• Samurai
    112
    pogledaj tekmu,pa ćeš vidjet da nismo imali sanse prije nego je počelo s tim bunkerom.
    Nikakva igra,samo nabijanje
  • deda
    32.7k
    Ove tekme je nekad igrala naša druga momčad, a sad juniori. Da, ni meni se to ne sviđa. Epska greška s udikanjem druge momčadi svakih par dana izbija ko trn. :rage:
  • Ludovic IX
    7.3k
    @deda na skupštini pokrenut pitanje druge momčadi. nek se nadju sa predstavnicima hajduka, rijeke, osijeka pa možda i bosanaca i slovenaca i nek osnuju neku ligu tih drugih močadi da baš ne igraju za ništa.

    uvijek će imat poticaj bit bolji od hajduka. bolji poticaj ne trebaju.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    dobar prijedlog, regionalna liga u kontekstu B momčadi bi imala smisla.
  • Omake
    2.7k
    sa webstranice the head scout, o najboljim pojedincima utakmice Dinama i NF

    The Stars

    I’m disappointed for the PA man that he didn’t get to announce Toni Majic as a goalscorer for Dinamo Zagreb, but the tall elegant number seven in midfield was one of the best players on show, certainly in name in nature, he had moments, one jinky run of fifty yards, a Zidane style pirouette on half way and a couple of shots which were blocked, he looks like he’s a footballer destined towards the top.

    Another player who impressed me was Zagreb’s number four, Leon Jakirovic, just sixteen years old he read the game well, was never phased, comfortable on the ball, reminding me of a young Vedran Corluka with his floppy hair and lanky frame.
  • deda
    32.7k
    Sad gledam razlika momčadi je bila pune dvije godine u prosjeku. To je previše za utakmice u formativnoj fazi.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ne znam zasto bi se ista gledalo sa drugim klubovima, jednostavno aktivirati drugu momcad kao sto imaju Juventus, Milan i Atalanta u Italiji ubtrecoj ligi. Ne mora je svatko imati, nama je potrebna i imali bi sigurno koristi od nje, koga briga za druge.

    Ostaje samo pitanje da li dopustiti ulazak u drugu ligu i ako da po kojim pravilima, tipa ogranicenje godina i broj nastupa za prvu momcad...
  • Zagi
    7.7k
    Mikić o B momčadi:
    https://www.youtube.com/watch?v=G0aSOadmHqs&t=2244s
    33:30 (inače dobra epizoda, samo preskočite gmaza)
    Brekli se omaklo. "Hajduk je inzistirao na ukidanju B momčadi!"
    (još ih tele Mikić ide štititi(

    @Deda, na tvojem mjestu bi na idućoj skupštini postavio pitanje kako smo toliko izgubili utjecaj u HNSu da tovari proguraju ovu odluku mimo nas.
    Njima je bilo skupo , a nam je to kompetitivna prednost.

    I mislio sam si da je cijela ona priča o neregularnosti i kompetitivnosti 2. ranga priča za malu djecu, sada je to potvrđeno.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ostaje samo pitanje da li dopustiti ulazak u drugu liguIstinaZaDinamo

    To uopce nije pitanje, zabranjeno je drugim ekipama igrat drugu ligu tako da je to trenutno nemoguce
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pa to i mislim, da li ukinuti zabranu koja sama po sebi nema smisla. Jednostavno uvedes da ne smiju igrati stariji od 21 godinu ili igraci koji su odigrali 5+ utakmica za prvu momcad, sto je ako se i ne varam bilo donekle regulirano u zadnjoj sezoni.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Oprostite ako je netko već pitao.

    Gdje naši juniori igraju ovogodišnje izdanje Uefa Youth League?

    Unaprijed hvala.
  • deda
    32.7k
    Zaprešić ova tekma s Monacom
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Shodno utakmicama će se premještati, ili kasnije ima neka stalna lokacija?
  • LaznjakProsineckog
    789
    Dati ću svoj komentar sto se tice B momcadi, imam neko malo iskustvo, što trenersko, što za skauta, pa ću reći svoje mišljenje: B ekipe bilo regionalna liga ili domaća nemaju nikakav smisao, iz razloga što opet igraš protiv igrača svog godišta, za nikakav rezultat. B momčad ima isključivo smisao ako ih staviš u realne uvjete 2., pa čak i 3.liga (možda neki ne znaju, Lokomotivini juniori igraju kod Pamića u Karlovcu već par godina), onda će osjetit seniorski realni nogomet. Uostalom, juniori Trnje nisu nogli pobjediti.

    Problem broj 2: Kod pionira, tamo oko 11.,12. godine ide velika selekcija kada se križaju igrači na temelju fizičkih predispozicija što je katastrofalna greška (laptoptaši su to uveli), zato imamo Baturinu, a nakon njega mnogi vjerujete da je Pavić next thing, ali ni blizu. Gubimo talente zbog ove ogromne greske, u pionirima ih sasječemo, pa ne dolaze novi veliki talenti. Dolaze nam 'pristojni' talenti kao Pavić ili Mikić, ali da ekstra klase proizvodimo kao prije - ne, nažalost.
  • Vučko53
    210
    Pa mi i dalje mozemo osnovati B ekipu, samo bi ona morala igrati treću ligu, a ne 2.
    Iako je i ta odluka glupost HNSa koji u konačnici nije ni sproveo ideju od 3 lige po 10 ekipa, mislim da bi i dalje korist druge momcadi bila velika. Razlika u kvaliteti nogometa izmedu 2. lige i 3. lige nije toliko znacajna, koliko moze biti znacajna cinjenica da sve te igrace imas pod kontrolom i da igraju redovito nogomet sa seniorima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.