• tp1997
    411
    Sigurno da ne može puno posložiti, ali vjerujem da će bar taktičku pripremu za utakmicu i protivnika odraditi kvalitetnije nego što bi to napravio Jakir, i da će pozicije na terenu, plan igre itd. biti jasniji nego pod Jakirom. Uostalom, i Atalanta je, sa novim sustavom, pripremljena u par dana. Tako da sam optimističan.

    Sviđa mi se postava koju si napisao, ne bih imao ništa protiv, ali nisam siguran da Mišić neće igrati
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ako nemas kaj pametnog rec vrati se u medugorje gdje je i bjelica zalazio cesfoKotlovina

    Volis kad je tata imao sve pod kontrolom ha :fear:
  • Kotlovina
    0

    Buraz, bjelica je tatin covjek. Prvo razmisli pa napisi nesto
  • masacusec
    3.6k
    Iskreno, drago mi je da su i Cannavaro i Van Nistelrooy, kao svjetska imena, bila koliko toliko realni kandidati za našeg trenera što nam govori da nova sportska politika kluba daleko seže čim se takva imena spominju u kontekstu Dinama. No, ipak Neno je pravi izbor ovoga trenutka.

    A kaj se relacije Bjelice i odbjeglog krimosa tiče, imali su korektan, ali nadasve distancirajući odnos jer Bjelica je znao s kime posla ima.
    A ovi afektivni izrazi "korporacija" i slične pizdarije su ko kad vlastitu ženu steraš u kurac....
  • MakiDzg
    1
    Znaci mi cemo dovest trenera koji je 2020 dosao podno zapadne tribine u društvu odvjetnika splitskih bilih bmv st tablica isposlovao skoro milju eura otpremnine i otisao u noć točnije vrlo brzo u osijek iz kojeg je vise puta pogrdno pričao o dinamu da nekazem srao a ne o onaj vlasti pustimo sad vlasti znaci vrijedjao je klub ne samo korporacija nego ohoho izjava poslje tekmi i mi cemo mu sad koliko shvacam opet dati oko 3 milje pa to je za mene katastrofa ako niste mogli naci neko jako ime za 3 milje ostavite se posla a tebi bijelko hvala na prvom mandatu ionako si ga dobro naplatio sori ali moju podrsku koji sam clan dinama 10 god i vise a navijac skoro 40 nikad nećeš imat pa ni da nas dovedes do finala lp. A znamo da neces ali svoj cu klub podrzavat naravno ko god bio trener predsjednik itd. Ovo je samo moj stav i moje misljenje pozz.svima
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Tesko da ce Torrente upasti tu umjesto Bernauera, RPG desno i Ogiwara lijevo su vise nego logican izbor, isto kao Sucic umjesto Ademija i netko od krila umjesto Kuleta pa da se ide na brzinu kao Petko-Orsa kombinacija.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Stancaju se lagano profili velikih Dinamovaca koji nisu imali potrebu kreirat profil tijekom niti jedne krize, uzleta Dinama iliti recimo tijekom odrzavanja izbora.

    Mislim da je sve jasno.
  • austrijanac
    4.1k
    Što se tiče mladih i Bjelkana

    Kog je gurao, je uspio. Vanserijske talente koji su to odma pokazali plus na to imali rad.

    Ako će naši klinci dat truda, nema straha za njih.
  • skener
    945
    Krece najezda
  • Haza
    4.7k
    Na temu Bjelice ću ponovite neke stvari koje sam ranije napisao.
    Novi forumaši lažu kad ističu da je Bjelica zalazio u Međugorje.
    Bjelici nitko nije sastavljao ekipu u Dinamu, to vam garantiram. Ponovit ću anegdotu s Majerom. Mali u suzama kuka Andyu Bari da ne igra, ovaj preko Olma osigura sastanak s Bjelicom, i žica da Majer igra. Bjelica nakon toga Majera pošalje na tribinu.
    Zatim Andy Bara preko Mamića moli da on stisne Bjelicu, a Mamić se boji nazvati Bjelicu, i još prenosi Bari, ako ga ja zamolim, bit će samo kontraefekt.
    Govorim istinu na ovu temu, Bjelica je težak karakter, ali besramna laž je da je njemu itko sastavljao ekipu.
    Bjelica ima svoje mane, kao i svi mi, ali neka se nitko ne peca na nove forumaše i tovare koji besramno lažu na temu Bjelice i Mamića.
    Bjelica ima svoje principe i stav, njemu će igrati igrači koji prije svega poštuju njegove taktičke zamisli, on Majera nije volio jer nije igrao obranu, Bjelici je obrana temelj igre, a u napadu želi jednostavna rješenja. Očekujem čak i da će Bjelica probati s Ademijem kao stoperom, to me ne bi iznenadilo, čak me čudi da to sam Ademi nije predložio Jakiru.
  • vjeko1701
    8.4k
    To je bilo prošli vikend, sad smo već ovdje

    AbYR.gif
  • Paggini
    21.2k


    Hvala na mišljenju, prijatelju! Vidimo se na tribini!
  • Crusades1986
    12.4k
    koji sam clan dinama 10 god i vise a navijac skoro 40 nikad nećeš imat pa ni da nas dovedes do finala lp. A znamo da neces ali svoj cu klub podrzavat naravno ko god bio trener predsjednik itd. Ovo je samo moj stav i moje misljenje pozz.svimaMakiDzg

    Nisam za Mamića, ali

    Dajte probajte neke nove fore izmislit, ove su jako izlizane. Dinamovac sam od rođenja, član sam 84 godine i nije me briga tko je u Upravi i slične.
  • Maxova dijagonala
    361
    ma nema sanse da ce neno trpit ogiwarine gluposti u obrani(uzasno gradenje lopte,lose postavljanje,potcjenjivanje brzine suparnika)
    Očekujem rilu lijevu a desno rpga
  • The Undertaker
    5.4k
    Bjelica je bio zaposlenik Dinama ali je i privatno radio za Mamićevu agenciju (ne u isto vrijeme). Zajec je isto radio za Dinamo u doba Mamića, Marić (mislim) isto.

    Prestanite pisati bajke i retuširati prošlost.

    Dinamo nije uzeo Bjelicu jer misli da je dobra osoba već zato što misli da je dobar stručnjak.
    Bjelica nije uzeo Dinamo jer mu je klub prirastao srcu već zato što dobro plaća i zadovoljava njegove ambicije.
    Prema tomu, ovo nije brak iz ljubavi već brak iz koristi i nadam se da će ispuniti svrhu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.