• Orc123
    8.1k
    Bolje da se ova tema zakljuca, svi smo previse nervozni ocito.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zanemaruje se činjenica da je Marić bio u klubu prošle godine, kad smo imali najgori prijelazni rok, ajmo čuti tko je doveo Bernauera, Kaneka, Sosu, Mihajličenka, Ogiwaru, i druge inozemne polovnjače koji nisu ni razina Gorice.Haza

    Najbolje da zanemarimo cinjenicu kako je taj prijelazni rok Simic imao budzet od 2-3 milijuna eura. Za te novce danas mozes dovest jednog igraca, a ne nekoliko.

    Ovaj prijelazni rok smo bili spremni dat i vise za Pongracica, Pasalica... Uostalom i onom Portugalcu je bilo ponudeno 2m eura po sezoni da preuzme klupu Dinama, sorry ali to prelazi okvire neke skrtosti i losih imena.

    I nemojte nas usporedivat sa Zvezdom kada oni uz svu prodaju igraca i drzavne/rezimske sponzore (od njih imaju oko 10m) imaju budzet od 70 milijuna eura. Mi ove godine nismo prodali niti jednu kljucnu kariku.
  • Dinamovapriča
    70
    https://www.youtube.com/watch?v=kvQNfC2pbPg Sandro Perković uoči Kup utakmice protiv Banjola.
    Znači da se moramo još strpiti koji dan.
  • SjevernaStrana
    1.8k


    Pa prije svega nisu dovedeni igrači na barem tri pozicije što je loše složit ćemo se ako navijamo za Dinamo, a ne za Marića.

    Drugo, većina dovedenih nema što tražiti u Dinamu što su i pokazali (Ogiwara, Bernauer, Torrente itd itd.....) Molim vas prođite me se s ovim pričama "solidan rotacijski igrač" jer takvih ima i u juniorima kao i sa pričama "nije dobio priliku" jer vjerujte mi niti jedan trener neće stavljati lošijeg igrača...

    Treće, kao što nemaš lijevog beka još od Leovca isto tako nemaš igrača koji će postići značajniji broj golova u sezoni još od Mislava Oršića. Recimo Marić je spominjao kako u Hrvatskoj nema brzih krila, a doveo je Pjacu. Lijepo je ovo sve s Pjacom (zagrebački dečko, povratak kući i ostalo), ali plaćati odštetu za čovjeka koji nema koljena i ulazi u tridesete meni u najmanju ruku nema smisla. Za mene je to Josip Drmić priča kojeg si sam spomenuo kao loš primjer. Drmić je barem bio drugi strijelac prvenstva dok je ovaj odigrao dvije-tri dobre utakmice.

    Ovo su samo neke od stvari za koje ne moraš čekati godinu dana da ih vidiš, osim ako nemaš interesa braniti Marića ili jednostavno ne razumiješ...

    Nadam se da nećemo morati mijenjati previše trenera dok neki ne prestanu opravdavati loše odrađen prijelazni rok.
  • E46
    694
    Jebes njega, bezveze trener.
  • Ivan0302
    497
    Ljudi vi se raspravljate o SD i pojačanjima u temi novi trener Dinama..m
  • Daliban
    1.7k
    S tim da ipak valja dodati da bi stoperi i defenziva bekova ziher bolje izgledali da se u zadnjim tekmama centralna veza bolje zatvarala i da nam ofenzivne vedete Bati i Bruno ne strajkaju toliko u fazi obrane.Lihtmašinac

    Slažem se, ali to su problemi koje vučemo godinama, a dosta ovih grešaka naše zadnje linije nije ni forsirano. Jednostavno se dese. Ljudi zuje, ne isprate što bi trebali, ne preuzmu što bi trebali, previše su pasivni, loše se postave. Bojim se da to možemo adresirati na samo dva načina, igrati konzervativnije ili igrati luđački na gol više. Nadam se da će novi trener, tko god bio, pronaći neki srednji put.
  • KaJJe
    235
    Prije 2 tjedna Hajduk na koljenima. Tu se svršava po Mariću, Jakiru i novim pojačanjima. Osvajamo prvenstvo bez poraza, zbraja se lova od Lige prvaka.
    Našamara nas Hajduk, Bayern pa Belupo i naravno više nitko od njih ne valja, svi "stručnjaci" uključujući i mene se probudili.
    Haza, očito je već godinu dana da si netko skroz unutra i da puno toga znaš. Ti znaš za Bimba, znaš za Dabca, znaš ostale skaute i nitko ne valja. Najbolje da se ti prijaviš nekome. Valjda znaš kome i pomogneš klubu. Ili ti smeta Marić? Stvarno se pitam ak je moguće da osoba koja može tolko pametovat i pljuvat po svemu po javnom forumu i davat materijala lešinarima može bit bliska klubu ili ne daj Bože od njega živjet.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Apsolutno se slažem da trebamo prestati s politikom braće Mamić i dovođenja polovnih stranaca i HNL perverznih pojačanja koji završe na Cipru i Turskoj. Ako je to Marićeva politika, treba ga smijeniti odmah. Ta politika Daltonovih bi dovela klub u bankrot a u slučaju da nam sportski direktor slijedi tu filozofiju, nema rasprave više.

    I da ostanem na temi. Bilo kakvo razmatranje HNL trenera u ovom trenutku je nastavak politike bivše uprave i kao takvo vodi klub u propast.
  • nemapredaje
    3.3k


    Ako nećeš dovoditi perverzna HNL pojačanja i polovne strance koga ćeš onda dovoditi?
  • Facke
    3.6k
    Eh ljudeki moji... :eyes:
  • igorvg1989
    83
    Facke znas nesto ?
  • wolfgang14
    1.6k
    ove rasprave o SD-u i transferima dal su dobri ili ne treba prebacit u teme koje su napravljene za to
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ako nećeš dovoditi perverzna HNL pojačanja i polovne strance koga ćeš onda dovoditi?nemapredaje

    Onda perverzna strana pojačanja i HNL polovnjake.
  • K3p
    175


    Odlična ti je ova pričica samo ti fale u njoj - pare.
    A da te podsjetim para nema ili ih nije bilo do ulaska u lp.

    Sve jebeni doktori iz FM ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.