• Bruh
    956
    zašto je otkazano?
  • rioda
    4.9k


    Germanijak piše da Bjelica želi reprezentativnu pauzu što više iskoristiti za trening i uigravanje
  • Filip 91
    788
    Koga zanima, uživo press konferencija uoči sutrašnje utakmice od 19:00 h na YouTube-u.
  • Bruh
    956
    aaa šteta
  • NitkoBitan
    17.7k
    Domace utakmice u narednom periodu. i nema bas prostora za "biranje" utakmica...

    2.10. Monaco
    27.10. Osijek
    23.11. Rijeka
  • javolimtebejako
    1.5k
    pozdrav sa Etne :cool:

    PXL-20241001-081739959.jpg
  • Kepec
    5.7k
    Do prije mjesec dana vladala je totalna euforija, ušlo se u Ligu prvaka s primamljivim rezultatom, brojali su se osvojeni bodovi kako u Ligi prvaka tako i u domaćem prvenstvu.
    Do prije tjedan dana vladala je depresija kakva nije viđena dugo u Dinamu, porazi protiv Hajduka, Bayerna i Slavena doveli su do dna i one najoptimističnije.
    Da bi se pobjedom protiv Banjola i Lokomotive te dolaskom novog trenera vratili u polueuforiju.

    Sutra ćemo vidjeti hoće li pobjedom ta euforija ponovno doživjeti svoj vrhunac ili će porazom manja depresija opet pokucati na vrata. U slučaju nerješenog ni sam ne znam kaj misliti, bolje je od poraza, opet slabije od pobjede.

    Kako bilo, ne treba poletiti, ne igramo s Ludogoretsom ili Astanom već s Monacom, klub koji je redovito u vrhu francuskog prvenstva.
    Očekujemo li svi da igrači daju sve od sebe do zadnjeg atoma snage? Naravno. Očekujemo li svi pobjedu? Naravno. Očekujemo li svi tvrdu i čvrstu utakmicu? Naravno. Treba li opet pasti u depresiju i blatiti po igračima u slučaju lošeg rezultata? Nikako, u slučaju da je prvo pitanje zadovoljeno, a to vjerujem da će biti.
    Biti će mokar teren, kiša će lijevat, jednima će to ići u korist više, nadam se nama.
  • NitkoBitan
    17.7k
    kiša će lijevatKepec

    Po najnovijim prognozama ne bi trebalo, odnosno bit ce to obicna jesenska kisa. Svakako ce bit mokar i sklizak teren sto mislim da ce vise nama odgovarat, ali nasi stoperi moraju bit posebno oprezni.
  • BigZ
    475


    Prema nekim statistikama prije 1. kola, velike su sanse da se s 8 bodova moze uci u Top 24, dok se s 9 bodova smatra gotovo sigurnim prolaskom.
    Unaprijed sam bodove otpisao protiv Bayerna, Arsenala i Dortmunda. Po meni bismo, u nekom idealnom scenariju, trebali osvojiti po 3 boda u Bratislavi i kod kuce protiv Celtica. Postoje sanse za uzeti i 3 boda u Salzburgu, ali ne ocekujem da ce sve teci tako glatko u nogometnom svijetu kako se nadam. Zbog toga bih bio zadovoljan i s bodom protiv njih.

    Ne vjerujem ni da cemo kod kuce izgubiti i od Monaca, i Milana i Dortmunda. Ocekujem da ce negdje uletiti nula, ovisno o rasporedu utakmica. Dakle, prognoziram oko 8 bodova, sto mozda nece biti dovoljno za prolaz, pogotovo zbog trenutne gol razlike.
    S Bjelicom je Maksimir bio prava tvrdava, ali ta se tvrdava tek sad obnavlja a Monaco je iza coska. Remi s njima bi znacio da sve ide prema planu, dok bi pobjeda bila pravi trijumf.

    Poraz me ne bi obeshrabrio jer je tek 2. kolo, i vjerujem da ce Dinamo s vremenom biti sve bolji pod Bjelicom. Posebno mi se svida sto je otkazao utakmicu sa Zrinjskim kako bi iskoristio vrijeme za mini jesenske pripreme i dodatno pripremio momčad za HNL i preostalih 6 kola LP.
  • Paggini
    21.6k
    U slučaju nerješenog ni sam ne znam kaj misliti, bolje je od poraza, opet slabije od pobjede.Kepec

    Burazeru, reći ću ti ja šta da misliš - ako izvučemo X, od sreće se balzamiramo alkoholom.
  • don
    5.8k
    baš to, i ako izgubimo, ako smo pali muški, nema veze.
  • PetkoDaniOršaGol
    30
    Samo pristup da je na visini i sve 5, kako god završilo. U ovom trenu, X ko kuća, makar se već par dana opirem teoriji da Monaco, opijen pobjedom nad Barcom i spoznajom da smo masakrirani u Munchenu, lagano ide u društvo Arsenala, Villareala, Atalante... ali, treba biti realan... ili ne treba. Treba. Ne treba. Treba. Ne, ne treba. Treba. :) Nije mi dobro.
  • Droljo
    8.2k
    Jesmo kad pobjedili neke francuze?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.