• vjeko1701
    8.3k
    Ako on uspije od Petka u kontinuitetu izvlačiti maksimum, već smo s time 30% jači.

    Ostalo ćemo vidjeti.
  • Dr Hofmann
    1k
    Zanimljiva ideja s Cordobom u špici. Brz je, ima tehniku i bezobrazan je sportski, možda bi to i trebalo probat. Vidim da ga dosta ljudi na Zoni ne feka, ali ja mislim da ima potencijal da bude show od igrača. Ja sam druga priča, mene je kupio s futsal tehnikom štopanja i kaj ne gleda previše iza
  • Crni86
    3.8k
    isto tako on je bio jedan od onih koji je bio i za dolazak kulena. Tako da sam uvjeren da ce i kulen tu dosta profitirati.

    cordoba je nesto najblize orsi kaj imamo. Vidjet cemo da li ce neno htjet probat ic po starom receptu ili ce se odlucit za nesto drugo.

    Iskreno mislim da ce 90% igraca profitirat dolaskom bjelice. Ne bi me cudilo da uspije i maxa profilirat u stopera za prvih 11 uz mma.
  • Jaro
    7.4k
    Pa prvih par ulazaka je to i igrao po Jakirovicem...
  • Haza
    4.6k
    Kod Bjelice će najviše profitirati igrači koji igraju u dva smjera.
    Osobno, mislim da će najviše profitirati Špikić, njega Bjelica jako cijeni.
    Ovaj kadar nije po šmeku Bjelice, bit će radikalnih promjena na zimu.
    Ne bi me iznenadilo da Ademi i Ristovski igraju češće stopere, isto tako, igrači tipa Kačavenda, će najviše patiti, općenito njegovo dovođenje iz ovog kuta izgleda kao promašaj.
    Ono što očekujem od Bjelice, i to mu je sigurno primarno, riješiti probleme u obrani, tu sam dojma da će on Torrentea koristiti više nego Mmaeea, čiji govor tijela je sigurno nešto što neće prolaziti kod Bjelice.
    Sve u svemu, ne treba očekivati čuda odmah, šteta je i što ovaj ciklus reprezentativni opet imamo malo igrača na treningu, ali dobro je što nam je više manje cijela obrana doma kad igra repka, pa će se taj dio moći srediti koliko toliko sad u pauzi...
  • serbus
    4.2k


    Kaj si Jurčiću i profesoru sve mandate zbrojio :lol:
  • Dr Hofmann
    1k
    Iskreno, nisam doživio na taj način da je baš špicu čistu igrao, više mi je bio ,, lutajući". Imao je asistenciju s lijevog krila protiv Gorice s te pozicije. Ali sad ulazimo u neka tehničko - taktička razmišljanja, meni je špica možda drugačiji pojam nego tebi.
  • nemapredaje
    3.3k


    Ne kužim ovo više godišnji ?!?

    Kaj je tak teško navesti na koliko je godina potpisao?
  • Jaro
    7.4k
    kao i placa i bonusi - poslovna tajna...
  • recikaj86
    376
    Jel šeće ko psa pored Hitreca da škicne trening :lol:
  • vjeko1701
    8.3k
    Ne znaš kolko sam blizu da odem prošetat xD
  • Samo Dinamo
    132

    Trk! I javi detalje.
  • NVKOD
    1.3k
    Najmlađih početnih 11 potpisuje Milan Antolković s prosjekom od 21,3 godine. Bilo je to sezone 1964/65 u sklopu Intertoto kupa protiv Panionios F.C., a tadašnjih prvih 11 činili su sljedeći igrači:
    • Zlatko Škorić (22 god)
    • Zlatko Mesić (18 god)
    • Zdravko Raus (25 god)
    • Mladen Ramljak (19 god)
    • Nikola Benco (23 god)
    • Rudolf Belin (21 god)
    • Zdenko Kobeščak (20 god)
    • Ivica Lipošinović (19 god)
    • Miljenko Puljčan (18 god)
    • Slaven Zambata (23 god)
    • Ivica Cvitković (21 god)

    Željko Sopić vodio je drugu najmlađu jedanaestorku u sezoni 2016/17 protiv NK Veli Vrh u Kupu s prosjekom od 21,9 godina. Tadašnju ekipu činili su:
    • Dominik Livaković (21 god)
    • Vinko Soldo (18 god)
    • Dino Perić (22 god)
    • Darick Kobie Morris (21 god)
    • Borna Sosa (18 god)
    • Paulo Machado (30 god)
    • Mario Šitum (24 god)
    • Ante Ćorić (19 god)
    • Amer Gojak (19 god)
    • Ángelo Henríquez (22 god)
    • Armin Hodžić (21 god)

    Ako gledamo top 50 najmlađih početnih 11, listu zatvara Branko Ivanković s prosjekom od 23,3 godine sezone 2006/07 protiv Osijeka u HNL-u. U nastavku je grafički prikaz trenera koji su najviše puta izveli najmlađih početnih 11 (od 21,3 do 23,3 prosjek godina):

    Snimka-zaslona-2024-09-26-210351.png

    Ivanković je apsolutni rekorder što se tiče najmlađih početnih 11 s 19 utakmica, a zatim slijedi Jurčić koji je na 7 utakmica izveo početnih 11 s prosjekom godina manjim od 23,3 godine. Zanimljivo je kako se ovdje našao i Jakirović s prosjekom godina prve ekipe od 22,2 i to protiv Rudeša zadnje kolo prošle sezone s obzirom na to da smo pod njegovom palicom igrali najviše puta s najstarijih početnih 11. Također je zanimljivo vidjeti da Bjelica nijednom nije upao na ovaj popis iako je u prvom mandatu imao puno mlađu momčad nego što ju ima sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.