• Hectorharatti
    62
    Pa dobro Bijelici je pomoglo dosta sto je imao Dinamo B sto se tice mladjih igraca nemoze se to sad bas usporedjivat sa Jakirovicem
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Ajde sve ali kako navedes Roga i Pjacu kao nekoga tko ne bi trebao igrati tj uzimati mjesto mladjima?
  • prefontaine
    440
    Taj patuljasti klaun, kako ga ti zoveš, a ne bi škodilo malo poštovanja prema čovjeku, ako ništa jer je kao igrač uvijek davao 100% sebe i to je prenosio na suigrače, je jednu rastimanu, neuigranu i raspadnutu ekipu doveo u situaciju da su, trenutno, 4 boda ispred nas.
  • Dinamouberalles
    224
    Ne znam zašto imam osjećaj da će Torrente i Pjaca najvise profitirat kod Bjelice .
    Mislim da će od Torrentea napravit zahvalnoga stopera kao onda sto je uradio sa Pericem.
    A od Pjace očekujem da bude Pjaca i udarno krilo repke
  • Big Daddy
    1.3k
    Ne, ne postujem nikoga tko radi ili igra u splitu, a kao drugo, vidjet cemo svi kad Bjelica dovede ekipu u red i patuljcic lapapa
  • tp1997
    411
    Ovo sad već ulazi u taktičke rasprave pa ne znam pripada li nužno na ovu temu, ali zanima me za koji će se sustav odlučiti Bjelica.

    U svakom slučaju očekujem konzistentnost koje kod Jakira nije bilo.
  • E46
    694
    Znaci da ti mediji kazu da je e46 sa zone bio kandidat i konkurencija bjelici vi bi svi povjerovali
  • prefontaine
    440
    pošteno! Iz tvojih usta (prstiju) u božje uši!
  • E46
    694
    Monaco vjerujem da cemo igrat 3 5 2 koji ce vise izgledat na 5 3 2 sa

    KTC Mmae Torrente
    Ristovski RPG
    Baturina Rog Ademi
    Petko Kule

    U kratko vremena nece uspjet puno poslozit to ali necemo sigurno primit 9 komada, i takoder sam misljenja da ce startat Torrentea odma a da ce kod Nene Bernauer bit zapostavljen.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Cannavaro ima već 10 godina trenerskog iskustva. Karijeru je izgradio u Kini, mislim da je odličan posao odradio u Guangzhou koji se raspao njegovim odlaskom i završio u 2. ligi dok je on s njima osvajao titule. U Beneventu se nije proslavio, zadržao se svega 6 mjeseci uz loše rezultate da bi mu zadnji angažman bio u Udineseu kojeg je spasio od ispadanja. U zadnjih 6 utakmica prvenstva kako je došao, izgubio je u prvoj od Rome 2:1, a nakon toga skupio 2 pobjede i 3 remija što je bilo dovoljno za ostanak u ligi te je čovjek obavio dobar posao iako ne znam koji je bio razlog rastanka nakon samo 6 utakmica. Uglavnom, ako su on i Bjelica bili u užem izboru, zadovoljan sam odabirom Bjelice, a ne bih bio nezadovoljan da se odlučilo za Cannavara. Ostala imena na koja smo "pucali" su respektabilna i drago mi je da se pokušalo. Kada se na zimu raspravljalo o Jakirovom odlasku, predlagao sam van Nistelrooya tako da smatram da se gledalo u dobrom smjeru i takva imena nam trebaju biti cilj ubuduće, iako bi bilo idealno da nema potrebe za smjenom Bjelice do kraja mandata ovog vodstva.
  • Kotlovina
    0
    Ne mogu vjerovat da su ljudi zaboravili kako je bjelica pljuvao i sad ga otvorenih ruku zovu nazad. Nikad oprostit
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ne mogu vjerovat da su ljudi zaboravili kako je bjelica pljuvao i sad ga otvorenih ruku zovu nazad. Nikad oprostitKotlovina

    Necu ni ja zaboravit nit oprostit da smo preplacivali razne Stefulje iz Rijeke i slali besplatno igrace u suprotnom smjeru. Ako to nije bila korporacija...
  • DrawTube
    4.8k

    200000-units-are-ready-with-a-million-more-well-on-the-way-meme-10.png

    Novi računi na zoni kad klub objavi da je Bjelica novi trener
  • Kotlovina
    0

    Taticar te posvojio. Ako nemas kaj pametnog rec vrati se u medugorje gdje je i bjelica zalazio cesfo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.