• immerwieder
    1.4k

    da, naša prethodna uprava je sama ukinula B momčad, ne savez,
    i tada se mogla igrati 3. liga,
    sad je pitanje od kojeg ranga bi trebala startati ako je opet nominiramo kod saveza za igranje
  • Dudu9
    816
    Pa klub ako smatra da je dobro imati B momčad mogu igrati u 3 ligi, pa Bara sa Kustošija igra tu ligu i gura klince gube utakmice ali svejedno ih proda jer igraju seniorski nogomet, e sad je pitanje kolika je cijena te B momčadi u 3 ligi jer zato je i ugašena jer ispalo je da je skupa
  • Borovljanin
    91

    Zanima me je li istina ovo što je Lesički iznio da je SD bio za prodaju Sučića, ali ga je NO stopirao? Mikić je to odmah i potvrdio. Ako je istina, onda mi je to totalno nelogično. Uplitanje NO, odnosno njihovo pravo “veta”, mi ima smisla ako se baš radi o saboterskoj odluci SD. I ja sam bio protiv prodaje Sučića zato što sam mislio da bi mu cijena mogla biti veća nakon LP i debija za reprezentaciju, ali to moje mišljenje je 0 u usporedbi sa stavom Marka Marića. Njega se plaća zbog takvih odluka.
  • Zagi
    7.7k
    Ja se vodim time da ništa kaj Lesi priča nije istina. Do sada me to odvelo više puta na pravi put nego na krivi.
    Puno više.

    Pogotova ako njegova teza crni nekoga u trenutnoj upravi. Šanse da laže eksponencijalno rastu.
    Poslušaj ponovno njegovu prvu rečenicu i jasno je koji mu je cilj gostovanja u emisliji.

    Proljev.
  • Borovljanin
    91

    Ma ne bih ništa napisao tu da nije Mikić odmah potvrdio sve što je ovaj rekao
  • Jaro
    7.4k
    A zakljucujem Mikic se nadao mjestu SDa pa je sada, razocaran, uz Lessija...
  • LaznjakProsineckog
    789
    Slazem se, 3.liga je ok za razvijati ulazne juniore da igraju protiv seniora.
  • Daliban
    1.7k
    A zakljucujem Mikic se nadao mjestu SDa pa je sada, razocaran, uz Lessija...Jaro

    Lesički i Mikić su nahvalili Marića da je odradio top posao i rekli da se slažu s njim da je trebalo prodati Sučića. Kritizirali su stopiranje prodaje.

    Uglavnom, hvala onome tko je stopirao.
  • Calello5
    35
    Za Dinamo potpisao David Luburić iz Augsburga. Nastupat će za juniorsku ekipu, a debitirao je za seniore protiv Trnja. Nisam upoznat sa kvalitetom dotičnog, ali sviđa mi se prezime
  • Vučko53
    210

    slagat ce se s Bernauerom :lol:
  • Calello5
    35

    Izvrstan tandem . A bio je i onaj Pavelić što je igrao u Rijeci beka u eri Keka. Jbg tanki smo na bokovima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.