• vjeko1701
    8.5k
    Zadnji put im je Rijeka bila početak kraja.
  • Toni90d
    533
    Naletio negdje na sliku kako je netko napravio screenshot Cordobine ruke na volanu i to proslijedio policiji i napisao nesto kao ako su pobijedili 5:1 to ne znaci da moze krsiti zakon. Nedopustivo ponasanje stranih radnika…
    Ovo moze biti maslo samo stranih dalmatinskih studenata ili radnika kojim je vrhunac zivota doc u metropolu.
    BBB Mataa998

    Ako je to ono sa njegovog statusa, samo ću reći smijeh :lol:
    Pa nitko od nas nebi više smio voziti auto niti bicikl. Dečko još vozi auto, koje može sam pratit crte i svako par sekundi dodirnut volan, da se makne upozorenje auta o vožnji bez ruku.

    Ali sve znak da se tuga sa juga trese, da im ni sudci neće moći pomoći kao prošlih sezona.
  • Paggini
    21.5k
    Za razliku od jednog mongoloida iz njihove ekipe, Cordoba barem ima jebenu vozačku.
  • Big Daddy
    1.3k
    Koji jadnici majko mila, jedva cekam njihovo gašenje uskoro, i to ce onda biti jednom zauvijek.
  • SAS1987
    14.7k
    Naletio negdje na sliku kako je netko napravio screenshot Cordobine ruke na volanuBBB Mataa998

    Kako znaju da je on vozio? :lol:

  • Big Daddy
    1.3k
    Isto tako je netko tko je sjedio iza njega, snimati (iako se ne vidi desna ruka), al nek netko to dokaze. Debilizam u svakom slucaju
  • Hnlovac
    1k
    Jedva čekam da im se u grad slučaj kad tad doseli 30 000 Indijaca, Nepalaca I Pakistanaca pa će morati birati između purgera ili turbana

    Dalo bi se ovo prijaviti i za neki rasizam tek toliko da ih se malo stisne, čuj "strani radnik". Što su diallo i Benrahou onda?
  • austrijanac
    4.1k
    Neće dobit gazdu ako mu se da zajebavat oko tih par eura za korištenje mobitela.

    Ne može mu se dokazat da je on to slikao.
  • Majki2111
    3.2k
    Znači oni dečki koji nemaju vozačku su niže klase, mongoloidi. Lakše malo, neki bi htjeli imat, vole vožnju, a nemreju imat.
  • tp1997
    474
    Rekao bih da je poanta da je Livaja mongoloid koji nema vozačku, a ne da je mongoloid zato što nema vozačku.

    Livaja je mongoloid jerbo je Livaja.
  • Majki2111
    3.2k
    Moguće da sam krivo shvatio. Isprike.
  • don
    5.7k
    evo ako netko nije vidio :rofl:

    IMG-4184.jpg
  • Krizy
    43.6k
    Čim sam mu vidio story pomislio sam da je napravio glupost.
    Nema potrebe braniti ga jer je morao biti svjestan da ga prati jako puno ljudi i da je to jako glupa stvar za objaviti.

    Isto tako ovi jazavci iz Splita nisu prijavili Livajinu ženu kada ga je vozila na trening.

    28250451.png
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Znaci prijava na osnovu screenshota, bez tablica, modela auta, bilo kakvih informacija osim da smo pobijedili 5:1? :lol:

    Meni je ovdje najveci zlocin pak diskriminacija jer se odmah spominju strani radnici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.