• Marley
    1.7k
    Htjela sam Kovaca, uzdam se da ce ipak sve biti kako treba.
    Sretno novom treneru, neka ih poslozi kako god zna...

    Nisam bas skuzila stozer, tko su kondicijski? Pise da jedan kondicijski dolazi s njim, a nasi dosadasnji...? Trojicu smo imali dosad ako se ne varam, sto je s njima?
  • prefontaine
    438

    Sammy Mmaee 1.88
    Kévin Théophile-Catherine 1.83
    Maxime Bernauer 1.86
    Raúl Torrente 1.93
    + ozlijeđeni
    Mauro Perković 1.85
    Dino Perić 1.98
    I po potrebi Ristovski 1.80.
  • Daliban
    1.7k
    Sammy Mmaee 1.88
    Kévin Théophile-Catherine 1.83
    Maxime Bernauer 1.86
    I po potrebi Ristovski 1.80
    prefontaine

    Ovo su stoperi koji nam igraju. Nijedan preko 1,9. Prosjek je 1,84.
  • prefontaine
    438
    I tebi je to "metar i žilet"?
  • Daliban
    1.7k
    Za stopere sigurno nije visoko.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Je pogledao neko trening?
  • prefontaine
    438
    pa nije visoko, definitivno. Ali nije ni metar i žilet, kako god okreneš.

    Bilo kako bilo, nisu nešto visoki i nemaju odraz, al zato im udarac glavom i brzina nisu forte
  • Big Daddy
    1.3k
    Upravo to je bilo moje misljenje, bas taj redosljed. I, siguran sam da ce nas Bjelica posloziti, uozbiljiti ekipu, razbuditi ih i usaditi im opet pobjednicki mentalitet.
  • Kaiser
    63
    Kod nas konstantno već neko vrijeme fali skupljača lopti pogotovo na istoku. Tamo su trojica, a imam osjećaj da imaju dvije lopte ukupno. Minimalno jednom po tekmi se dogodi da Ristovski ili netko drugi maše rukama, jer ne dobivaju loptu da brzo izvedu out.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Spomenuti Bjelici i Buli Sanea, e to je tek loša ideja...
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Krug se jednostavno morao zatvoriti, nakon onog nepravednog rastanka, svi smo u podsvijesti bili svjesni da ce doci ovaj dan kad tad.

    Sretno Neno!
  • ShanKu
    755
    Bjelica bu opet imal priliku borit se s Dortmundom, ovaj put s Dinamom. Ali daleko je još to :grin:
  • Rakovica1986
    661
    Vjerojatno je netko već iskomentirao, ali teško mi je polovit sve upise u Bjelici ovih dana.

    Mislim da će odmah ta svlačionica funkcionirat bolje kada ovi sa španjolskog govornog područja skuže da Bjelko sve razumije.

    U svakom slučaju očekujem potpuno drugačiji Dinamo u kratkom roku što se tiče energije i ideje na terenu, a za neke dublje taktičke zamisli mislim da ćemo ipak morat sačekat zimu(reprezentativne stanke nam ne znače ništa) da ih se nagazi na pripremama malo, jer jedno ovisi o drugome i to dosta.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Imam osjecaj kao da nikad nije ni prestao biti trenerom Dinama. Nesto kao kad se profesorica vrati sa porodiljnog haha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.