• Mali Zeus
    13.5k
    Fascinantno mi je koliko se tovari bave Bjeličinim izjavama o korporaciji. Nešto mi govori da su malčice zabrinuti.
  • tp1997
    496
    Još ako kojim slučajem dobijemo Monaco...kako se ono dolje kaže, đava je straj
  • DrawTube
    5k
    ček to je još uvijek tema? Ima se viška vremena ocito

    ja tu vidim način zarade. S obzirom da su dinamo torte na dalmatinskim svadbama jednako popularne kao i Hajdukove, treba mo otvoriti slasticarnu i prodavati torte maksimir i korporacija.

    Možda da im ubacimo i majice na kojima pise korporacija da kupe
  • tp1997
    496
    Nije nikad prestala biti, Crne Kmese svršavaju na to par puta dnevno, kao i tovari po svim mogućim forumima i komentarima
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus cek to je još uvijek tema?DrawTube

    Ma naravno. I bit će još neko vrijeme.
  • Paggini
    22k
    Pa i da dobijemo Monaco i ostale utakmice u LP, neće vrijediti niti će se vrednovati jer nismo do toga došli poštenim putem.

    Naime uzeli smo trenera koji nas je u afektu nazvao korporacijom pa se ne računa sve što ostvarimo s njim. Što bi englezeri nazvali tovarski "coping", odnosno tješenje samih sebe da nisu uspješni jer su pravedni i moralni.

    Dok evo, bit će proslava morala i pravednosti na rivi u lipnju, kao i svake godine.
  • mali M
    5.2k
    Ma naravno. I bit će još neko vrijeme.Mali Zeus

    kako to misliš "neko vrijeme"? :rofl: pa njima Dinamo ne silazi sa čuba godinama...
  • Yovitssa
    708


    Miho sa Tribine je rekao jučer kako mu je DEGUTANTNO da je je navijački puk Dinama samo tako prešao preko te izjave, odnosno preko njegovog povratka i da mu je ta izjava najveći od svih skandala u HNL-u... Zizi i Korda su ga malo spustili, ali baš je odvratan lik u posljednje vrijeme. Nedavno je likovao oko niza negativnih rezultata Dinama jer je ekipa sa Tribine na početku sezone zaključila da bi mi mogli završiti sezonu bez poraza. Svi na toj Tribini barem pokušavaju biti neutralni, on se ni ne trudi. I onda još sinoć trubi kako je tekma u Rijeci top tekma po kvaliteti (bez obuira što su se i struka i novinari složili da je antinogomet po prikazanom) i to pravda nekom poveznicom s derbijima u ligama petice gdje je, eto, bilo golova, bilo prilika, ali "u suštini" te su tekme bile slabije od sraza Rijeke i Hajduka. Radi se o tekmama Newcastle-City, Bayern-Bayer, Real-Atletico.

    JADNIK...
  • mali M
    5.2k
    ma ja neznam kako imate uopće želudac gledati takve stvari... jučer nešto radim i volim si upaliti neki podcast na slušalice dok radim. i rekao ajde da si upalim taj Utakmicu po utakmicu.. i kako sam radio nisam gledao nego samo slušao zvuk.. znači morao sam ugasiti nakon 3 minute jer je strašno nešto bilo... kao da slušam tinejđersku emisiju, dvije rečenice pa upadice pa dvije rečenice pa smijuljenje, pa dvije rečenice pa netko u pozadini komenitra a netko nerazumljivo mumlja na mikrofon i odgovara tim komentatorima iz pozadine... ma ono strašno... kako neki od vas to uopće uspijevate gledati...
  • jakov1
    175

    Preduboko ga analiziraš. Sve što si nabrojao proizlazi iz njegove potrebe da kontrira i da ima "jedinstveno" mišljenje. Svii oduševljeni Bjelicom, on nađe razlog zašto je njegov dolazak zapravo loš za navijače Dinama. Svi zijevaju dok gledaju Rijeka-Hajduk, on ima detalje zbog kojih je utakmica ludilo.

    Jednostavno je takav tip - pametan, ali u isto vrijeme stalno traži validaciju svoje intelektualne nadmoći tako što uvijek ide protiv struje.
  • Mali Zeus
    13.5k
    upravo tako, voli udariti kontru. Kao da je dinamov navijački puk jedinstven a da se hajdukovi navijači na taj način generaliziraju on bi prvi skočio na to. Koliko god htio ne može pobjeći od subjektivnog pogleda na svaku temu.

    Al kak sam i rekao najnejasniji mi je zizi koji se boji reć da mu je drag Bjelica. Znači imaš 2 hajdukovca i lika kojeg je sram reći da je dinamovac.
  • Majki2111
    3.2k
    Zanimljivo mi je da postoje osobe da nešto ne žele i nemogu slušati ili čuti. U 27 godina života nisam došao do tog sadržaja ili osobe za koju bih rekao da ju ili ga ne želim čuti ili slušati. Takvo ponašanje mi je nepojmnjivo. Dapače. Pojavio se podkast Dinamove kronike. Draže mi je slušati Hajdučki podkast nego naš Dinamov. Do perspektive je. Generalno primjećujem da mi je draže o nogometu pričati sa ljudima koji navijaju za neki drugi klub. A isto tako i slušati.

    Od Hajdukovca volim Štoriju, i tu i tamo Assentija, prgavca i muchaco mi izleti. Bijelo plavi od Osječana. Rijeka nema. A našem kronike nekako sam trom dati priliku.
  • Yovitssa
    708
    Meni je Tribina ok, ja si pustim kad idem na službeni put i onda slušam u autu. Nekako mi vrijeme brzo prođe i ok su mi svi, samo Miho nekako od proljetos (barem sam ja tako doživio) jede govna. Dobro je napisano gore, "stalno protiv struje", najpametniji, a kad kaže "u suštini", ja dobijem proljev. I uvijek "gleda u tuđe dvorište" (čitaj Dinamovo) jer kad se nešto negativno desi u Hajduku, on se sjeti situacije od prije 10 godina (karikiram) kad je kod nas bilo još gore...
    I baš ima taj neki "uzvišen" stav gdje on sebe doživljava kao osobu iznad svih ostalih na podcastu... Ma užas...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tako nešto. Kao da je što on kaže vrhunska istina. I u vezi Hajduka ima taj holier than thou stav. Štogod se kod njih dokazalo on će uvijek naći protutežu kod Dinama.
  • Majki2111
    3.2k
    Tribina je jedini podkast i sadržaj od kojeg ja mogu naičut nešto novo. Primjećuju stvari, unutra su. Izvor informacija iz prve ruke. Analitičan, stručan. Brojke do iznemoglosti, doduše čak i meni premalo. 7 godina ih pratim. Imali su hrpa analiza. Vrhunske analize su im bile one za veličinu bivših igrača. Tad je još Los bio unutra.

    Dođe mi kao dobar objektivan izvor informacija jer sam iz Zagreba i okružen sam Dinamovcima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.