• ElDorado
    184
    Ivanušecu je u bebu rekao kaj si se umislio da si neki igrač, ti si kurac od igrača
  • emilperska
    5.7k

    To su bile 90-te. To je kao da se pozivam na 67'. U to vrijeme (2013.) uzeli smo onaj smiješni bod Kijevu i to je to.
  • ElDorado
    184
    Iako ću se složiti da su pod njim igrali dobar nogomet i da je bio uspješan. Al jbtga kod nas nikaj ne traje dulje od jedne sezone osim Bjelice. I to je najveći problem. Selekcija, izbor i povjerenje.
  • i more je plavo
    1.1k
    Pa ja mislim da je on sam izjavio da smatra da se za klub Dinamovog ranga treba pripremiti, i da on misli da je spreman nakon iskustva koja je imao do tada.
    I sve je lijepo rekao.

    On poznaje nas nogomet i mentalitet, a skupljao je iskustvo u ligama koje preferiraju više radni i trkacki nogomet.....i po meni lijepo to spojio i uklopio u Dinamu, sa nasim manje fizickim a vise tehnickim stilom.
  • mrgud
    143
    Novi dan nova šizofrenija
  • OsamŠest
    3.5k
    Novi dan, vidim još uvijek nije novi trener izabran..
    Ništa, dođem opet za minutu..
  • ZrnTSCHeZ
    86

    Mi smo od 2000. do danas imali 5 trenera kojima Dinamo nije bio vrhunac karijere u tom trenutku:

    Ćiro
    Kuže
    Tanac
    Vaha
    Bjelica

    Osobno smatram da su i Bjelici i Tancu pa i Kužeu u tom trenutku pa i u cijeloj karijeri dinamo bili najveći klub i vrhunac
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ivanušecu je u bebu rekao kaj si se umislio da si neki igrač, ti si kurac od igračaElDorado

    Ispada da mu je dobro rekao jer je ovaj zakucan za klupu.
  • Mr Anderson
    8.2k
    To su bile 90-te. To je kao da se pozivam na 67'.emilperska

    Vidim da si jako bistar momak.
  • Dubbbrava
    568
    Evo najača insajderska tj.face to face informacija dosad.
    Znate kolko je sati kad stojim nasred ceste na sva 4, auti me zaobilaze i trube na najače a ja tipkam ovaj post.
    Prije doslovno minutu križanja Avenija Dubrava-Grižanska na crvenom Marko Marić u svojoj bijeloj Tesli i moja malenkost na tračnicama čekamo zeleno.
    U jednom trenutku me pogleda, ja ga tražim da spusti prozor i upitam ga onako euforično JEL TAK DA JE NENO NOVI TRENER?? :rofl:
    On se onak od srca nasmije i veli mi da bum sutra sve vidio ali kroz osmijeh mi je doslovno potvrdno odgovorio.
    Toliko od mene, ubit će me netko na cesti, hvala na pažnji :cool:
  • ElDorado
    184
    A i to je kaj veliš
  • Mr Anderson
    8.2k
    On se onak od srca nasmije i veli mi da bum sutra sve vidio ali kroz osmijeh mi je doslovno potvrdno odgovorio.Dubbbrava

    Ne znam baš da je to značilo potvrdu. Ali u svakom slučaju da si mesa da se na brzinu nakuca 20-ak stranica.
  • nemapredaje
    3.3k


    Bjelica i Kuže granično, ali Ivanković je prije Dinama bio izbornik Irana
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ljudi, opustite se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.