• NORTE
    11.5k
    Samo ću reći, kad je na snetu zaključana tema 1.HNL, prijeti se ključanjem teme Bjelice i ništa od toga radi postova dinamovaca znaš da je konkurenciju trta.vjeko1701

    Baš volim pročitati izvještaj o stanju uma sportneta, mjesta na kojem je nastala zona dinamo.
    Ne pratim naravno, ali veseli me kmeč iz svih krajeva.

    Najjači mi je @Captain America koji kaže da kad ga baniraju on aktivira neki od svojih nekoliko klonova.
  • Yovitssa
    637
    Veselim se Buli i njegovim uigranim prekidima! Kakve smo akcije iz prekida samo znali izvoditi... Milina!
  • vjeko1701
    8.4k
    Ma ovo ti je @Captain America na snetu (kronološki)

    clizn03t8wua1.jpg
  • NORTE
    11.5k
    Veselim se Buli i njegovim uigranim prekidima! Kakve smo akcije iz prekida samo znali izvoditi... Milina!Yovitssa

    Jakirova korner kombinacija s Baturinom je jedna od najboljih.
  • Yovitssa
    637
    Jakirova korner kombinacija s Baturinom je jedna od najboljih.NORTE

    Slažem se, ali je i jedina Jakirova uograna akcija. Ostale su "nabij pa gdje dođe...". Pod Bjelicom smo imali cijelu lepezu nepredvidivih akcija. Jedna je slična Jakirovoj, ali ide lopta do ruba 16m...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Meni je bitnije da naučimo braniti prekide. To je kod Jakira bila užasna sekvenca. Plivali smo svaki put kad bi protivnik imao prekid.
  • Mrvica
    3.9k
    Puno sreće Bjelici, nadam se da će uspit sve stabilizirat.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja se veselim viditi da Baturina i Mišić isprate svog igrača u svlačionicu ako treba. Svejedno, Selahi (ili netko takav) bi mi bio prvi izbor na zimu.
  • Paggini
    21.1k
    Dajte mi Nina Bule, imam nešto za predložit!!!

    Zanimljivo mi je bilo vidjet kako Bayern izvodi kornere, dečko koji skuplja lopte stoji blizu korner zastavice, cim dobiju korner postavlja loptu, Sane ju u sekundi izvede na nepostavljenu obranu.

    Nije to loša ideja, konstantni presing na obranu.
  • mrgud
    143
    Samo da zabetonira obranu,u napadu imamo dovoljno talenta da svakom zabijemo
  • rioda
    4.8k
    Mrčela je ostal u klubu ili ne?Jurki

    Je
  • Zg123
    319
    Fali iz prvog mandata i kondicijski Martin Mayer, on je s Bjelicom bio od perioda u Austriji pa sve do Osijeka. Nakon toga je odradio sezonu u Rapidu i sad je slobodan. I Silivije Cavlina je bio u stozeru koji trenutno radi na Cipru
  • De Oliveira
    1.1k
    Nadao sam se Terzicu ili Kovacu. Ocekivao sam Bjelicu i Vahu. Bojao sam se Sopica i Cabraje. Vjerujem da ce nas Bjelica posloziti i da ce nogometasi ostaviti srce na terenu kao kosarkasi u utorak.
  • Daliban
    1.7k
    Meni je bitnije da naučimo braniti prekide. To je kod Jakira bila užasna sekvenca. Plivali smo svaki put kad bi protivnik imao prekid.marcio amoroso

    Kad su nam svi stoperi metar i žilet.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ne očekivati čuda u prvih par tjedana. Dati vremena i strpljenja da se sve posloži i to će biti topvjeko1701

    Sad pričam iz glave jer sam lijen za provjeravati, ali on je u Osijek došao nakon 3. kola i -8 na tablici, u sljedeća 33 kola je osvojio jednak broj bodova kao i mi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.