• Paggini
    22k


    A tek momčina vidi poruke i povjerljive informacije koje njihov predsjednik nadzornog odbora šalje na messengeru hjoooojjjj
  • DrawTube
    5k
    Kakvi su to redikuli, nakon pobjede u derbiju idu namjestati fake razgovor dinamovom igracu da bi doveli u upit njegov status u repki

    S kim mi dijelimo državu..
  • serbus
    4.2k


    Jebiga treba i Franjo Varga ponovo zaraditi nešto , čovjek se javio dole da ima neke poruke od Sučića sto posto istina i eto poruke su vani.
  • Omake
    2.9k
    isto kao da im je veći gušt uništenje svega što ima veze s Dinamom nego uspjeh Hajduka
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Nisu se ni potrudili postaviti istu profilnu sliku kao što ima na instagramu...Mentalni Gimnastičar

    Promijenio je Petar profilnu u međuvremenu...
  • jedan u nizu
    8.5k
    Sta je sa njim?
    Nisam nigdje ubrao da je pobrao neku ozljedu. Nesto sam propustio?
  • rioda
    4.9k
    U Minkenu je bila viroza
  • Lynx17
    4.1k
    Naravno da zaslužuje bit... da se njih pita ni Gvardiol, Baturina ni Šutalo i mnogi drugi ne bi bili u reprezentaciji. A istovremeno se Šarliju ili slične balvane guralo nakon 3 dobre utakmice.Crusades1986


    Onaj ludjak na twitter koji je bio baniran (barem sa onaj nick) je stalno o kako je Sarlija trebao igrati umjesto Sutalo. :rofl: :rofl:
  • Lynx17
    4.1k
    Bome niti Broz nije bio Broz dok je bio tu. Trčkarao je , trudio se ali da je nešto sjajio kvalitetom, pa i nije.
    Tko je tada uopče bio trener? Koliko se ja sjećam igrao je desnog veznog ili desnog u rombu, Kruno?
    Zagi

    Broz je bio Broz i zato je Inter ga pokupio. Samo sto neki to nisu mogli prepoznati.
  • Lynx17
    4.1k
    Ja moram biti iskren i ovo je nepopularno misljenje ali meni on za sada ne pokazuje da je reprezentativni kalibar a bome niti za prvih 11 Dinama. Stalno citamo da ga novinari zovu “novi Broz” ali nije Broz imao samo jaka pluca i trcao. Meni je Sucic uzasno tehnicki limitiran i spor, ne vidim neke karaktersitike po kojima bi on mogao biti top igrac ali zivi bili pa vidjeliZg123



    e8bddeb2-fae3-469e-9fe1-df73b8eb4a83_text.gif
  • hardek
    2.9k
    Čudo koliko odličnih šansi je stvorio a suigrači ispromašivali. Trebao je imati barem 5 G+A više u prošloj sezoni.
  • Lynx17
    4.1k
    Koliko su mu (suigraci) samo asistencije ukrali.
  • Mihaljević
    10k
    Sva sreća da je 8M Comu bilo prihvatljivo za većinu, samo što on igrački vrijedi 88M.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.