• ShanKu
    755
    Ekipa nemojte bacat baklje na teren, ne... :sweat: evo prijedlog je tu. I Stoka bi isto bil ok, sad ne znam koliko je omiljen među navijačima.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Young Boys? Ako se ne varam..

    Za mene je gospon Berger = Maksimir.
  • ksapi
    2.8k
    Izrazito nepopularno danas: Nisam sretan dolaskom Bjelice.
  • Crusades1986
    12.4k
    Zbog izjava ili misliš da nećemo nogometno profitirat?
  • ksapi
    2.8k


    Zbog izjava, naravno. Nogometno odličan potez, ali mislim da smo mogli i trebali i bez ovog.
  • Crusades1986
    12.4k
    Pošteno :up:
  • LM1995
    1.8k
    Zbog izjavaksapi

    Čuvena “korporacija” ili još nekaj?
  • ksapi
    2.8k


    Ha da, i sve kaj je bilo oko toga. Razumijem kontekst vremena i kome je upuceno, ali mislim da smo mogli i bez toga.
  • Probirštift
    344
    Nisam baš želio da Bjelica dođe jer ako rezultati neće biti slični onom kaj su si navijači zacrtali mislim da će mu se imidž i reputacija od prije okaljati i izgubit taj neki čar koji smo imali prema njemu
  • vjeko1701
    8.4k
    Ako je najveći rizik nešto kaj je prošlo koliko god bilo lijepo a potencijalna nagrada nešto što tek dolazi a barem približno lijepo, ja znam kaj biram.
  • masacusec
    3.6k
    Nisam baš želio da Bjelica dođe jer ako rezultati neće biti slični onom kaj su si navijači zacrtali mislim da će mu se imidž i reputacija od prije okaljati i izgubit taj neki čar koji smo imali prema njemuProbirštift

    Pa upravo zato je pokazao da ima muda "riskirajući taj imidž"
  • Majki2111
    3.1k
    Da ja ne razumijem te ljude koji prije biraju moraal prije uspijeha, bilo je toi na AB temi. Kaj imaš od morala?

    Dapače ja čak ne smatram negativna ta izreka kororacija.
  • Dinamosaur
    1.5k
    I eto nasih moralista opet.. @ksapi
    Možeš bit sretan il nesretan,osobne osjecaje zadrzi za sebe,
    bitno je da nam klub ide naprijed a ne u rikverc
  • nemapredaje
    3.3k
    Da nam moral nije bio bitan, već samo napredak, glava bi nam još uvijek stolovao u Maksimirskoj
  • Maxova dijagonala
    361
    nije istina da bi pod glavom napredovali jos vise. On je doveo Dinamo do svog maksimuma...da je on sad u klubu doveo bi hnl trenera tipa Sopić ili Čabraja i prodo bi Baturinu i Sučića sigurno. Za pojačanja bi doveo nove Juriće,Štefulje,vratio Gojaka i Andrića...sve već viđeno 100 puta. Osvojili bi titulu sigurno ali bi u lp imali 2 boda u 8 utakmica a na tribini bi bilo 1500 ljudi i imali bi 5000 članova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.