• NKDZ86
    1.6k
    oglas s njuškala:
    Opis oglasa
    Prodaju se 4 ulaznice u nizu jedna do druge za utakmicu lige nacija Hrvatska Škotska.
    Karte će biti personalizirane na vaše ime i prezime tako da nema problema u slucaju provjera prilikom ulaska na stadion.
    Karte su dostupne odmah.

    Cijena 100 euro po ulaznici.

    WhatsApp - 00385998425265
  • Mali Zeus
    13.2k
    100 jebenih eura.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne kuzim, pa karata ima jos za obje utakmice. Zasto bi bilo tko kupovao preko njuskala?
  • ShanKu
    755
    Meni prva utakmica reprezentacije na stadionu je bila upravo protiv Škota na Maksimiru, Škoti bili tad na zapadu :sweat: izgubili naravno, 0-1
  • Alkmar1312
    20
    imas kakve dokaze? Ako je istina stvarno su otisli predaleko
  • austrijanac
    4.1k

    Nikakvi dokazi, ostali su u dobrim odnosima nakon Katra gdje je i Fifa plaćala navijače i to je to.

    Nisu nikad rekli da im ovi plaćaju sad smještaj ili prijevoz, ali da im pomognu. Što god to "pomognu" značilo.


    Za liste prioriteta se zna već godinama, kao one poznate i skrivene liste.

    Nažalost, sve što sam ja rekao se već zna, samo sam imao priliku upoznat ljude koji to iskorištavaju.
  • Neron53
    621
    Svaki savez je preko FIFA-e vodio u Katar po 50 "navijaca". Uz placeni smjestaj, put, ulaznice (ne samo za Hrvatsku nego i druge repke) su dobili i dnevnice
  • NKDZ86
    1.6k
    znači zadnji put da sam kupio kartu za repku. a kupio jer me zanima show na sjeveru haha
  • NitkoBitan
    17.6k
    Isti dan igraju Hrvatska i Skotska na Maksimiru te Dinamo i Zrinjski u Mostaru, samo kazem...
  • Ludovic IX
    7.3k
    čiji sinovi? gamad iz HNS a i ti "sinovi"
  • serbus
    4.2k
    Ja sam prestao sa repkom od kad se prestalo sa navijanjem za dom ... Jedino nisu Vinkovčane riješili ostalo se sve "prodalo" samo je nestao stari hrvatski pozdrav sa tribine...
    Uspjeli su utišati dovikivanje tribina u jednoj sezoni na svim stadionima po meni najveći navijački poraz od 90te i prilagodili sebi repku kako im paše prema van i mirno bez problema dilaju karte i zarađuju. "Obitelj"...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Vidiš mene bi to privuklo, al to je za drugu temu.
    Al sve ostalo, katastrofa. Silne udruge, klobučari i gastići, ove muljaže s kartama da ne spominjem. Aktivno oduzimaju repku ljudima uz egidu family. Teška ironija.
    Ako ništa navijačke grupe su se vratile na Euru i nema više toliko krpi od tih plačenićkih udruga.
  • Ludovic IX
    7.3k
    meni je jedino žao što sad neću vodit sina jer sam mu obećao ali nisam u HR tad i jebiga, neće vidjet modrića uživo
  • Mali Zeus
    13.2k
    meni je jedino žao što sad neću vodit sina jer sam mu obećao ali nisam u HR tad i jebiga, neće vidjet modrića uživoLudovic IX

    Ovo je meni bila misao vodilja za kćer. Idemo non stop na Dinamo, ali još nije bila na repki. Reko da vidi Modrića na djelu prije nego se umirovi.
  • Big Daddy
    1.3k
    Ludilo na trgu, lokanje sa Škotima, likovi nas samo častili, pive dolaze sa svih strana :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.