• cibona
    3.1k
    razapet? molim te da pročitaš ponovo sve.don

    Ovo si napisao, sori ali meni to zvuči kao razapinjanje i da si samo čekao na njegov kiks.

    nikad neće bit igrač za Dinamo. Nikad.don
  • Jaro
    7.5k
    Clearances 3
    Blocked shots 1
    Interceptions 3
    Dribbled past 0
    Ground duels 1/2
    Aerials duels 2/2


    Al se broji samo

    Penalties commited 1 (kako je primjeceno, isti/slican lenal ko J.Sutalo protiv Milana)
  • don
    5.9k
    Ovo si napisao, sori ali meni to zvuči kao razapinjanje i da si samo čekao na njegov kiks.cibona

    ispričavam se ako izgleda, napisano je točno 20 sekundi poslije kraja utakmice da neće bit igrač za Dinamo, po meni.
  • Dinaminjo
    985


    Onda si mogao pricekat sutra. Ohladiti prvo.
    Vrijedilo bi ti misljenje isto.
    Mozda i vise.

    Nemam niti 1% postovanja "navijacima" kojima je bitno napisat "x nije za Dinamo" 60 sec nakon utakmice
  • don
    5.9k
    Nemam niti 1% postovanja "navijacima" kojima je samo bitno napisat "x nije za Dinamo"Dinaminjo

    ja još manje koji će trpiti ovakve kiksove iz utakmicu u utakmicu iako šteti klubu.

    Max isto kao što ima svojih "pljuvača" od kad je došao, tako ima i svojih navijača.
  • Dudu9
    820
    Nije samo penal bila greška i u 10min od njega se lopta odbila za onaj zicer
  • Dinaminjo
    985
    srecom pa se tebe ne pita..

    Za edukaciju, pogledaj prvi penal za Benficu igraca Atletica.
  • don
    5.9k
    srecom pa se tebe ne pita..Dinaminjo

    sori, hvala, sad znam da ću tebe pitat jer valjda bi se tebe trebalo onda.. :monkey:

    Pogledaj penal za Benficu igraca Atletica.Dinaminjo

    da je ovo napravio bilo koji igrač osim Maxa ne bi ništa napisao. Jbg, tako je kako je.
  • Dinaminjo
    985
    naravno da ne, al imam jednako pravo kao i ti pisati, nisi ti po nicem poseban
  • Krizy
    44.2k
    Osobna prepucavanja prebacite u Inbox.
  • Zagi
    7.9k
    Do penala odličan. Sam penal je milisekunda gdje ti napadač ubaci nogu dok ti izbijaš loptu.
    Desi se.

    Max dobar.
  • Zambatine škude
    2.7k
    Nije samo penal bila greška i u 10min od njega se lopta odbila za onaj zicerDudu9

    Zamisli, čovjek je pucao s 20 metara, i lopta se po natopljenom terenu gdje se poskliznuo odbila od njega.

    Svatko zna da se mlade stopere prvo uči da se ne poskliznu, a ako se poskliznu da paze gdje će se odbiti lopta koja ih je slučajno pogodila.

    Ja nemam stvarno ništa protiv toga da nekome Bernauer nije igrač za Dinamo, što god to značilo, ali ovo je klasičan primjer kako se stvara narativ od kurca da bi se dokazala neka poanta.
  • Praskaton
    2.3k
    Smanjit histeriju.Ako je on spreman bit u rotaciji sa nekom manjom minutažom onda ima mjesta u Dinamu.Ima minusa i pluseva,na treneru je da sakrije minuse i izvuce najbolje od igraca.

    Meni je najveci problem sto osim Perkovica mi nemamo mladog domaceg igrača u zadnjoj liniji.Ukoliko nademo takvog onda je Max visak
  • Dinaminjo
    985
    "da je ovo napravio bilo koji igrač osim Maxa ne bi ništa napisao. Jbg, tako je kako je."

    Dakle crno na bijelo si napisao da samo ciljano napadas Maxa, a da ne bi zamjerio nekom drugom igracu i ocekujes da se tvoje misljenje uvazava?

    Moderatori, slazem se da smo pretjerali, ali jos jednom, covjek sam za sebe napise "samo namherno i ciljano pisem protiv Maxa" i to je sad kao ok..

    Laku noc
  • don
    5.9k
    Dakle crno na bijelo si napisao da samo ciljano napadas Maxa, a da ne bi zamjerio nekom drugom igracu i ocekujes da se tvoje misljenje uvazava?

    Moderatori, slazem se da smo pretjerali, ali jos jednom, covjek sam za sebe napise "samo namherno i ciljano pisem protiv Maxa" i to je sad kao ok..
    Dinaminjo

    kreni čitati sa razumijevanjem evo molim te.

    evo da ti objasnim, iako sam rekao 15 puta. Prigovaram njemu jer mu se iz utakmice u utakmicu dešavaju kiksevi i da to ne možemo i ne smijemo trpiti. A kiks se svakom igraču mora dešavat i dešavat će se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.