• Droljo
    8.1k
    Mamić trener je kao dobar bio samo i isključivo zato što je imao autoritet i što su igrači primali plaće od njega i brata. Bili su bogovi u dinamu pa ti nemoj slušat, trčat i probaj se durit i srat kad te izvade ili kad ne uđeš u igru. Još su imali mafijaške odnose pa su se igrači možda i bojali. Dalje, nije mu se rasprodavala ekipa kao bogcima jurčiću i sl. Treninge mu je vodio krznar itd.. menađer engleskog tipa.... Pljuc i fuj.
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Koji veći klub od Dinama je on vodio kad je 2018. došao kod nas?Mr Anderson

    Ovo su stvari oko kojih možemo raspravljati. Mislimo li na trenutnu situaciju ili na povijesni kontekst? Za nas je Dinamo najveći klub na svijetu, no ako gledamo u Europskim okvirima, jel Dinamo povijesno veći klub od Austrije Beč? Ne bih rekao.

    Na domaćoj sceni su drugi najuspješniji klub iza Rapida, imaju 24 naslova prvaka i 27 kupova, no ako gledamo izvan austrijske Bundeslige, imaju jedan naslov Kupa pobjednika Kupova 1978., još jednom su igrali polufinale, imaju dva Mitropa kupa iz 1933. i 1936. Imaju četvrtfinale i polufinale Europskog kupa, i još dva četvrtfinala Kupa UEFA.

    Ne samo da su u svim Europskim natjecanjima stizali dalje od Dinama, nego su i više puta to radili. Plus njihovo osvajanje Kupa pobjednika Kupova je jednako kao i Dinamovo osvajanje Kupa velesajamskih gradova.

    Ako gledamo trenutno stanje, onda da, Dinamo je trenutno apsolutno veći klub od Austrije Beč i Lecha iz Poznana.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ne treba temu pretvarati u raspravu o ovom liku, ali to što ti govoriš nema veze s vezom. Da je do autoriteta davanja plaće i vođenja kluba onda bi Medić i Komak rasturali. Krznar i znanje? Ok
  • Droljo
    8.1k

    Ok. Ti znaš da u Mamiću čuči alex ferguson al mu brat nije dao da se razmaše. A ovu dvojicu što si spomenuo si pogodio u sridu. Ili ipak alkar optimus uništa! Ti bogci su imali Bandića i svu lovu dinama? Tak da je to isto, sigurno.
    Zadnje od mene na ovu temu...
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ne, mislim da ima trenersku žicu, ali je korumpirani kriminalac i tu nema rasprave
  • Maximo
    523
    Ova tema je najjače mahanje u prazno dosad...
  • mali M
    5.2k
    ostavi nas na miru i pusti da mašemo koliko želimo!!!! :lol:
  • Maximo
    523


    haha...ma ok da, ali gledaj s moje strane, dođem na stranicu pročitat neš pametno o novom treneru...i kaj vidim ... :D
  • mali M
    5.2k
    Ma dolazim i ja kao mazohist svaki dan po nekoliko puta, al to ti je Zona, to su navijači Dinama... Mi od svake teme napravimo senzaciju vrijednu rasprave. Samo ispreskačem ove nove profile jer oni samo trolaju, ostali relativno dobro argumentiraju. Je da argumentiramo oko šbb/kbb teme, ali što ćemo, tako nam je grah pao prošli tjedan.
  • Maximo
    523


    Baš...mi smo ko oni ljudi koji se šibaju koprivama...i eto sad si mene uvukao u mlaćenje u prazno...zarazno je :D
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bit će to dobro sve.
  • E46
    694
    Pa ti si prvi mazao u prazno o Sopicu 10 puta nakon sto je covjek reko da se nece dovodit Sopic.
  • Mr Anderson
    8.2k
    sjebo IvanušecaElDorado

    Sjebo? O čemu ti pričaš? On ga je podigao do reprezentacije i transfera.
    O ostalom se možemo složiti da je bio tvrdoglav i kurčevit pa je zato izgubio svlačionicu. Što se tiče Lauritsena, to je stvar osobnog mišljenja. Bilo je rezona zašto je nekad manje igrao.
  • Maximo
    523


    To se ja šalio...jer mi je bilo tolko nevjerojatno...ali teže je skužit preko poruka...
  • Mr Anderson
    8.2k

    Ja bi se ipak zadržao u ovom stoljeću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.