• Paggini
    22k


    Izvući ćeš mini greške koje se događaju doslovno svakom obrambenom na svijetu... Pitam baš grandiozne kikseve koji su nas koštali bodova i krivica su samo Maxa, zbog kojeg je i dobio taj prefiks "kikser"
  • deda
    32.8k
    Ubijate se previše. Max je naš 4. stoper kojeg smo platili 1,2 m. Kad nam 4. stoper bude vrijedio 4 mozda će biti mamje kikseva. Nedavno smo se riješili stopera kojeg smo platili 4m, a imao je duplo vise kikseva od Maxa.
  • Danko
    1.1k
    .
    Neki ne kuže da je svaki gol rezultat nečije pogreške.
    Pa i mi smo zabili zbog njihovih grešaka
    Pogriješio je onaj što nije spriječio baturinin pas sučiću, pa onaj kojeg je sučić poslao po čevape, pa ona trojica što nisu ušla u blok baturini kod drugog gola.
  • San Lorenzo
    16k
    Možda, vidjet ćemo na kraju sezone. Nisam baš uvjeren u ispravnost ove tezeZagi

    Moje nepopularno mišljenje je da je Mmaee naš najbolji stoper...čovjeka se cipelari na osnovu dvije utakmice u kojoj doslovno nisi mogao naći niti jednog dobrog igrača...osim golmana.
  • MarK
    656
    Kad te kvalitetniji suparnik stavi pod pritisak činiš greške. U ekipi od 11 igrača netko će uvijek kiksati.Iduću idemo u goste Salzburgu. Opet će netko kiksati, hoće li nas koštati ne znamo. To je nogomet. Kiksala su 3 igrača Monaca sinoć kad ih je Bati izvrtio i zabio. Niti su ga faulirali niti blokirali.
  • Zagi
    7.9k
    da je Mmaee naš najbolji stoperSan Lorenzo

    Za to nema objektivnih dokaza, kao niti za tezu da je loš.
    Znamo da nije superklasa , a na kojem dijelu ljestivce ispod stvarno jest , pokazati će vrijeme.
  • Zg123
    347
    nadam se da takvih transfera vise nece biti. Placati stopera iz 2.francuske lige da bi ti bio 4-5 opcija nema smisla iako sam ja siguran da su Biscan i Simic njega vidjeli kao igraca za prvih 11. Radje cu gledat mladig Zivkovica i Perkovica pa makar imali jos vise kikseva, ali su mladji i veci potencijal.
  • Zagi
    7.9k
    Da Max nije kupljen i da smo nastavili gledati perspektivnog Živkovića ove tekme nebi bilo jer nebi osvojili prvenstvo.
  • Maxova dijagonala
    615
    Evo opet na sn udaranje po Maxu na novom članku
  • Marley
    1.8k
    Upravo izasao novi clanak u SN. Posvecen samo Maxu. Dakle ovaj Predrag Jurisic je ili skroz bolestan u glavu ili zlocest do srzi.
  • Brusa
    1.6k
    Naravno. I piše...dok su domaći dečki slati na posudbe...meni je sad jasno koja je agenda orkestriranog napada.
  • Borovljanin
    104
    Spominje se i njegov (pre)veliki ugovor. Koliko on može imati u Dinamu?
  • Zagi
    7.9k
    Velim ja da je tata Živković iza zavjese.
  • Jurki
    11.8k
    Radje cu gledat mladig Zivkovica i Perkovica pa makar imali jos vise kikseva, ali su mladji i veci potencijal.Zg123

    Znaci vracamo se u vrijeme bjesomucnih prodaja djece kojoj jos curi majcino mlijeko iz usta.
    Bome smo se usrecili takvom klubskom politikom u picku materinu.
    Za kaljenje Zivkovica i mlađarije nam treba filijala.
    Guranje klinaca ima smisla samo u Hnlu i to kad je situacija komotna.. a za tekme u Europi nam trebaju igraci koji su svoje djecje bolesti preboljeli.
  • Danko
    1.1k
    Jurišiću, znamo da čitaš pa da te pitam, jel igrao bernauer u Munchenu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.