• veselko tenžera
    2.1k
    Nisu mi jasni komentari kako je danas bio loš. Očito se ni ne gleda puno, uzmi trendovsko razmišljanje i udri po njemu.

    Danas je bio skroz ok, jak na lopti, 1-2 su pobjegle/izbijene, ali ništa strašno.

    Bih li počeo s Rogom uz Mišića u srijedu, bih. Je li Sučić u nekom velikom problemu s formom, nije.
  • Zagi
    7.6k
    Nije Sučić u nikakvom problemu sa formom. Konkurencija je bolja.
    Igrati će on, bez brige. Ima očito prodajnu vrijednost koje se klub neće odreći.

    Ali ako netko misli da velike utakmice treba startati Pero , a ne Rog...
    Ne znam kaj bi vam rekao.
  • scooniepenn
    3.3k
    Sucic je mlad igrac i oscilacije su sasvim normalna stvar. No, u Bakuu definitivno treba startati Rog jer je ekstra klasa, debelo iznad momcadi kao Qarabag. To se najbolje vidjelo u zadnjih pola sata protiv Azera kada ovi njegovim ulaskom nisu znali sto ih je snaslo. Rog je vrhunska klasa i da nije bilo ozljeda igrao bi on i u jacim klubovima od Napolija bez ilakve dvojbe. Sretni smo sto ga imamo i uvjeren sam da ce on biti detonator svih pokusaja u uzvratu s Qarabagom, kako u sprecavanju njihovih ofanzivnih nastojanja, tako i u otvaranju nasih napadackih akcija.
  • hardek
    2.8k
    Dečko odradio simultanku. Asistirao za gol i kreirao drugu najbolju šansu u prvom poluvremenu Baturini. Pretrčao najvise na utakmici - 11,86 km, iznudio crveni karton i isforsirao autogol. Molim vas da dečka sad malo pustite na miru s pljuvanjem. Pero povedi nas
  • Krizy
    43.1k
    Sučić pretrčao 11.86 km
    Drugi je Kulenović s 9.78 km, preko 2 km manje.
  • Lynx17
    4.1k
    Ma samo vi i dalje crtajte prvi 11 bez Sucica...
  • Mihaljević
    9.8k
    Neka Roga, ali Sučić je mašina. #motm
  • Nino Bule
    13.4k
    Sucic meni prvo poluvrijeme ispod razine, drugo poluvrijeme maestralan
  • tigric
    282
    Odakle ti podaci za kilometre?
  • BBBaranja
    2.5k

    Bilo prikazano na areni..
  • tigric
    282
    evo nasao sam sada u aplikaciji, tenks.
  • tigric
    282
    službena od lige prvaka
  • Patak
    2.9k
    Jel netko zna tehnologiju kako to rade? Tj. mjere pretrčane kilometre svakog igrača. Pada mi na pamet samo analiza video signala ali taj signal nikad ne prikazuje cijeli teren i sve igrače nego "šeta" kako ide akcija.
  • bbzg
    75


    Igraci nose grudnjake s ugradjenim GPSom ispod dresa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.