• Gemišt86
    30
    Pozdrav svima,

    Kao višegodišnji čitatelj zone osjetio sam potrebu da i ja napravim registraciju i pokrenem val novih korisnika, ali onih koji podržavaju NB!

    Živjeli i vidimo se u subotu!
  • tp1997
    411
    Dakle, nema boljih opcija, jer nam nisu dohvatljive.

    To je kao da kažeš da ima boljih opcija jer postoje Klopp i Guardiola. Ako ne žele doći ili ih ne možemo platiti, onda, po definiciji, nisu opcije.

    I upravo zato si ne možemo priuštiti da radi nekakvog izigravanja uvrijeđenosti odbijamo najbolja među ograničenim rješenjima koja su nam dostupna.
  • PetkoDaniOršaGol
    29
    Pozdrav dragi dinamovci,

    Umro sam iznutra od šokova u posljednjih 12 dana i ne mogu dočekati da se ponovno ustanemo, otresemo prašinu i sa Nenom krenemo još jače i bolje. Bit će još padova, posrtanja i šokova, ali sam uvjeren da je naš voljeni klub na pravoj putanji. U zadnjih 6 mjeseci dogodilo se toliko pozitivnih stvari, s ponosom i ushitom gledam kako se klub polako čisti od Mordora i kako orci, Sukiji i Lesiji polako odlaze u prošlost i iz dana u dan postaju sve nebitniji. U ovom trenu, Bjelica je daleko najbolja opcija za trenera. Idemo jako, nema predaje, bit će sve dobro. Trebat će određeno vrijeme da ponovno postanemo plavi stroj koji melje sve pred sobom, no ne sumnjam u naše momke, Nenu, ljude koji vode klub i u sve nas. Dinamo!
  • Nino Bule
    13.8k
    nije uzeo. Ako je, onda moja greskaKotlovina

    Uzeo je
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Iako bih sada najrađe napisao nekaj ovim fejzbuk internet ratnicima, koji su izgmizali ispod kamena, nebum. Idem si napraviti kokice i uživati u njihovim mukama... Vidimo se na tekmi u subotu paćenici :kiss:
  • jakov1
    142
    Jedno ozbiljno pitanje na temu otpremnina. Kolike su šanse da Bjelica odradi ovaj ugovor do kraja i da ne dođe do reprize prošlog rastanka? Ako tu popušimo milijune, stvarno ćemo ispasti papci.

    Na stranu njegova želja za novcima ili što god mu se predbacuje, odgovara li njegov stil dugoročnim potrebama kluba? Vjerujem da je idealan kandidat za odraditi Ligu Prvaka do kraja, ali hoćemo li ga proklinjati ako na zimu dovede nekog iskusnog veznjaka i time zacementira Stojkovića i Kačavendu na klupu? Ako ne prođemo grupu, koliko će kredita imati za pragmatičan nogomet protiv Istre i Gorice?

    Znam da smo sad svi u takvom raspoloženju da bi potpisali prvenstvo na bilo koji način, ali promijenit će se to kad se ekipa posloži.
  • Paggini
    21.2k
    zacementira Stojkovićajakov1

    Prije će zakucati Baturinu na klupu nego Stojkovića...
  • Zg123
    319
    Kakvu grupu? Otkad je cilj proci grupu u LP?
  • jakov1
    142
    Prije će zakucati Baturinu na klupu nego Stojkovića...Paggini

    Možda odgojno, sigurno ne trajno.
  • CastAway1986
    1.5k
    treba li ponavljati milijun puta , kod Bjelice je jedino mjerilo teren..Pojedini igrači koji su na marginama ni danas se ruku na srce nisu nešto iskazali...
  • modri7
    138
    Čovjek nije ni došao, već se priča o otpremnini i odlasku. Smirite malo. I nemojte odmah očekivati čudesa. Ekipa nam je u jako lošem stanju i ne očekujem da on to preko noći promjeni. U prvom mandatu je pokazao da ima karakter i znanje. Treba imat povjerenja i strpljenja, leći će sve na svoje mjesto.
  • Maxova dijagonala
    361
    da se ne lažemo baturina je trenutno duplo bolji igrač iako je i stojković top.
    Ako bjelica natjera batija na bolje zalaganje u obrani i brže riješavanje lopte to će bit bombon od igrača...
  • ruicosta
    168


    G. Bule, kada vas sutra predstavljaju? Cisto da znam ocistiti kalendar na poslu
  • Danko
    1.1k

    "Ima boljih opcija samo ne zele doc ili ih se ne moze platit"
    Upravo si otkrio toplu vodu
    Daj ti nama bolje koje žele doć a može ih se platit.
    Jer ovi koji ili ne žele ili ih se ne može platit su i klopp, guardiola , mourinho, hansi flick , ancelotti itd... :grin:
  • Kaiser
    63
    Podguze muhe se nadaju da neće, zato su se i aktivirale. Živi bili pa vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.