• Mali Zeus
    13.2k
    Jučer ujutro mi je tlak bio 153/103. Dobro da je pitanje trenera rješeno u međuvremenu jer je navečer onda bio 126/83.
  • ElDorado
    184
    Kad smo kod stopera meni je nevjerojatno da je B. Šutalo ekspresno postao najbolje ocijenjeni stoper belgijske lige?!
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Znaci mi cemo dovest trenera koji je 2020 dosao podno zapadne tribine u društvu odvjetnika splitskih bilih bmv st tablica isposlovao skoro milju eura otpremnine i otisao u noć točnijeMakiDzg

    Zaboravio si navesti i trenera koji nam je donio neizmjernu radost i uspjeh, i razdoblje kluba koje se nikad neće zaboraviti, skinuo europsko prokletstvo kojem mnogi treneri nisu bili ni blizu, etabilirao generaciju igraca koja je svojim igrama vratila masu navijaca na tribine.

    Zamjeraš mu otpremninu, a potjeran iz kluba preko noći ko najveće smeće sa suzom u oku, samo iz razloga da se Daltonu mlađem napravi mjesto, jer pokraj Bjelice nije mogao biti baja ni na mjestu sportskog direktora.

    Jedan od najsramotnijih dana našega kluba je način na koji je Bjelica otišao iz kluba, karma je zajebana, i od tada muku mučimo sa trenerima.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Još jedan padobranac. Zadnja 2 dana ih ima dosta.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Kad smo kod stopera meni je nevjerojatno da je B. Šutalo ekspresno postao najbolje ocijenjeni stoper belgijske lige?!ElDorado

    Meni nije,gledao sam par utakmica Standarda. Oni su limitirana momčad, za donji dom lige i Leko je posložio igru na jedini mogući način koji Bošku paše. Čvrsta obrana, nisko stoje s tri stopera, u fazi obrane to je s 5 otraga i Boško se tu dobro snalazi. Nema puno bvrisanog prostora, u igri glavom je dobar. Vide se i dalje njegove mane, spor je i neeksplozivan, ali se to lakše ispravi u tom sustavu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nisam znao da sam trebao pisat po forumu zadnjih godina koje redovno citam, da bi bio bitan lik. Clan sam vec khoho godina i iato tako imam godisnju ohohogodina ali ako trebam svaki dan koii poat ostavit da budem bitan onda okej. Ako je super kaj bjelko dolazi koji gleda samo lovu onda je i to okej. Ako je super d adolazi covjek koji je pljuvo po cijelom klubu onda neka i to bude okej. Ostavit cu svaki dan komentar da budem bitan ovdje i da se mogu kurcit kak sam faca na zoniKotlovina

    Evo još jednog.
  • IstokKa96
    692
    Neka gospodin Bjelica potpiše ugovor, neka ima i krizu igre/rezultata u određenom periodu, ali neka i on dobije dva prijelazna roka, dovede igrače po volji i stvori dinamitan Dinamo.
  • Liberopulos
    3
    Bjelici dat odriješene ruke apropos transfera nije baš najbolji izbor.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Još jedan padobranac. Zadnja 2 dana ih ima dostaMali Zeus

    Ma vidim , al ne mogu ostat imun na bespotrebnu pljuvačinu.
  • ElDorado
    184
    Bilo bi dobro da svi koji ovdje seruckaju konacno shvate razliku između kluba i onih koji su ga vodili. Kad nekog onako bezobrazno i pokvareno oteraš, a koji je postigao najveće uspjehe, kaj očekuješ da će on šutiti?! Pa zato i je to što je jer nije šutio.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bjelici dat odriješene ruke apropos transfera nije baš najbolji izbor.Liberopulos

    Zato neće dobiti odriješene ruke. Ili tebe ipak nešto drugo brine?
  • ElDorado
    184
    Najjače u toj priči je kaj Dalton stariji poručuje iz Sarajeva da samo Bjelica može vodit danas Dinamo. To se zove čovjek bez obraza.
  • Jaro
    7.4k
    A na kraju, Rijeka i Mamicev Dinamo su u to doba funkcionirali kao sestrinske firme u sklopu velke korporacije. Rijeka je dobijala vagine igraca za 0, bez toga nit bi igrali ove skupine u europi, nit bi prodali Kramarica, nit bi osvojili kupove ili prvenstvo, a Mamic je dobio podrsku i cuvanje ledja u savezu. Kakve jos vannogometne usluge su igrane to ne znamo...
    Dakle, nit je Bjelica neki Mesija (osobno cak ne mislim ni da je neki suoer izbor, al dobro), nit je lagao nesto kad je spominjao korporaciju. A bogme, inzistiranje na potpisanom ugovoru definitivno nije za zamjeriti.
  • Noel
    6.4k

    Svjestan je on da u pola godine napravio EUROPSKI DINAMO. Dok je ovaj to pokušavao skoro 20 godina skupa sa svojom braćom ovaj je to uspio za pol godine.. Riješio ga se jer je Bjelici bio primaran jak Dinamo sa rezultatom u Europi dok je ovom primaran uvijek bio njegov osobni bankomat i prodaja igrača a rezultat ko fućka..
  • Seiko
    0
    Dobili smo Bjelka, snjim idu i razno razni Hiroši i kako vec se zovu ono. Cestitam ekipi koja se zalagala za njegov dolazak, sretno i sve najbolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.