• Orc123
    8.1k
    Opet asistencija i pokazuje da ce biti dobar. Mora popraviti obrambeno markiranje ali npr. To muci i Pjacu....ima puno materijala kvalitetnog u njemu i da se raditi s njim i izbrusiti ga da bude pojacanje. Za sad mene uopce nije razocarao. Skupio 2 asistencije, trudi se, trenutno ni bolje ne moze izgledati jer nam doslovno ekipa na terenu djeluje za kurac tako da.....pokazuje da ima kvalitetu, kad dođe pravi trener i kad se momcad poslozi on ce imati bitnu ulogu u njoj!
  • Zg123
    321
    S obzirom da novi trener govori spanjolski, ocekujem brzu i laksu prilagodbu kod njega
  • Jaro
    7.4k
    a mozda...
  • Orc123
    8.1k
    A ja ne znam kaj su očekivali ljudi odmah od tako mladog igraca? Ne kuzim? Pokazao je da ima sirovi potencijal i da ce trebati raditi na njemu i da treba pobogu vremena za privikavanje na sve! Ide sve po planu....trudi se, zalaze se, ide svaku loptu do kraja, ima potencijala, zna igrati.....uz pravo vodstvo bit ce samo bolji! Sta je bila alternativa? Soticek? Sta je on pokazao u Baselu? Jedno veliko nista i to u Baselu a ne u Dinamu! Jbg nije prihvatio uvjete, Cordoba je i siguran sam da smo ubrali korisnijeg igraca. Bit ce on dobar.....
  • Krizy
    43.5k
    Soticek? Sta je on pokazao u Baselu? Jedno veliko nista i to u Baselu a ne u Dinamu!Orc123

    Šotiček u slabom Baselu 2 gola i 3 asistencije u 240'
    Cordoba u jačem Dinamu 3 asistencije u 340'

    Čemu blaćenje Šotičeka? Pogotovo kada je pokazao više od Cordobe, iako on ima dovoljno vremena za pokazati da će biti dobar transfer za Dinamo.
    I jedan i drugi su novi u klubovima i imaju vremena za pokazati da će biti pojačanja.
  • Dendle71
    110

    Krizy, barem si ti istraživački nastrojen.
    Treba onda napisati da je jedan gol i 2 asistencije isporucio protiv šestoligaša u kupu, tu kod nas na selu.
    Ne treba njega uopce blatiti. Nijeon kriv za sve to. Meni se dojmio pristojnim dečkom, ĉak je dosta sramežljiv. Nadam se da ce eksplodirati iako po meni nijeizabrao dobar klub.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Igrao je i Cordoba jučer na selu...
  • Krizy
    43.5k
    Treba onda napisati da je jedan gol i 2 asistencije isporucio protiv šestoligaša u kupu, tu kod nas na selu.Dendle71

    Cordoba je rasturio protiv Banjole.
    Čak i bez toga kupa ima G/A na manje minuta od Cordobe.

    Oba su novi u klubovima uz malu minutažu.

    Moj cilj je bio objasniti da treba vrijeđati ili obojicu ili pružiti vremena i jednome i drugome.

    Tko je iz mog posta zaključio ovo prvo, nema veze s nogometom.
  • Omake
    2.7k
    Prerano je za bilo kakav sud ili usporedbu. Ni jedan ni drugi nisu još ni 1000 minuta sastavili.
  • Krizy
    43.5k
    Upravo to i pokušavam objasniti.
    Nekih 15 utakmica pa može prva ocjena.
  • Orc123
    8.1k
    Soticeka sam hvala Bogu gledao protiv zuricha i svakome preporuca da si ga pogleda....pa nek napise onda nesto za Cordobu, kspjeg se btw pljuje stalno! Pljuje se doslovno svaki nas dovedeni igrac na osnovu nicega i to sad kad izgledamo ko raspadnula druzina, kad nam najbolji igraci izgledaju ko amateri. Da nabio si je statistiku u kupu gdje su pobijedili 8:0....u međuvremenu nije pokazao nista posebno. Tko ce imati bolje karijere pokazat ce vrijeme. Ja sam siguran da ce Cordoba biti korisniji od Soticeka za nas. Soticeku zelim sve najbolje u karijeri a kakav je karakter pokazao je kad punoljetnom momku tatica kroji karijeru! Osporavani stranci i Kacavenda su potpisali iste gotovo ugovore kakav je ponuđen i Soticeku....znaci oni su mogli a ovaj se kleo u ljubav prema Dinamu.....nek nas takvi zaobilaze u sirokom luku!
  • Krizy
    43.5k
    Šta je Šotiček trebao pokazati u 240 minuta?
    Nije ni Cordoba ništa pokazao.
    Što je i logično jer je tek došao.

    Jednog pljuvati, a drugog braniti je bolesno :rofl:
  • LaznjakProsineckog
    794
    Ako tu na zoni ima netko tkoczna Cordobu ili ekog njegovog agenta ili bilo koga, šapnite mu da bude škrtiji u napadu i bit će pjesmica
  • Maxova dijagonala
    408
    Vidi se na njemu da je odlican potencijal samo je malo sirov što je i normalno jer nije nikad igrao eu nogomet. Mogo je danad zabit 2 gola na batijeve asistencije ali nema veze otvorit će se i njemu.
  • hardek
    2.8k
    Ona situacija kad ga je Baturina bacio u šansu a on je išao na desnu centrirat nisko u peterac, idealna situacija da s lijevom gađa malu mrežicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.