• mrgud
    143
    Miro V jel imaš info kaj je sa Stojkovićem ?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Cisto sumnjam da je najgori ali je cinjenica da je nedostatan za trenutni Dinamo. Vise mi je ruban za rotaciju nego za prvu postavu.

    Dobro razmislit o otkupu i svakako cim prije dovest postenog lijevog beka. Ne treba bit neka ekstra klasa ali dovoljno pouzdan da racunas na njega te kondicijski dostatan za odradit cijelu utakmicu.
  • Kruno
    330
    Nadao sam se bez Ademija. Al idemo po 3 boda.
  • Droljo
    8.2k
    kak se toči ketchup i senf tamoMajki2111

    da bi imali kečap i senf ko tamoMajki2111

    Kao gdje majki? Gdje je tamo?
  • Izet Hajrović
    2.1k
    vidjet ćemo kakva će biti situacija s Perkovićem kad se oporavi, hoće li igrati i gdje će igrati. Kad nam budu svi bekovi zdravi, imat ćemo 4 desna beka i 3 lijeva, a potencijalno i 4 lijeva beka ako Bjelica Bočkaja izvadi iz naftalina. Bit će zanimljivo na zimu.
  • IceMan
    2.1k
    Nije se valjda Stojke opet ozlijedio :worry:
  • Ali
    2.2k
    Onak na prvu bih rekao da bi sa ovih 11 danas na klupi dobar trener dobio ovih startnih 11.

    A za Lokose u ovom dijelu sezone su i jedni i dtugi dovoljni. Bitno je da se prodrmala psiha promjenom trenera, pritom pod Perkovicem nemislim da se ista promijenilo.
    Jer kak su bili izgubljeni zadnjuh par tekmi to je skoro pa tesko ponavljati greske u tolikom nizu.

    Samo se nadam da ce sa ovim potezom Xoxha umjesto Pjace postici sto je htio i da Pjaca nece otici u glavi u drugom smjeru. I isto tako ako zeli dokazati Hoxhi kad mu bude ispisivao ispisnicu jednog dana da nije da nije dobio priliku...

    Sa druge strane tipicni Bjelko, beton otraga i na kontre sa brzim Hoxhom i Cordobom, ali nije Cabraja pa i on bu isao na kontre a ne na posjed

    Sretno
  • Sajla
    5.1k
    Nije se valjda Stojke opet ozlijedioIceMan

    Evo ga na zapadu s komadom. Neka ga pita netko tko mu je bliže
  • Ali
    2.2k
    Strah me ak Subaric bude na juznom golu prvo da Bjelica ne krene vikat Leovcu da se vrati i slicne upute :lol:
  • CastAway1986
    1.5k
    Ajmo dečki samo hrabro do pobjede..Nek se Monaco trese
  • cron1ck
    1.7k
    Vrba izgleda dosta inspiriran danas
  • Kruno
    330
    Tako je
  • Droljo
    8.2k
    Više se trči. Rješavaju se lopte brže. Ja sam optimist.
  • CastAway1986
    1.5k
    Bravo momci od prve minute ozbiljno i nije moglo bolje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.