• DrawTube
    4.8k
    Što Riječani ne igraju ovako u Europi?
  • Majki2111
    3.1k
    Gledam Rieku i svaki put kak Ljubić izgovara prezime DeVEtak me bocne malo u mozak. Meni je prirodnije DeveTAK.
  • miro
    4.4k
    Devetak je Srbin, dobro Ljubo izgovara
  • Mali Zeus
    13.2k
    Što Riječani ne igraju ovako u Europi?DrawTube

    Kad su nabavili pojačanja nakon ispadanja iz Europe, sasma logično.
  • Ivdzo11
    4.2k
    "Društvo je u 2023. godini ostvarilo gubitak u iznosu od 11,84 milijuna eura, a kad se uzme u obzir da je u 2022. godini Hajduk prijavio dobit od 0,73 milijuna eura, minus u 2023. godini utjecao je na povećanje akumuliranog gubitka, koji zaključno s 2023. godinom iznosi 29,29 milijuna eura. Godinu ranije iznosio je 17,64 milijuna eura.
  • NKDZ86
    1.6k
    hahaha, društvo gubitaša, joj sve će napravit da dođu do titule, a kad ono velika fritula i veliko ništa.
    kad tad će osvojit, pitanje oće li ostat do tada ili odu u stečaj pa će titulu slavit u 3. hnl.
  • Toni90d
    472


    Već sam jednom pisao. Oni su u minusu skoro kao što imaju kapitalnu vrijednosti sve se vrti oko 30 000 000€. Kaliniceva izjava o 2 mjeseca, pa se nema ni za plaće, nije balon koji će odletit. Mi smo njima kupili mir, sa time što smo im dopustili da nas pobjede. Da nisu pobijedili, sad bi stajali sa vilama i bakljama ispred kluba i Grada Splita da ih se spasi.
    Pitanje gdje će igrati sljedeće sezone, ako se politika opet ne upetlja. Jer ni UEFA na ovakve stvari ne gleda sa lijepim očima, a njihov navijač na čelu UEFA uskoro završava svoj mandat.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sudačka komisija kaže da je penal protiv Gorice neispravno dosuđen. Neće oni na more, čini mi se.
  • Paggini
    21.1k
    Sta kazu za zaledje lokse protiv osijeka? Nešto šarani šute...
  • Mali Zeus
    13.2k


    Iz slobodnog udarca, koji je bio na 30 metara od gostujućih vrata, lopta je upućena u kazneni prostor. Domaći napadač koji se nalazio u poziciji zaleđa pokušao je u skoku odigrati loptu, bio je u zraku i utjecao na suparničke braniče koji su mu bili blizu. Prema VAR protokolu, VAR je pozvao suca analizirati situaciju zaleđa. Nakon nekoliko pregleda, sudac je odlučio poništiti pogodak te dosuditi neizravni slobodni udarac (zaleđe) za gostujuću momčad. Sudačka komisija podržava suca i konačnu odluku zaleđa.
  • Danko
    1.1k
    Skomina svaki ponedjeljak razočarava splitsku nejač;
    "Petković nije zaslužio crveni karton"
  • Kia pride
    53
    mislite da Rijeka može ove po 1000. put spustiti na zemlju.
    Zadnje 3 je Rijeka dobila.
    Da je Sopa na klupi nekako bi bio siguran da neće izgubiti, ovako ne znam. Đalović je zelen.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Zelen, ne zelen, likovi su jedan jedini gol do sada primili.
  • vjeko1701
    8.4k
    Nama realno najviše odgovara remi i tome se nadam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.