• Samo Dinamo
    150
    Slijedeće kolo teško gostovanje u Bjelovaru, osim ak Neno ne sredi stvari
  • Paggini
    21.1k


    Postoji dosta visoka šansa da im se vrati nazad hahaha
  • Olmic
    3.7k
    Sramotan pristup sramotni igrači sramotna “pojačanja”

    Nadam se da Bjelica može dignut ove zvjezdice
  • Orc123
    8.1k
    A da se suzdrzimo svi ocjena igraca prije nego dođe trener koji ce to posloziti kako Bog zapovijeda? Prosli smo i ajmo dalje....nek se imenuje novi trener i krecemo od 0.....svi
  • NitkoBitan
    17.6k
    Trener je bio Bjelica. Ne mucimo se u kupu ni prvi ni zadnji put kao sto nismo ni prvi ni zadnji jaki prvoligaski klub koji je imao problema protiv nizeligasa u kupu.

    Screenshot-2024-09-25-17-55-21-929-com-sofascore-results.jpg
  • LaznjakProsineckog
    789
    Bar znamo da Perkovic vise nikada nece biti trener Dinama.
  • Peškaman
    4.4k
    Umjesto da odmorimo igrače pred važnu utakmicu protiv Lokomotive,mi uvodimo 'senatore' u 80im minutama.

    Jadni Oliveras protiv Banjola ne može dobiti 20 minuta.

    Čestitam prolaz u daljnju fazu kupa svim navijačima Dinama a za igrače,nemam ništa pametno za reći.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Cordoba je jedini zasad od stranih pojačanja meni nešto pokazao, i ne treba ga suditi po promašaju na oranici i klasično Petkovo dodavanje koje il je malo kratko ili malo iza ledja.

    Cordoba kad zabije prvi i digne samopouzdanje , ulazi u seriju.
  • vjeko1701
    8.4k
    Jadni Oliveras protiv Banjola ne može dobiti 20 minuta.Peškaman

    Jel nije on u Engleskoj na turniru?
  • Peškaman
    4.4k

    Kao da sam ga vidio naslonjenog na betonski zid na 'klupi' Dinama.
  • Zg123
    319
    Oliveiras je bio na klupi. Jel on na posudbi ili je dosao za dzabe?
  • prefontaine
    438
    Kako god okreneš, džaba je dolazio.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Dobro je decki, dišite. Ne tako davno smo nizeligasa dobili golom iz kornera, bitno je pobijediti, posebno u ovakvom stanju.
  • Marley
    1.7k
    A dobro ljudi sta se ocekivali? Jesam prizeljkivala da budemo bas nadmocni, ali ne i racunala na to. Pa pogubljeni su totalno jos od Bayerna, i nece se sami od sebe zbrojit i dignut, jos i bez trenera. Pa dobro smo i prosli danas.
    Ovo nije realna slika niti nase kvalitete ukupne, a bome sad u ovom stanju ne mozemo procjenjivati niti ikoga pojedinacno.
    Ovo je na kraju rezultatski dobro zavrsilo, drugo je bilo u skladu sa situacijom. Sad cemo dobit trenera, i krenut ce sve na bolje.
    Nemojte po pojedincima udarat, fakat nema smisla jer nije prava slika, a ruzno za citat.

    Kule bio kralj do pred koji dan, danas je opet drvo. Ma dajte.
    Jedno su drustvene mreze gdje svaka baba nepismena ima fejs profil, ali bar bi ovdje trebalo biti drugacije.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kule bio kralj do pred koji dan, danas je opet drvo.Marley

    Za mene je uvijek bio drvo i svaki dan od odlaska Brodica sam zazivao dolazak drugog (potencijalno prvog) napadaca.

    Covjek upao u prvi ozbiljniji "nalet" u svojoj seniorskoj karijeri i vec ga je dio navijaca proglasio zamjenom za Petkovica, smijesno... Velika greska struke je ta sto su i oni upali pod neki kratkotrajni subjektivni dojam i eto, treci napadac nam je drugi jer drugog nemamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.