• Crni86
    3.9k
    Da nam je netko ponudio x prije tjedan dana, potpisali bi ga kako god. Najvaznije od svega je gard i energija koju smo pokalai te kako je Neno sam reko da smo dokazali sebi da mozemo.

    Ne treba trositi orevise rijeci na ono jucer jer falilo je mozda malo srece da jucer bude u potpunosti savrsena vecer, ali to je nogomet. Puno puta nam je u zadnjjim godinama dao, a sada nam je uzeo. Fokus i pozitiva na stav i igru na temelju kojih mozesmo graditi daljnji rezultat.
  • scooniepenn
    3.3k

    Nemoj lupetati gluposti pa nećeš dati materijala. Ovo što si ti o Martinu nadrobio čovjek bi mislio da je zajebancija, a ne ozbiljan stav.
  • Mali Zeus
    13.5k
    E vidiš, ja mislim da se treba jako zamjeriti. Uzmimo samo za usporedbu tri nama svirana penala protiv Bayerna. Ne moramo se složiti oko procjene, premda za mene ona ruka Mišića i prekršaj RPG-a nikad ne bi smjeli biti kazneni udarci, ali u sve tri situacije sudac ide pregledavati. No, ne i nama, jer zašto bi kad se tu ipak radi o Dinamu. Ponosan sam na dečke na čelu s Bjelicom jer smo po svemu nadigrali Monaco, ali nepobitnma je činjenica da se protiv nas sviraju apsolutno svakakvi penali, a ne sjećam se niti jednog u zadnjih 5 europskih sezona u našu korist da mogu reći "uf, baš nas je sudac pomazio". Ovaj njemački glupan je posebno u drugom poluvremenu toliko tendenciozno sudio da je to bilo degutantno za gledati, a kulminacija je ovaj faul u napadu Petka i isključenje Bjelice koji niti je uletio u teren niti je psovao suca. Sve u svemu, mislim da jednostavno nismo zaslužili da se kojekakvi sudački početnici i neznalice na nama uče i "prazne jaja". Nakon svega rečenog idemo po uvjerljivu pobjedu u Varaždin i po 3 boda i vraćanje dugova Salzburgu.scooniepenn

    Sudac je imao u najmanju ruku neujednačen kriterij. RPG-a su u prvih 10 minuta brijem pomeli uz aut liniju negdje 3 puta. Za prvi žuti Monacu sucu je trebalo negdje 20, 25 minuta, ne znam točno, ali činilo se kao da im nikad neće dati. A na prvi faul Petkovića, Sučića i Ademija odmah lik vadi žuti. A Bjelicu kao da je jedva čekao isključiti.
  • Bosskovitz
    12.1k
    Jedna stvar koju sam više puta napisao na Zoni za Jakira:imam dojam da izgledamo kao skup 11 pojedinaca, a ne kao momčad. A uloga trenera je upravo u tome da kroz sinergiju, automatizme, pripremu i taktička rješenja osigura stvaranje momčadi koja će na terenu biti jača od pukog zbroja individualnih kvaliteta.

    Bjelica je to vrhunski pokazao u ovih tjedan dana koliko je tu. Ni jedan naš igrač nije odjednom postao kvalitetniji, brži, sposobniji ili precizniji, ali funkcioniraju kao dobro postavljena momčad i to nam daje dodatnu vrijednost.

    Prezadovoljan sam pristupom i time kako izgledamo na terenu, svaka čast.
  • Zagi
    7.9k
    ali u sve tri situacije sudac ide pregledavati. No, ne i namascooniepenn

    Zato velim da se glavnom sucu ne treba previše zamjerati ali VAR je trebao intervenirati jer iz drugog kuta kamere izgleda kao čisti penal.

    Iz perspektive suca izgleda kao Petkovo gaženje , faul u napadu.
  • Crni86
    3.9k
    ima se sucu za zamjerit puno toga. Ademi je dobio zuti za slican kontakt na centru kao sto je bio kontakt n petku i to mu nije morao var sugerirat. Nas je punio zutima za svaki faul, a njima je djelio tek nakon konstantnog pritiska, a za neke cak i nije.

    Sramotno sudenje s konstantnim dvostrukim kriterijem.
  • scooniepenn
    3.3k
    Slažem se za tu situaciju, ali na suđenje u globalu u toj utakmici mu se mora jako puno zamjerati što sam i objasnio u onom postu ranije. Neću se tovarski žaliti na suce, ali moram priznati da mi je već poprilično gadljivo kako nam se sudi u većini europskih utakmica. Uzvrat s Qarabagom je najbolji mogući primjer kakvo bi suđenje svaka momčad u Ligi prvaka trebala imati.
  • Zagi
    7.9k
    Slažem se za vrlo neujednačen kriterij, dosta perfidno natezanje na njihovu stranu.

    Nisam bio dovoljno precizan. Trebao sam napisati da mu se ne treba zamjerati u toj situaciji.
  • Daliban
    1.7k
    Ne znam zašto je Petko pao. Bilo je kontakta, ali meni to djeluje mlako. Pogledao sam valjda 20 puta situaciju i jednostavno ne razumijem zašto nije samo nastavio i opalio po golu.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nisam vidio sa sjevera i ne gledaju mi se sazeci. Petko je iznudio penal za reprezentaciju koji realno nije trebao bit, ima on tu tendenciju iznudivanja. Netko mu treba rec da ce se takve situacije tesko sudit u korist Dinama u Ligi prvaka.
  • Paggini
    22k
    Ne znam zašto je Petko pao. Bilo je kontakta, ali meni to djeluje mlako. Pogledao sam valjda 20 puta situaciju i jednostavno ne razumijem zašto nije samo nastavio i opalio po golu.Daliban

    Ima tu tendenciju godinama već, jebiga. Ne znam kako mu se to ne može izbit, taj instikt da padne na najmanji kontakt, a jak je ko bik
  • San Lorenzo
    16k
    Igrač Monaca je taj koji nalijeće i sapliće se preko Petkovićeve stajne noge, za mene penal, jesam li pristran, jesam...zato bih i volio Skominu ili nekoga da iskomentira situaciju.
  • Paggini
    22k
    Mogao je suditi i trebao je suditi ako je kriterij bio da je ono Maxovo penal, ali Petko je pao bez snažnog kontakta, mogao je bez problema nastaviti nastaviti igrati na nogama.

    Takve situacije me smetaju kod njega, gdje odluči u milisekundi da je kontakt dovoljan da padne, a ispadne da nije bio dovoljan i uprska se super situacija.
  • Benito
    919
    Svaki napadač će past u takvoj situaciji. Suarez mi prvi pada napamet koji kroz karijeru padao na svaki kontakt dal bio penal ili ne a bilo ih je još hrpu koji su padali a sve bili vrhunski igrači. To je jednostavno tako s napadačima i ja tu ne vidim problem, pada se većinom na svaki udarac po nozi u 16 m
  • Zagi
    7.9k
    Sinoć sam taj kadar premotavao i usporavao, stoper mu sapliće nogu dok je Petkova još dijelić sekunde u zraku. Normalno je da poslijedično Petko gubi ravnotežu i treba biti penal.

    Treba naći baš tu kameru koja snima iza Petkovih leđa.
    Kontra kamera sugerira faul u napadu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.