• The Undertaker
    5.5k
    Rekao ti je kolega gore da ima logike jer ovi iza tebe ne vide ništa od kišobrana. Da ga svi ponesu i otvore, utakmicu bi gledao samo prvi red.
    Odlična odluka Uprave (valjda) koju treba uvesti na svim utakmicama. Eventualno se može dozvoliti unos ali bez korištenja na stadionu kako bi ljudi barem do stadiona došli suhi.
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Jebeni Index jugosrpski, valjda bi umrli da jedan dan ne objave nešto iz ,,regiona", stalno nešto o Noletu, Jokari ili Zvezdi. Baš teška Jugoslavija od portala, jebi ga valjda imaju puno klikova iz Šumadije.

    Jedna od najdražih uspomena s Maksimira mi je kad smo ostvarili prvu pobjedu u Ligi prvaka, protiv Porta 3-1, tad je stvarno bilo loše vrijeme. Ali ostaje uspomena na golove ,,hrvatskog Michaela Owena,, Mihaela Mikića :lol:

    Ali najveća kritika ide svim političarima i govnarima koji su znali se itekako okoristiti od Dinama, a nikada nisu jebeni stadion riješili. Da mi u 2024. više gledamo kakva je vremenska prognoza, ne bi da se bavimo poljoprivredom...
  • Mr Anderson
    8.4k
    Jedna od najdražih uspomena s Maksimira mi je kad smo ostvarili prvu pobjedu u Ligi prvaka, protiv Porta 3-1, tad je stvarno bilo loše vrijeme. Ali ostaje uspomena na golove ,,hrvatskog Michaela Owena,, Mihaela Mikića :lol:Dr Hofmann

    Da, na jugu sam bio, baš je bila kišurina i hladno, ali tad sam bio klinac pa nije toliko smetalo.
    Inače podržavam zabranu kišobrana, samo mi još treba da se svađam s ljudima jer od kišobrana niš ne vidim.
  • Kepec
    5.8k
    Svi nešto brinu kako će pokisnuti dok će na sebi imati čizme, tri sloja majci i jaknu s kapuljačom, a to kaj će igrači morati trčati po toj kiši u kratkim hlačama i majci, eventualno s podmajicom i kopačkama koje će promočiti još u tunelu to nikome ništa.
  • mali M
    5.2k
    a to kaj će igrači morati trčati po toj kiši u kratkim hlačama i majci, eventualno s podmajicom i kopačkama koje će promočiti još u tunelu to nikome ništa.Kepec

    obrisat će si suze sa tisućama eura plaće :rofl:

    jel tko gleda juniore... Ćutuk me čudi da je ušao kao zamjena, a nemre trčati...
  • mali M
    5.2k
    dupli, brisati
  • Bosskovitz
    12.1k
    Odlična odluka Uprave (valjda) koju treba uvesti na svim utakmicama.The Undertaker

    Nema veze s upravom, odluka je policije, i mnoštvo je razloga zašto je posve besmislena.
  • Zvonkec
    64
    Ne kužim kaj mali horvat na klupi radi čim je ušao radi nered, pavić, mikić standardno dobri, nadam se da nije niš ozbiljno s mikićem, zaredao je sa ozljedama čutuk s druge strane igrač manje. Sve u svemu dobra tekma stisli su nas 15ak min poslje gola, ali neki zicer nakon 2. minute nisu ni složili, a prošlo kolo tukli barcu 4:3. Sad još i veliki dečki to da ponove i nikom nije lepše neg je nam
  • Bosskovitz
    12.1k


    Kao prvo, zato što za njom nema nikakve potrebe. Ne govorimo o velikim kišobranima s kojima možeš probosti čovjeka nego o rasklopnim kišobranima. Teško mi je zamisliti da netko stvarno misli kako je Zapad sigurna tribina, ali s rasklopnim kišobranima više nije. Ili što, sad kad je kiša, svi ćemo se sakriti iza kišobrana i popaliti gro baklji?

    Kao drugo, zato što je prognoza takva da će kiša padati i prije i za vrijeme utakmice. Što bi osoba trebala kisnuti do stadiona, a onda uzeti kabanicu, ili ne kisnuti do stadiona - ali žrtvovati kišobran na ulazu?

    Nema nikakvog smisla. Baš bih volio znati zašto je policija donijela tu odluku.
  • Marley
    1.8k
    Iznenadjujuce mirno iscekujem ovaj susret. Ne znam zasto, ali uopce nemam negativnu napetost. Nego samo uzbudjenje u smislu "jeeeeij, veceras igra Dinamo!"

    Mozda podsvjesno racunam da smo teske sokove ispucali, barem za ovu polusezonu...

    Ajmo Dinamooo!!!
  • dzggzd
    180
    Ako se ne varam i prije Atalante su juniori dobili rezultatom 1:0
  • don
    5.9k
    a to kaj će igrači morati trčati po toj kiši u kratkim hlačama i majci, eventualno s podmajicom i kopačkama koje će promočiti još u tunelu to nikome ništa.Kepec

    vjeruj mi da igrače pitaš rekli bi da svaku utakmkcu igraju po kiši
  • The Undertaker
    5.5k
    Pa valjda jer možeš kišobranom pogoditi igrača, službenu osobu ili nekoga na tribini. Ako se ne varam, uzimaju i upaljače zbog istog razloga.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Sanjam da potopimo Monaco na kišnom polustadionu pred 10 tisuća fanatika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.