• Maxova dijagonala
    361
    Ma briga me za Monaco amo neno uzmi 6 bodova protiv Lokse i Varaždina
  • Filip 91
    777
    Bilo bi lijepo, ali realnije je ocekivat 6-7k
  • vjeko1701
    8.4k
    Jal bi po vama bio ok dogovor Marića i Bjelice da uz međusobne konzultacije oko kadra, Bjelica ima pravo na jedan veto ili jedno dovođenje "svog" po sezoni?
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Pa naravno da će se konzultirati, to je sigurno i bila najbitnija stavka pregovora, jasno utanačiti što i kako prilikom selekcije kadra.
  • vjeko1701
    8.4k
    Konzultiranje mi nije upitno, drugi dio me zanima.
  • Bruh
    956
    ak se bjelica objavi doć će puno više
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Na SanSiru nas samo promašaji Pašalića spasili da nas Atalanta ne napuni do vrhaZrnTSCHeZ

    Znači, mi možemo napunit Atalantu doma, a oni nas nipošto.

    Malo realnosti, ta ekipa godinu poslije, ispala je nesretno od PSG-a u četvrtfinalu lige prvaka tako što je vodila do sudačke nadoknade.
  • Kaktus Car
    561


    Pravo na veto ulaznog transfera ok, jer bi i ovako bilo bezveze dovoditi igrača kojeg će trener potencijalno šikanirati, ali za ulazne transfere SD-ova mora biti zadnja. Bjelica nije pokazao da je u tom segmentu na razini.
  • vjeko1701
    8.4k
    Naravno da mora biti zadnja ali SD se najviše vodi dugoročnom sportskom politikom kluba dok je treneru trenutni rezultat sve.

    Zato sam pitao dal bi vama bilo prihvatljivo da kao trener ima pravo na jednog igrača po sezoni koji se možda ne uklapa u drugoročnu strategiju ali njemu treba za trenutni rezultat.

    Ajmo reći netko ko Dilaver iz prvog mandata. Ne pretjerano dobre reference, nikakav prodajni potencijal ali netko tko svojim stavom donosi u ekipu nešto iznad svoje realne vrijednosti i talenta.
  • The Undertaker
    5.4k
    Vidim da ljudi sad očekuju da ćemo se ravnopravno nositi sa Milanom i Monacom. Kao da dolazi Mesija.

    Mariću, ako čitaš, samo nas nemoj zajebavati da je Neno produkt dugoročne vizije kluba. Reci brate da je najbolja kontrola štete koju smo mogli pronaći u kratko vrijeme. Nema smisla da se lažemo od početka.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Reci brate da je najbolja kontrola štete koju smo mogli pronaći u kratko vrijemeThe Undertaker

    Ma da, najbolje tak. Reci treneru dok sjedi kraj tebe ne zelim te tu al nemamo druge, a cim nam se mozda otvori odjebat cemo te
  • Jaro
    7.4k
    Trener SDu kaze ocu LB visina nebitna, max brzina tolka, da mu je forte centarsut, al da je iza dovoljno sposoban zatvarati stranu i jos poneku karakteristiku. SD kaze mogu di dovest Peru Pwrica, Ivu Ivica ili Antu Antica - trener veli ocu Ivu ili meh, dobar mi je onda i Ogi ako nemas bolje... I to je to...
    Nemre trener rec SDu daj mi dovedi Štefa i gotovo, a nemre bas ni SD rec evo ti Ante Antic i ko te šiša...
  • vjeko1701
    8.4k
    Mariću, ako čitaš, samo nas nemoj zajebavati da je Neno produkt dugoročne vizije kluba. Reci brate da je najbolja kontrola štete koju smo mogli pronaći u kratko vrijeme. Nema smisla da se lažemo od početka.The Undertaker

    Respektiram mnoge tvoje upise slagao se s njima ili ne ali brate ovo bi bila epska bruka.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Hahaha...dođe Zeko Bjelici i kaže mu, čuj Neno, zeli smo te jer si bolje nemremo priuštiti, al kad uđemo u lovu, dovodimo Kloppa, a do tad buš i ti dobar.
  • The Undertaker
    5.4k
    Pa nisam mislio doslovno. Upakira se to u standardne floskule ali opet da je svima jasno. Uostalom, duljina ugovora je već indikator.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.