• Orc123
    8.1k
    mislim da nam KTC treba za Europu a u Hnl nam treba stoper koji zna s loptom izaci, koji ima dobar pas i koji je tehnicki stabilniji...pogotovo protiv ovakvih ekipa.
  • IvanS
    172
    Pristup je sve!

    Još kad pogledaš klupu i kakve igrače imamo!
    Moraš bit' zadovoljan.
  • Ludovic IX
    7.3k
    sto ti gledaš? u napadu ne stigne ili ne primi a u obrani jedva prati igrače. nije to više to i gotovo
  • Droljo
    8.2k

    Nek on pada u nesvjest (kak ti veliš) a da mi vodimo 2:0 na poluvremenu i ja zadovoljan. Pretpostavljam i Bjelica.
  • Marley
    1.7k
    sta ima kabanica na sanku? Dobro da znam za iduci put :lol:
  • San Lorenzo
    15.9k
    Očekujem Špikića da još malo zabetoniramo.
  • CastAway1986
    1.5k
    Bitna je bilo kakva pobjeda iz psihološkog aspekta , ne treba uopće očekivati ljepotu u igri..Igračima samo treba vratiti samopouzdanje a za ostalo će se pobrinuti Bjelica.Vec se vidi više žara i borbe i poneki automatizam u igri..Ne treba pojedince previše hvaliti kao ni udarati po senatorima konstantno..Dajmo im vremena svima skupa i vjerujem da će to biti naš Dinamo kakav svi želimo..
  • Marc
    83
    slažem se previše se sere po Ademiju, a bar kod njega zalaganje nikad nije bilo upitno.. nije za cijelu tekmu ali i njegovih 30-60 minuta je dovoljno da digne dozu agresivnosti u ekipi
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Ademi je, meni, onu loptu od Baturine trebao uloviti (to mu je uvijek bio forte, ulazak iz drugog plana). Kao da je izgubio dosta korak. I u onoj polu-polu kontri oko četrdesete minute po lijevoj strani je meni baš izgledao nemoćno i slabije tehnički... Ništa strašno, vodimo i sve je ok, samo mislim da u ovom trenutku nije za početnu postavu
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Baš, ja ne kužim jeli ljudi doma na TV-u imaju neku drugu sliku ili koji kurac. Slijepi ili zlobni. Ademi sasvim pristojna utakmica danas. Svoje je odradioMr Anderson

    Ja gledam sa sjevera, i iskreno u jednom trenutku sam pomislio,moj Aki šta ti ovo treba... u 25 min je vec bilo očito da je ostao bez daha kad nije kod istocne tribine mogao pogodit pas na 5 metara...
  • LaznjakProsineckog
    794
    Na stranu tekmu, ne komentiram suđenje često, ali svaki j...ni kontakt se svira, onda odemo u Europu i jači duel kad puste mi se čudimo. Ovaj francuz ništa nije donjeo u komisiji, bez veze se plaća. Suđenje je očajno, i mene iritira non stop prekidanje igre, pa ovaj padne, digne se čim se zaustavi igra, pa lopta u aut, pa dok je vrati, pa opet na njihovoj strani, užas! Cak je Bjelica jednom Lokomotivi skoro u kontru dao loptu, valjda i njega nervira ovo
  • Kruno
    330
    Evo i Ademia
  • Droljo
    8.2k
    Torente strpao duju u džep :strong:
  • Orc123
    8.1k
    Bravo Ademi.....ovo je druga ekipa na terenu...daj pogledajte kako igra tece!

    Edit: Petko nije za prepoznat
  • Kaj je
    438
    Bas se vidi da im puno znaci to što im je krenulo napokon
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.