• Kia pride
    53
    jebemu mater samo da smo x odigrali, ne bi ovi poletili, a trebali smo ih dobiti da ih prikucamo.
    Rijeka će past sigurno.

    Sad ak dobijeu Rijeku smo sve mi krivi, njima jedan poraz vuče daljnje poraze ko domino, ovako su se okupili oko tog Gattusovog ludila.
  • NORTE
    11.5k
    Što Riječani ne igraju ovako u Europi?DrawTube

    Pa lako je nabijat Šibenik koji je do jučer igrao 2. Hnl.

    U Europi igraju Ružomberoci, Zire, Gzire...
    Ozbiljna ekipa.

    Btw siguran sam da će Rijeka ostat prva na tablici nakon jadranskog derbija, a lako moguće i sama na prvom mjestu.
    Po n-ti put, i ovaj put navijam za pobjedu Rijeke, bez volje da obrazlažem stav.


    Ne znam jesam li se već osvrnuo na ovo, u kojem svijetu oni žive...da se ne zaboravi:

    Ljubo PR
    "Činjenica je da jedini zdrav klub koji koji ne proizvodi crnilo oko sebe, gubitke i medijski cirkus koji truje ovu zemlju je Hajduk".

    Doslovno PR klub, koji skupa s navijačima otkad postoji izaziva podjele, narodni koji zabranjuje komentare na svojim društvenim mrežama, čiji navijači prekidaju svaki derbi, ulijeću u teren bez posljedica, stolicama gađaju pomoćne suce i Keka bez velikih posljedica, dužni su ko nikad, neka me netko nadopuni s bitnim stvarima...
  • Blueshadow86
    1.7k
    8. je kolo tek, nema šanse da priželjkujem X. Zato, Rijeko, gazi tovare!
  • vjeko1701
    8.4k
    Ako ih Rijeka dobije, onda bi dobro došlo nekih 3+ gola razlike za dodatne potrese dole. Ako ne, i dalje tvrdim da je remi bolji za nas koje god kolo bilo. Al neće mi biti žao ako Rijeka dobije.
  • Omake
    2.7k
    Nadam se remiju te dvije momčadi uz što više ozljeda i crvenih kartona.
  • Dzoni
    619
    Slavko Macola Blagojević ponovno pokazuje svoj manjak IQ-a dobivanjem 2.žutog u 38.min sa skroz nepotrebnim udarcem laktom u glavu
  • IvanPerić1945
    30
    Amaterski nogomet u Šibeniku
  • Iskrenjak
    149

    Eto, izlgeda ostvarilo ti se predvidjanje, samo na krivoj tekmi. Ovoj u Šibeniku! :lol:
  • Omake
    2.7k
    haha. Shit house masterclass Istre u drugom poluvremenu. Anto reklama HNLa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.