• NORTE
    11.5k
    Zašto nitko nije javio da tražimo trenera i za ŽNK da se i oko tog stresiramo???Paggini

    Ženski nogomet je najgluplji sport na svijetu.
    Sport koji jednostavno nikog ne zanima, s razlogom.

    Inače jako slabo pratim ovu temu i nadam se da će vrlo skoro pod ključ.
  • Nino Bule
    13.8k
    G. Bule, kada vas sutra predstavljaju? Cisto da znam ocistiti kalendar na posluruicosta

    Poslovna tajna, nemojte testirat moju profesionalnost
  • DZGIS
    1.2k
    Dobili smo Bjelicu, ali ja želim i @Gražvydas Mikulėnas nazad na zoni. Graž vrati se!!
  • Orc123
    8.1k
    a gdje on i nestao i zasto?
  • blubach
    300
    Bjelkove stvari koje je govorio o prošloj upravi, o onom prošlom Dinamu su kamilica za stvari koje smo mi dinamovci izrekli o njima. Nikad nije srao po navijačima, igračima, trenerima, samo vodstvu. I svi znamo kakvo je ono bilo - korporativno, u smislu da se okrene što više para, a o Mišku i Maminju i njihovom odnosu ne treba trošit riječi.

    To što je on morao doć s odvjetnicima u Dinamo za ugovorom definiranu otpremninu samo govori o tome kakvo šupačko vodstvo je prije bilo jer je tu otpremninu - zaslužio.

    A za trenerske uspjehe nakon Dinama, od Osijeka je napravio ekipu i borio se za naslov skoro do samog kraja, u Turskoj i Njemačkoj nije imao ni dosta vremena za nešto napraviti iako je bilo naznaka života u tom kratkom vremenu.

    Podrška od mene, Bjelko i stožer, najte kaj zameriti, idemo dalje u nove pobjede.
  • DZGIS
    1.2k
    a gdje on i nestao i zasto?Orc123

    Prije 4 mjeseca se oprostio u temi DZG 23/24 - o svemu pomalo
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jel postoje klubovi koji docekaju kraj mandata avog trenera i ne placaju otpremninu?

    Jel postoje treneri kojima je ostalo 4 mjeseca do kraja ugovora i znaju da ga nece produziti pa i dalje imaju istu motivaciju?

    Rijetki su danas Fergusoni i Wengeri koji kazu da idu tad i tad, ili jednostavno planiraju mirovinu na kraju mandata.

    U modernom nogometu je pravo cudo da neki trener ne dobije otpremnimu po ugovoru koja mu pripada. Ili klub dobije otpremnimu ako je trener trazen u drugom klubu.

    Uzet ce Bjelica oper otpremninu. Ja mu zelim da je uzme za jedno 7-8 sezona, sto bi znacilo da je do tada radio odlican posao.
    Otpremnimu bi dobili i Favre, Conceisao, Terzici Cannavaro.

    Tako da obladite malo sam tom 'otpremnina' pricom
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Svoje mišljenje o Jakiru većinom čuvam za sebe i ne pada mi niti sekunde "naum" pisati tu neke detalje i osobna mišljenja, kad je čovjek već tjedan dana bivši.


    Ali generalno, trenerska sudbina je takva kakva je, danas si tu, sutra nisi. Jedino je logično i normalno da svaki od njih zaštiti sebe, svoj rad, a na koncu i stožer, ugovorom i uvjetima raskida istog.

    Tako da to vrijedi za Jakira, Bjelicu, Čačića, Mourinha i sve trenere ovog svijeta. Uzimati otpremninu kao bilo kakav argument u poredbi ljudskosti ili (ne)znanja je sasma glupo i djetinjasto.

    Najbolje da ljudi za minimalac rade..
  • Neznam
    0
    Ne znam, nekako sam skepitčan prema Bjeličinom povratku, mislim da će sve to skupa loše biti.
    Iskreno se nadam da me osjećaj vara i da će uspjeti podići ekipu i napraviti neki rezultat, u svakom slučaju neka mu je sa srećom.
  • tp1997
    411
    Mislim da skepsa proizlazi iz ranijih slučajeva takozvane "reciklaže", što je razumljivo.

    Ali realno, do sada nismo "reciklirali" ni jednog trenera koji je imalo blizu Bjeličinoj razini. Razni Ivankovići i Jurčići se stvarno ne mogu mjeriti s Bjelicom
  • Kepec
    5.6k
    Igrački kadar je dobar. Dovoljan za hnl, prolazan za Europu. Unatoč tome izgledamo kao da smo u ligi s Banjolama. Zašto? Jer vlada neki nered.
    Bjelica je trener za kojeg vjerujem da taj nered može dovesti u red i iskoristiti igrače koje ima na najbolji mogući način.
    Malo je trenera koji bi imali volje dolaziti u Dinamo u ovakvoj situaciji, a da pri tome mogu maksimalno pomoći. Mišljenja sam da je NB upravo taj.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Bjelici će ključno biti naći odgovor na pitanje koje svi tražimo posljednjih petnaestak dana. A nitko ga nije dokučio ni našao.

    Što se dogodilo s momčadi, koja prva 4 kola HNL-a izgleda dominantno, uđe suvereno u Ligu Prvaka bez primljenog gola, pa se za manje od mjesec dana dovede u situaciju da je Belupo odere ko' mraz paprike, a kod Banjola čuva 1-2 vodstvo.

    Tko god ima dvije čiste u glavi, zna da nije ni do spreme, sustava i koječega. Šok terapija je napravljena nakon Bayerna, i evidentno je da ona, pa makar i kratkoročno, nije uspjela.

    Idemo na ono dugoročno. Dakle, uzroci su negdje drugdje. Na Bjelici je da sve to detektira. Vjerujem da je on "taj". Uostalom, odmah sam ga i najavio kao svog prvog kandidata.

    Ajde, Nenade..
  • vjeko1701
    8.4k
    Realno, nije neki misterij.

    Hajduk je zbilja njihov lucky punch uz naše promašene šanse i lošu igru.

    Bayern...sramota al da se nije otvorilo, bilo bi nekih 5:0.

    Slaven, na psihološki poljuljanu i emotivno praznu ekipu trener ide lovit rezultat s dva napadača i kraterom u sredini koji je Slaven iskoristio. Kovačević im je dobro posložio tranziciju. Amatersko vođenje utakmice. Ne kažem da bi mi bez toga dobili, lako moguće da bi završilo 2:1 ali one šanse i zadnja dva gola su bila čista amaterska reakcija s klupe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.