San Lorenzo
    16k
    7 iz RBS, Celtic, Slovan i bod protiv Milana...tak si ja to računam.
  • Paggini
    22k
    Da smo jučer dobili trebale bi nam dvije pobjede umjestoKeyser Soze

    Da smo jučer pobijedili, gotovo sam siguran da bismo sjebali protiv RBS i Celtica, dobili možda Slovan i onda po ko zna koji put se vadili protiv Milana i Arsenala i po običaju neizvadili se.

    Ovo će ispasti blagoslov, ovaj bod, zapišite ovaj post!!!
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ja ne vjerujem da možemo otkinut bod(ove) BVB i Milanu, pogotovo jer će se Milan do tad uzdići.

    Dosta optimistično s tvoje strane, nadam se da si u pravu.
  • ElektricnaInfluencija
    258
    Evo kolike su šanse za prolaz s obzirom na broj osvojenih bodova:

    slika.jpg
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ja se uopće ne bih opterećivao prolaskom dalje niti bi to postavio za cilj. Ja želim vidjeti kompetitivan Dinamo i Dinamo koji pokazuje da pripada u tu elitu. To smo sinoć pokazali, a u prvoj tekmi nismo.

    Ako budemo igrali kao sinoć bodovi će doći sami po sebi. Za koje mjesto će to biti dovoljno ćemo vidjeti, ali će sigurno biti mjesto koje će sve ili veliku većinu objektivnih navijača Dinama zadovoljiti.
  • Boycie
    1.2k
    Svakako nam ne ide na ruku da npr Milan ima 0 bodova. Bolje bi bilo da imaju osiguran prolaz do nas, pa da laganije udju i sa par igraca sa klupe. To se moze desit eventualno sa Arsenalom, iako cemo tu tesko do bodova. Te tekme + Borussia trebaju biti izlog, odlicne predstave na tribinama i prikazati sto bolju igru. Minimalni porazi vec ne bi bili toliki neuspjeh. Treba biti realan ali legitimno je i sanjati i nadati se.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Jednom moramo napraviti taj iskorak, kao što smo i s proljećem pa nam je to prešlo u rutinu. Dapače, mislim da s jučerašnjom igrom itekako MORAMO ići na pobjedu protiv Celtica, Slovana i Salzburga, bolji smo.
  • San Lorenzo
    16k
    Ja ne vjerujem da možemo otkinut bod(ove) BVB i Milanu, pogotovo jer će se Milan do tad uzdićiKeyser Soze

    Dotad ćemo se i mi dignuti.
  • tp1997
    496
    Zapisujem i molim se da ide iz tvojih usta u Božje uši.

    Jednom smo s Nenom tragično propustili prolaz dalje, bio bi red da se ovaj puta ne desi
  • Marley
    1.8k
    Ma dobit cemo ove tri i imamo 10 bodova na kraju. Jos uberemo jedan bod protiv Milana, za svaki slucaj.
    Lijepo zvuci, a nije ni nerealno. Iz moje tipkovnice u Bozje usi :blush:

    Ako sad ovako dobro izgledamo.... izgledat cemo jos i bolje kad se trener i ekipa jos malo posloze :wink:
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Svakako nam ne ide na ruku da npr Milan ima 0 bodova.Boycie

    Sa njima igramo zadnje kolo, do tad ce mmoge stvari biti jasnije, oni nakon te utakmice imaju derbi sa Interom pa je pitanje hoce li ici 100% ako im pobjeda ne bude osiguravala top24
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.