• Efes Pilsen
    8.3k
    I sad ce ispast da su Max i Torrente beton za KTCa i Mmaea, a ustvari cijela ekipa bitno drugacije u pristupu, agresiji, kretanjima. Mislim, pohvale deckima svakako, znali smo da mogu :grin:
  • Heisenberg1986
    196
    Razina agresivnosti i ozbiljnosti puno veća nego ranije. To je ono što se moglo napraviti u kratkom vremenu, a za neke mehanizme će trebati dulje.

    Dinamo i ovako može uzeti HNL samo drzeci tempo u trci i duelima, jedini imamo široku klupu.

    Drugo pol ocekujem ulazak pjace i sucica od 50 e minute, a kasnije spikica i kuleta.

    Očekujem da s vremenom to Neno posloži da opet uzimamo naslove s 20 bodova razlike.
  • Sajla
    5.1k
    Inače, kad je pocela rokat kisa, dosta malo ljudi je izaslo van..
    Napredujemo
    emilperska

    Išli su na šank po kabanice i brzo su se vratili :up:
  • Dzgšb
    859
    E nakon Banjole , Koprivnice , tovara ,ovo je gust gledati , puno odgovorniji Dinamo, Bjelica već uveo reda
  • Droljo
    8.2k
    Ademi, po meni, danas solidan. Naravno da nije onaj stari ali pokazuje da još može bar protiv ovih iz donjeg doma HNL-a.
    Ne znam što ga danas napadate kad nije uopće loš...
  • MaliPizdek
    61
    Jos da je Cordoba zakuco glavom onaj odlican ubacaj Baturine, leđero 3:0 al jbg, nije ni ovo loše ☺️
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ako se po jutru dan poznaje... Takav pristup i Dinamo želim gledati!
    Biti će to samo još i bolje :strong:
  • cibona
    3k
    Torrente bez greške, čvrst, staložen, siguran.
  • hardek
    2.9k
    Torrente bi mogao ko Bjelice biti standardan stoper. Već sam na njegovoj temi napisao da mi je nevjerovatno da Jakir ni jednom nije probao Torrente-Mmaea kombinaciju.
  • emilperska
    5.7k
    Ademi jedini uljez na terenu nazalost..
  • Paggini
    21.4k
    sad ce ispast da su Max i Torrente beton za KTCa i Mmaea,Efes Pilsen

    Ja bih rekao na drugi nacin - ako njih dvojica ovak izgledaju, KTC i Mmaee ce biti Nesta i Maldini
  • San Lorenzo
    15.9k
    Nemojmo ih samo previše hvaliti. :grin:
  • Maxova dijagonala
    408
    Nemojte ih previše hvaliti ima još 45 minuta za jedan maxov blackout hahaha
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ademi, po meni, danas solidan. Naravno da nije onaj stari ali pokazuje da još može bar protiv ovih iz donjeg doma HNL-a.
    Ne znam što ga danas napadate kad nije uopće loš...
    Droljo

    Baš, ja ne kužim jeli ljudi doma na TV-u imaju neku drugu sliku ili koji kurac. Slijepi ili zlobni. Ademi sasvim pristojna utakmica danas. Svoje je odradio.
  • Zagi
    7.7k
    Ne znam kaj je Max pojedincima napravio da se baš svaka njegova dobra tekma na neki način okolo minimizira al ajd.

    Baš dobra njegova tekma danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.