• San Lorenzo
    15.9k
    Da je gol od korner zastavice do korner zastavice mi bi imali grdih problema s realizacijom.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Ma imaš pravo, samo mene osobno živcira pristup danas, pa budite vi ko Bayern jebem vam Sunce. Ne treba biti kao prema liku s tvoje profilne :lol: , ali dajte malo volje i želje više pokažite.
  • Orc123
    8.1k
    perkovic je sve ovo i geadio godinu dana sa Jakirom.,...sve je to isti drek, malo je prvu stavio logicno izbor igraca ali stanti to znaci kad tu nitko ne zna kaj treba raditi na terenu ...svatko igra za sebe. Tu nema niceg uigranog. Krv te jebo sta su oni godinu dana radili pod Jakirom da svaki igra neku svoju igru.
  • Borovljanin
    91

    Poluvrijeme nije moglo doći u boljem trenutku…
  • Guest1986
    14
    Ak dobivaju premije za uspjehe onda bi mogli i kažnjavat za ovakve pristupe i sramote. Decki branite boje Dinama a ne Konzuma
  • puxigadjurdja
    1.6k

    frende a kae s Kastratijem, štefuljem, bočkajem? stvarno ste opasni i najlakše je reći da su stranci problem a ne jakir i 352.
  • IceMan
    2.1k
    Kak god to sad šokantno zvučalo - najvažnije je proći, pa makar i sa 1-2.

    I nadam se stvarno sad da sutra Bjelica odmah preuzima jer čekanjem još jedne utakmice….
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako se Riletu produzi ugovor onda ne znam stvarno.
    Kule moze biti treca opcija max, steta sto je Brodic otisao, ali Kule je recimo pokazao/donijeo vise od njega na kraju prosle sezone i pocetkom ove pa je lako sad biti general.

    Zagorac ne smije vise niti jednom stati na nas gol, to je covjek za penziju i nista vise.
  • Orc123
    8.1k
    Mene samo zanima zasto se ne igra ko nekad prije sa 2 zadnja vezna, em si stabilnijimu iznosenju lopte em bolje pokrivas potencijalne kontre i lakse markiras.....nevezano za ovu tekmu vec opcenito. 4231....siguran sam da ce na tome inzistirati i Bjelica....
  • Big Daddy
    1.3k
    Ja Bjelici vjerujem. Izvuci ce maksimum i najbolje iz ove ekipe. A na zimu ce dovesti napadača i napraviti čistitku.
  • Peškaman
    4.4k
    Točno me strah utakmice protiv Lokomotive...
    Najveći problem u daljnjem periodu će biti svježina bekova,mi imamo 3 beka (RPG,Rile,Ogi).
    Mikić ozljeđen,Perković ozljeđen,Moharrami se tek vraća.
    Ne dao Bog da se ozljedi jedan,ne vidim kako će se izdržati ritam utakmica srijeda-vikend.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Upravo to, pogodio si u bit. Dinamov igrač na svakoj poziciji mora biti ekstra klasa. Ja ne vidim razliku Peric ili Torrente, čak mi je Peric bolji tehnicki. Svatko ima pravo na svoje misljenje, za mene stranac koji nije ni blizu rotacije = promašaj. Vidjet cemo koliko ce igrati kad Neno dođe
  • mlinchica
    1.8k
    Sad ne smeta ni kut kamere :lol:

    A jel naš @Mrvica na tribini danas?
  • LaznjakProsineckog
    789
    On i je za to u klubu, prvi pomocnik je bio Salatovic
  • Orc123
    8.1k
    znaci bolje je Peric koji je godinu dana van momcadi, ima 30 godina i vise nikad nece igrati nogomet na ozbiljnom nivou od igraca od 23g koji je prosao 1. Spanjolsku ligu, igrao za mladu repku i dosao besplatno? A decko uopce ne izgleda lose da se razumijemo! Sjeti se molim te Sutala pa mi usporedi sa Torrenteom, taj nas ne svake tekme kostao gola!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.