• San Lorenzo
    15.9k
    Kraj utakmice, kraj mandata Sandra Perkovića, kraj nogometa na Jakirovićevim postavkama!
  • über alles
    1.6k
    Mbuku I torrente ok ,pavic me jako razocaro.
  • us3r
    28
    ja reko utrčavaju djeca na teren
  • NitkoBitan
    17.6k
    Petkovic umjesta da iz jednog dodira gurne naprijed Cordobi on komplicira, lopta ide lagano iza Cordobe i Cordoba po onoj oranici od terena prebacuje gol, nimalo ga ne krivim.

    Tko nije igrao po onakvim terenima ne zna kakva podloga ima utjecaj na svaki sut. Dovoljno da lopta malo odskoci prije suta i ode u pm.
  • Zg123
    319
    Nadam se da je ovo zadnja utakmica Sandra Perkovica u Dinamu, covjek nema blage veze sa zivotom. Nisam ocekivao da cemo igrati kao Barcelona u ovih par dana, ali gore vodjenje ove 2 utakmice kao i zamjene u zivotu nisam vidio
  • recikaj86
    376
    Bole me oči nakon ovog.
  • Omake
    2.7k
    Preživili smo.... nekako....
  • Dani Olmić
    249
    Mislim da Spikic nije losiji igrac od Cordobe, dapace
  • Pavinho
    47
    Nasli bi nesto da nam smeta i na 7-0
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kad pomisliš da ne može gore, mi iduću tekmu odigramo jedan level slabije.

    Ovo bi opet bilo 4-5-6 komada od profesionalne ekipe
  • austrijanac
    4.1k
    Svaka čast vama što ste uočili kvalitete kod Mbukua, za sad jedino odiše neinteligencijom.

    Onaj trenutak kad je dao visoku Kuletu prema korner zastavici treba klincima pokazivat kaj se ne smije nikad radit.

    Cak i da je primi, kaj ce taj igrač tamo s loptom?
  • LaznjakProsineckog
    789
    Jel netko rekao kriza? 1:3 u gostima! Daj nam taj Monaco, Lokose ionako gazimo!
  • Sajla
    5.1k
    Više prekršaja napravili u Banjolama nego u Muenchenu. Ove smo mogli uloviti :meh:
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Nadam se da ćemo ovu utakmicu gledati na proljeće ,,E jel se sjećaš kad smo igrali protiv onih jebenih Banjola u Kupu krajem devetog mjeseca". Ovo je ništa s ničim, nadam se da će im Bjelica ,,jebat mater"
  • NKDZ86
    1.6k
    Ne kužim te igrače, rađe će dat dres protivničkom igraču, nego svojim navijačima...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.