• Mali Zeus
    13.5k
    neki ljudi se ovdje ponašaju kao da mi idemo sa puškom na Maxa i tjeramo ga iz Dinama, a samo smo rekli da po nama nije igrač za Dinamo. stvarno kako ga napadaju, možda čovjek padne i u depresiju.
    ni prvi ni zadnji kojem se to govori, opustite se.
    don

    Ti si jučer za vrijeme tekme imao negdje 5 komentara (vjerojatno i više) samo o njemu i onda još od jutros negdje 10 isto o njemu.

    Al ne, zapravo si ti samo rekao da po tebi nije igrač za Dinamo i to je sve.
    Jedan od komentara je bio da je svaka tekma za njega kiks. Sasvim normalan komentar.
  • prefontaine
    591
    Stiže Max Petka do zimske pauze ;)prefontaine

    Do one tamo reprezentativne stanke, sredina studenog.
  • don
    5.9k
    Ti si jučer za vrijeme tekme imao negdje 5 komentaraMali Zeus

    ne, ja sam jednom napisao da nikad nece biti igrač za Dinamo i vi ste se nakačili na to pa sam odgovarao, to je potpuno druga stvar. :smile:

    njemu i onda još od jutros negdje 10 isto o njemuMali Zeus

    danas sam napisao ravno 1 (jedan) komentar, i to sam odgovorio tebi jer si se ti vratio na moj post od sinoć. :monkey:

    zanima me šta bi pisali da je umjesto Maxa bio Perić/B. Šutalo i sl, siguran sam da bi ga popljuvao cijeli forum. Ovako je novi igrač pa se svi nadate da će iz njega izaći klasa.
  • Mali Zeus
    13.5k
    zanima me šta bi pisali da je umjesto Maxa bio Perić/B. Šutalo i sl, siguran sam da bi ga popljuvao cijeli forum. Ovako je novi igrač pa se svi nadate da će iz njega izaći klasa.don

    A kaj bi ti rekao da je bio netko od njih, jel bi pisao non stop kako nije igrač za Dinamo?
    Nije stvar nadamo li se da će iz njega izaći klasa nego je stvar da se šire mitovi da kiksa svaku tekmu, prilijepi se etiketa igraču i onda se to proširi kao šumski požar.

    Odgovarao ne odgovarao natukao si 50 postova, naravno da se onda ekipa na to vraća tj. ja sam naletio na iste jer te ekipa citirala. Valjda si imao potrebu ostaviti onako hot takes pa da ekipa priča o tome.
  • Maxova dijagonala
    614
    Ljudi Max ima top tehniku i duge lopte za stopera,mana mu je što često se dogodi ta žuta minuta. Da nema tu manu ne bi igro u nas nego u Lillea i vrijedio bi 10 milijuna eura.
    Tu sva rasprava završava...ne možemo mi za 2,3 mil dovest stopera koji je top topova za Dinamo. Takvi igrači koštaju 7,8 milijuna.
  • don
    5.9k
    A kaj bi ti rekao da je bio netko od njih, jel bi pisao non stop kako nije igrač za Dinamo?Mali Zeus

    naravno da bi, sinoć sam napisao da bi isto pisao i za B. Šutala. Za mene ne postoji ime u Dinamu, kad su na terenu svi kreću od nule. Govorio sam za X igrača da nisu za Dinamo, kao i za Maxa, i govoriti cu ubuduće za one koji ne budu jer je to normalno.

    Nije stvar nadamo li se da će iz njega izaći klasa nego je stvar da se šire mitovi da kiksa svaku tekmu, prilijepi se etiketa igraču i onda se to proširi kao šumski požar.Mali Zeus

    ne šire se nikakvi mitovi, to šta vama jedan navijački forum odredi kakvo je općenito mišljenje navijača o nekom igraču je druga stvar. Ovdje piše (komentira igrače) cca 30 ljudi i onda kada 7 (lupam) ljudi napiše nešto uhvatite se za to kao da je sveto pismo i pljujete doslovno ljude koji imaju drugačije mišljenje.
    Ja sam siguran da je Max neki igrač koji je već par sezona u Dinamu da bi ga svi vi popljuvali, a ovako je opet ponavljam nov pa eto.
    općenito sam skužio da zona ima fetiš na nove igrače Dinama i da tko dirne u njih počinio je - svetogrđe. Nedaj Bože napisat općenito nešto loše za Cordobu/Torrentea pa da se nakači 15 ljudi kako smo mi pljuvači i mrzitelji Dinama.

    opet kažem, meni je Max stvarno drag, ali navijam za Dinamo i isključivo za boljitak kluba.
  • Zg123
    347
    Tu se pisa i sere po Petku, Misicu, Riletu, Ademiju ali eto nemojte nam dirat svetu kravu Maxa. Zli novinari i Mamicevci sire propagandu i Max je zapravo vrhunska stopercina koja samo svaku tekmu ima 2-3 kiksa iz kojih padne gol ili 100% prlilika, ali nema veze sve je ok.
  • San Lorenzo
    16k
    Imao je Max i jedno prozujavanje na centaršut krajem prvog poluvremena kad ga je Ristovski izvukao...stoper koji će odraditi jako dobar posao veći dio utakmice, ali će imati i blackoute poput onoga jučer...da je Mmaee zdrav, Max jučer ne bi ni igrao.
  • Maxova dijagonala
    614
    jel to ono kad je petom išao izbit loptu uff uff ako me tad srce nije opalilo
  • R13S61
    217
    Jel ima igdje snimka kako je uopće lopta došla do maxa kod penala? U sažetku se to ne vidi...
    Meni je u glavi da smo par sekundi prije imali gol aut ili neko lagano ispucavanje, pa kako je uopće došlo do njega na sred šesnesterca?
    sjećam se da nije bilo ništa posebno tada i da sam se okrenuo do frenda na tribini da nešto prokomentiram, vratim pogled i vidim penal... wtf??
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ja sam siguran da je Max neki igrač koji je već par sezona u Dinamu da bi ga svi vi popljuvali, a ovako je opet ponavljam nov pa eto.
    općenito sam skužio da zona ima fetiš na nove igrače Dinama i da tko dirne u njih počinio je - svetogrđe. Nedaj Bože napisat općenito nešto loše za Cordobu/Torrentea pa da se nakači 15 ljudi kako smo mi pljuvači i mrzitelji Dinama.
    don

    Pišeš bezveze iskreno. Kaj to znači novi igrač. Nije lik došao ovo ljeto, nego je u klubu već godinu dana. a ti ponavljaš stalno novi igrač, novi igrač i izmišljaš čak nekakve fetiše na nove igrače.
    Niti je itko rekao da si mrzitelj Dinama. Ono što jesi rekao je da čovjek kiksa u svakoj tekmi, a drugi tvoj kolega ga ne nazvao teškim kikserom. E to su ti mitovi o kojima pišem.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tu se pisa i sere po Petku, Misicu, Riletu, Ademiju ali eto nemojte nam dirat svetu kravu Maxa. Zli novinari i Mamicevci sire propagandu i Max je zapravo vrhunska stopercina koja samo svaku tekmu ima 2-3 kiksa iz kojih padne gol ili 100% prlilika, ali nema veze sve je ok.Zg123

    ma 2, 3. Pet kikseva ima!
  • don
    5.9k
    Nije lik došao ovo ljeto, nego je u klubu već godinu dana. a ti ponavljaš stalno novi igrač, novi igrač i izmišljaš čak nekakve fetiše na nove igrače.Mali Zeus

    pod novi mislim na novije, ne samo one koji su došli ovo lito.

    Niti je itko rekao da si mrzitelj DinamaMali Zeus

    nije? Nije nitko za mene doslovno ali eto za nas koji smo rekli nešto negativno za Maxa. jel trebam tražiti ili? čak i gore, da smo stoka i da nismo nikakvi navijači, pogledaj ponovo.

    Ono što jesi rekao je da čovjek kiksa u svakoj tekmi,Mali Zeus

    da.
  • Jurki
    11.8k
    ..ne možemo mi za 2,3 mil dovest stopera koji je top topova za Dinamo. Takvi igrači koštaju 7,8 milijuna.Maxova dijagonala

    I taj igrac za 7-8 milja kojeg sigurno nebumo dopeljali u blizoj pa i daljoj buducnosti nije garancija da nebu zaplival ili imal blackout ko Max.
    Ista prica ko i kod veznjaka i krila.. Dinamo nemre kupiti igraca "za Ligu prvaka".
    Dinamo moze stvoriti takvog stopera i tu sva mudrolija staje.
    Mi nismo City koji moze pljunut 100 kamiona eura za 1 igraca.
    Mi mozemo takvog igraca stvoriti sami.
    Jedino kaj nama treba je pojacanje u skautskoj sluzbi i trpanje cim vise love u omladinski pogon.
  • Mali Zeus
    13.5k
    pod novi mislim na novije, ne samo one koji su došli ovo litodon

    Aha postoje novi i noviji igrači, kužim.

    Što se tiče mrzitelja sam nađi, neću ti ja tražiti.

    A što se tiče kiksa svaku tekmu samo ću ti napisati da su to gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.