• Haza
    4.7k
    Neću linkati, ali teško gadljiv članak je izašao na Večernjem na temu dolaska Bjelice. Nek ne otvaraju oni osjetljivog želuca.
  • Paggini
    21.2k
    Da, očekivan ad hominem napad, klasika od tovarske žgadije, a zazivali su ga prije Leke, poslije Leke, poslije Karoglana i prije Gattusa. :)

    Tad im nije smetalo sve to.
  • NitkoBitan
    17.6k
    U subotu ce na Maksimiru navijaci svoje pokazat pa im dzaba pisanje i ikakvo kreiranje podjela :smile:

    A i sutra se fejsbuci i instagrami gorit od lajkova i pozitivnih komentara.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    A ne može se sakriti ničija prošlost, pa tako niti od Bjelice. Činjenica je da je surađivao s Daltonima (kao i svi koji su radili u nogometu zadnjih dvadesetak godina). Novinari su mu slobodni postaviti pitanja o tome pa neka odgovara, nije nitko malo dijete pa da ga se treba štititi. Ako postane trener Dinama, ima moju punu podršku, a da li sam presretan radi nekih stvari iz njegove biografije, naravno da nisam. Ali ako uprava donese odluku da je on taj, meni osobno je on sto puta bolje rješenje od Sopića, Čabraje, Krznara itd.

    Ali da oni tovarski licemjeri ikome imaju obraza više spočitavati s njihovim visokim moralnim i ljudskim standardima to stvarno nema smisla komentirati. Nek se udave u svojim govnima, sami smo krivi što nisu na dnu. Imali smo šansu i nismo je iskoristili. Ali polako, tek je počeo disko, vidjeti ćemo na kraju kad se mrtvi broje...Samo neka kenjaju, bumo vidli
  • mlinchica
    1.8k
    tek je počeo disko, vidjeti ćemo na kraju kad se mrtvi broje...Samo neka kenjaju, bumo vidliDr Hofmann

    The folks was flaming
    Out of control
    It was so entertainin’
    When the boogie started to explode
    Burn, baby, burn
    Disco inferno
    :cool:
  • rioda
    4.8k
    A i sutra se fejsbuci i instagrami gorit od lajkova i pozitivnih komentara.NitkoBitan

    Mislim da neće jer su se mamićevci odlučili usprotiviti. Nakon dresova i članstva, našli su novu temu za kritiku...
  • Mr Anderson
    8.2k
    Kakve su to idiotske konstrukcije da oni koji su protiv dolaska Bjelice su po defaultu mamićevci. Bilo bi poželjno uključiti mozak prije pisanja. Zašto bi svi morali jednoglasno podržati dovođenje novog trenera? Bog te mazo, ko da smo Kloppa doveli.
  • Crusades1986
    12.4k
    Apsolutno nikom se nije ništa reklo tko je protiv Bjelice, osim ovih novih profila koji mu ne mogu oprostit to da ga ljudi više smatraju zaslužnim za europsko proljeće od velikog vođe i koji koriste ove izlizane komentare sa otpremninom i splitskim odvjetnikom
  • NORTE
    11.5k
    vidi sta je Mamić napravio Dinamu… Ljudi vise ne navijaju za Dinamo, nego za rezultat…
    Uništena je kultura navijanja i same srži podrške klubu… 3 vezana poraza i odmah je apokalipsa… 
    Bosna86

    Ne znam zašto je mamić u ovom slučaju bitan.
    Sjebao je generacije navijača i godine dinama kao takvog, ali u pogledu donedavnog stanja klubova doma izgubiti derbi (dogodi se) bio je težak udarac za nas, umjesto šamaranja mrtvog magarca.

    Na to se nadovezao rekord protiv Bayerna (dogodit će se i drugima vrlo brzo).
    Zasluženi otkaz Jakiru, kao i prije tog Bišćanu.
    Jer dinamo mora bolje i ne tako davno doživljavao je daleko bolje.

    Međutim kad nakon svega najskuplja i najkvalitetnija momčad izgubi i 4:1 od najgore momčadi u ligi onda je to alarm.

    Nisu to obični porazi. Dva teško prihvatljiva i onda još jedan baš sramotan.

    Mi smo na -4 od propale familije. Da si mi rekao prije dva tjedna da će biti tako, uz rekordnu bruku u Minhenu, i ja bih rekao da je to apokalipsa.

    Očekivanja su nam bila velika, i dalje su, tako da je normalno da su ljudi bijesni, prije svega na igrače, koji ne pružaju ono za što su masno plaćeni.

    Posve je normalno da se automatski stvara "apokalipsa" kad se na terenu ne pruža ono što dinamo jest, jebeni gigant za hrvatske prilike, daleko iznad svih po ulaganjima.

    Kažeš uništena kultura navijanja, od mamića. Ne znam gdje je bila ta kultura početkom 2000-ih nakon povratka imena dok mamić nije bio (neki veliki faktor) u klubu.

    Klub od juge nije bio ovako praćen.

    Danas je grupa imala jedno od najboljih kup seoskih izdanja koje pamtim, kod Pule do koje ima jahanja a malo naših ljudi, doduše tu je i prava pravcata tribina odigrala ulogu pa je i to razlog.

    Vjerujem da shvaćaš da je ovaj proces u dinamu nezaustavljiv, dinamo je naš, klub svojih navijača i članova.

    Upravu napadaju okorjeli mamićevci (njegovi razultati bili su rajski) i rivalski PR, a šačica povodljivih dinamovaca samo pokazuje svoje lice zbog par poraza.
    To su nevjerni Tome.
  • vjeko1701
    8.4k
    Ima onih koji imaju legitiman stav zašto Bjelica nije dobar izbor. S druge strane imaš bot farme kojima je uvijek dio argumenta "splitski odvjetnik" i otpremnina.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Osobno, svakom novom treneru dajem podršku i želim mu sve najbolje i da što duže traje. S druge strane ima ljudi koji iz sebičnih razloga neke trenere ne vole na prvu i samo čekaju da krenu s pljuvanjem i na kraju s naslađivanjem i nabacivanjem blatom kad takvi dobiju otkaz. Takvi ljudi mi se gade. Svaki prijevremeni otkaz znači da klub nije u dobroj fazi.
    Bjelicu sam podržavao prvi put i bilo mi je žao kad je otišao. Jasno da ću ga kao trenera Dinama podržavati i sad ako se to stvarno dogodi.
    Druga je stvar što ja nisam za to da ga se vraća i što mislim da smo trebali ići drugim putem, naći boljeg trenera, a ne reciklirati stara imena.
    Kako god, sretno treneru i svima nama.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Neću linkati, ali teško gadljiv članak je izašao na Večernjem na temu dolaska Bjelice. Nek ne otvaraju oni osjetljivog želuca.Haza

    To ono kaj je Hrvoje Delač napisao misliš?
  • Mr Anderson
    8.2k
    Fakat nekad počinjemo ličiti na tovare. Svaki članak u medijima koji nas ne gladi perom po jajima se smatra nekakvim napadom na klub. Delač je u tekstu iznio neke stvari iz međusobne povijesti Dinama i Bjelice. Može nam jedino smetat tajming izlaska članka.
  • Jaro
    7.4k
    iznio cinjenice dok neki Bjelicu podizu na oltar... Ista stvar je s Jakirovicem bila... Kao da smo Klopp - Guardiola - Ancelotti trio potpisali barem
  • Mali Zeus
    13.2k
    Fakat nekad počinjemo ličiti na tovare. Svaki članak u medijima koji nas ne gladi perom po jajima se smatra nekakvim napadom na klub. Delač je u tekstu iznio neke stvari iz međusobne povijesti Dinama i Bjelice. Može nam jedino smetat tajming izlaska članka.Mr Anderson

    Da, ja reko ak je to to onda ne znam di je panika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.