• ElDorado
    184
    frende svaka cast na optimizmu ak ti mislis da netko moze ovu raspadnutu momcad dic do te razine da uopce dodjemo u priliku proci
  • StjepanZG
    3
    Pozdrav svima ekipa. Nadam se da će Bjelica biti imenovan kao novi trener jer mislim da on jedini može ovu momčad dići iz letargije i unaprijediti igru. Činjenica je da odkako je Jakirović trener da Dinamo nije imao nikakvu igru, nikakve automatizme, okomitost u igri, presing. To je Dinamo kakav ja želim gledati gdje će svi strepiti kad dođu na Maksimir jer ćemo igrati brzo i atraktivno i stisnuti protivnika ma tko god to bio.

    Što se tiće pojačanja, Marića ćemo ocjenjivati nakon ove sezone i vidjeti kojim igračima se treba zahvaliti a tko se pokazao da je igrač za Dinamo. Mislim da je ovo samo trenutno jedna kriza iz koje se možemo izvuči a to možemo samo sa vrhunskim trenerom kao što je Bjelica koji će ako treba poslati nekog od seniora i par tekmi na klupu.
  • Progressive overload
    82
    A bar mu nije prvi post insajderski
  • Bosskovitz
    12k


    Zašto ne bi mogao? Ovo uopće nije loša momčad. Objektivno je bolja od prošlogodišnje momčad i imat će sigurno boljeg trenera.

    Realno, mi igramo ozbiljno ispod razine na kojoj bismo mogli igrati zbog psihološkog pada i lošeg trenažnog procesa: taktike, automatizama i sličnog. Itekako se možemo približiti tom maksimumu vrlo brzo psihološki, a onda polagano i na drugim poljima. Što smo bliže tom maksimumu, to više imamo pravo tražiti nešto u utakmicama protiv onih koji su protiv nas blagi favoriti (Celtic i Salzburg), te oni protiv kojih smo mi favoriti (Slovan). Svi ostali su objektivno toliko bolji da nemamo protiv njih tražiti išta osim da igrači poginu na terenu pokušavajući ostvariti senzaciju.
  • ElDorado
    184
    samo zbog jedne stvari. Podtreniranosti u svakom smislu.
  • ElDorado
    184
    Ja uopće za razliku od mnogih ne mislim da su ovo losi igraci. Dapace. Cordoba je na prve dve tekme djelovao senzacionalno. Jedino mi nije jasan taj Torrente koji je jos i ljevak. I ne kuzim bas smisao dovodjenja Mbukua.
  • Omake
    2.7k
    Kolike su šanse da je Rui Vitoria među tzv zadnja tri kandidata? Vodio je Benficu dugo, profilno bi nam odgovorao.
  • Apostol
    18
    Torrente je lopata. To se odmah vidi da od njega nema kruha
  • austrijanac
    4.1k

    Ok Apostole, a Isus te učio drugačije...
  • Apostol
    18
    Isus je evoluirao i čeka potpis svog sina Nenada Neneka.
  • CastAway1986
    1.5k
    a kad si to ga imao priliku gledati u tolikoj mjeri da možeš ga nazvati "lopatom" ?
    Moj ti je savjet da pogledaš naziv teme o kojoj se ovdje priča prije nego kreneš komentirati!!
  • Apostol
    18
    tvoj savjet je prihvaćen. Torrente je lopata
  • SAS1987
    14.7k
    Nije gotovo ali koliko cujem bi vas ime moglo iznenaditi :wink:

    Pozdrav iz Maribora :wink:
  • Orc123
    8.1k
    Mbuku ako dobi kontinuitet bit ce brutalan igrac. Novi trener ce se pobrinuti za to....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.