• Paggini
    22k
    objektivan izvor informacijaMajki2111

    Objektivan izvor informacija su rezultati.com, a ne podcast s glupim tovarom i tri potovarice
  • Majki2111
    3.2k
    Ma kakvi rezultati. To otvaram samo da vidim stanje na tablici, kad je tekma i koja je kvota kad me zanima.
  • Peškaman
    4.5k
    tu i tamo AssentijaMajki2111

    Je li to onaj proćelavi tip koji ostavlja glupe komentare po FBu po 'navijačkim stranicama'?
  • Majki2111
    3.2k
    Nemam pojma na fejsu, al zna izbacit na youtube neki osvrt. Al da proćelavi tip.
  • tp1997
    496
    Njihove sklonosti i pristranost nerviraju, ali bar su u određenoj mjeri stručni i kao što Majki kaže, nešto se može i naučiti iz tog podcasta.

    Rekli bi Englezi "the bar is in hell", ali stvarno odskaču od sve sile raznih podcasta koji, kao, analiziraju i komentiraju utakmice, a ne kažu ništa pametnije od onoga što svi mi iskomentiramo u birtiji nakon tekme i nakon par pivi i rakija.

    Osobno bi me zanimalo čuti od ostalih kolega forumaša koji vam kanali/podcasti najviše ostavljaju dojam "prevare" odnosno da kvalitetnog sadržaja praktički ni nema
  • Nogo
    3.8k

    Znam da ima nas tu dosta da vratimo naše dijete doma ali nakon produženja i tvrdoglavosti Bote čisto sumnjam u nekom bližom transfernom roku.
  • prefontaine
    591
    ja sam uvjeren da taj lik ima gadnih psihičkih problema
  • vjeko1701
    8.6k
    Ne znam, meni je osobno Slaven čisto po imenima jako dobar. Jači nego zadnjih sezona. Mislim da će oni do zime otići par pozicija gore.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Neću vas zamarati s tim u temama posvećenim tekmi i dinamu. Samo da vam kažem da je jedan kakti novinar napisao da je ono jučer bio kaos tj. kaotični uvjeti i da je onda Bjelica tako i pripremio ekipu, kao da u kaosu nešto izvuče. Zaključak je isto tak da po očekivanim prilikama po xgu sami izvadimo zaključak je li Dinamo zaslužio pobjedu. Možete pogađati autora.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Topic ili jurisic
  • NitkoBitan
    17.9k
    Samo da vam kažem da je jedan kakti novinar napisao da je ono jučer bio kaos tj. kaotični uvjeti i da je onda Bjelica tako i pripremio ekipu, kao da u kaosu nešto izvuče.Mali Zeus

    Postava se znala i prije nego sto je poceo potop, a cisto sumnjam da se znalo da ce teren bit u takvom stanju.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Topic ili jurisicbbb medimurje

    Nije, nije. Probaj filozof među sportskim novinarima.
  • Zagi
    7.9k
    filozof među sportskim novinarimaMali Zeus

    Ovo najviše odgovara Losu.
  • Sajla
    5.1k
    jedan kakti novinar napisao da je ono jučer bio kaos tj. kaotični uvjeti i da je onda Bjelica tako i pripremio ekipuMali Zeus

    nevjerojatno, Bjelica je pripremio ekipu u skladu s uvjetima? pa kakav je to diletant! trebao ih je pripremiti kao da se igra na 3500 metara nadmorske visine u La Pazu ili na 35°C i 99% vlage u Manausu?
    a što se xG tiče, s tim pokušava reći da tovari nisu zaslužili pobjedu na petak 13.? ok, mogu se složiti.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ovo najviše odgovara Losu.Zagi

    Nije, Los je takav kakav je, al onakve nebuloze ne bi napisao. Ovo je novinar koji će iskoristiti svaku šansu da bar malo pljucne po Dinamu, obično to napravi onako perfidno, skriveno, kao pitam se ili se vi pitajte.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.