• Orc123
    8.1k
    Jako veliki problem je i sredina, opcenito kod nas....premalo agresije, defenzivnog markiranja, napadanja druge lopte.....u svakoj utakmici mi izgubimo borbu u vezi....svw tehnicari a premalo agresije i brzine ....
  • Zg123
    319
    Jakiru jedino skidam kapu sto je od njega uspio napraviti korisnog igraca u sustavu s 3 od iza ali po kvaliteti on je treca spica
  • mali M
    5.2k
    slažem se, još ovaj 4 1 4 1 ništ ne donosi...
  • E46
    694
    A i ovaj Perkovic po meni nema sta trazit u sportskoj strukturi kluba, eventualno moze pripremati teren za trening nosit rekvizite, lopte, kapice, markere.. itd, i ozbiljan sam vjerujem da mu je to domet.
  • Paggini
    21.1k
    Nadam se da ni malog HDZovog sincica Perkovića više nećemo u Dinamu gledati
  • Slush
    655
    Igraci Banjola su agresivniji nego sto smo mi bili u Munchenu i nasih famoznih 6 prekrsaja, a 9 golova.

    Ovo je SRAMOTA.

    Sramotna igra. Sramotni pristup. Sramotno zalaganje.Sramotna borbenost. Sramotna obrana. Sramotna zelja za pobjedom. Sramotna realizacija.
  • Crni86
    3.8k
    Prvih 5 minuta izgledali kao bayern protiv nas, svi rastrcani, agresivni, trebali zabit vec 5 komada. Poveli 2:0 i gotova utakmica. Okej desi se to, ali imamo previse senatora u ekipi da oni to dopustaju.

    Neki napokon dobe priliku i zajebavaju se. Najbolji igrac na terenu spikic. Ostali svi za zaborav.

    Reakcija obrane kod gola je tragikomicna…
  • NitkoBitan
    17.6k
    Da skupim bolje decke s termina igrali bi egal s Banjolama.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Uh kako je ovo loše moji igrači...Opet jedino kaj vrijedi od Dinama su navijači. Mislim stvarno ovo ničemu ne vrijedi, ne mogu vjerovati da su ovako nezainteresirani nakon prošlih desetak dana. Sramite se pičke
  • čovjekjogurt
    691
    Osjećam da smo bolja ekipa!
  • Orc123
    8.1k
    jesam za kritiku konstruktivnu ali ovo je samo da poseres igraca koji danas u nicem nije imao ni jednu pogresku ali bitno da si napisao nesto za njega jel tako? Ne kuzim....ja ga uopce ne mogu ocijeniti jos jer je sve odigrao korektno i dobro ali ga treba vidjeti u jacim utakmicama! Da mogu reci nesto lose, opet ne mogu....tak da totalno bezveze......
  • Paggini
    21.1k
    Dobro smirimo se, ova ista ekipa je demolirala Qarabag, Istru i Sibenik, bit ce to dobro sve kad dobiju napokon dobrog trenera...
  • Krizy
    43.5k
    "Sreća poluvrijeme da se malo rekuperiramo"
  • i more je plavo
    1.1k
    Bas smo pokazali kak imamo širinu kadra.
    Dva psihologa nam trebaju.
    Cim smo primili gol nervoza se uvukla.

    Neznam jel im Perkovic sad moze ista pametno reci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.